نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: جواب تخیلی کافه بازار ( راه حل پیشنهاد کنید )

جواب تخیلی کافه بازار ( راه حل پیشنهاد کنید )

من یه برنامه پشتیبان گیری (backup) نوشتم حالا فرستادم برای بازار حالا جواب بازار رو ببینید !

- ضمن تشکر از توضیحات ارسالی، بخش اشتراک گذاری فایل‌های پشتیبان را به گونه‌ای پیاده‌سازی نمایید که امکان اشتراک برنامه‌های پولی موجود در «کافه‌بازار» وجود نداشته باشد.
    اصلا راه حلی وجود داره :)
    متشکرم

کاربر دائمی آواتار Nevercom
    محل زندگی
    بستک

نقل قول: جواب تخیلی کافه بازار ( راه حل پیشنهاد کنید )

در پاسخ بهشون بگید که از بعد فنی تا بازار شرایط مساعد تشخیص برنامه های رایگان از پولی رو فراهم نکنه، پیاده سازی این بخش ممکن نیست. در اینصورت بازار باید سرویسی در اختیار شما قرار بده تا بتونید با استفاده از Package Name استعلام بگیرید که این برنامه در کافه بازار پولی هست یا خیر.

به هرحال کاری نیست که شما بتونید بکنید، و فکر نمیکنم تمایل داشته باشید که یه خزنده بنویسید که سایت کافه بازار رو بصورت دوره ای پیمایش کنه و لیست برنامه های پولی رو براتون استخراج کنه. درخواست از جانب بازار هست پس باید راهکار مناسب رو هم خودشون ارائه بدن

من یه برنامه برای اشتراک و بکآپ از برنامه ها داشتم که متاسفانه با همین بهانه حذفش کردن. واقعا جای تاسف داره.

نقل قول نوشته شده توسط Nevercom مشاهده تاپیک
    در پاسخ بهشون بگید که از بعد فنی تا بازار شرایط مساعد تشخیص برنامه های رایگان از پولی رو فراهم نکنه، پیاده سازی این بخش ممکن نیست. در اینصورت بازار باید سرویسی در اختیار شما قرار بده تا بتونید با استفاده از Package Name استعلام بگیرید که این برنامه در کافه بازار پولی هست یا خیر.

به هرحال کاری نیست که شما بتونید بکنید، و فکر نمیکنم تمایل داشته باشید که یه خزنده بنویسید که سایت کافه بازار رو بصورت دوره ای پیمایش کنه و لیست برنامه های پولی رو براتون استخراج کنه. درخواست از جانب بازار هست پس باید راهکار مناسب رو هم خودشون ارائه بدن

این بازار شورش رو دیگه درآورده دیگه. منم همین رو بهشون گفتم ولی میگن برید بخش مستندات فنی رو مورد بررسی قرار بدید. والله هیچی تو اون بخش نیست به جز 4 تا کد بدرد نخور ! برنامه من تو Google play ثبت شد ولی تو بازار هنوز ثبت نشده ! مگه اینا از Google play بالاترن که انقدر کلاس میزارن چند هفته پیش یه خزنده برای بازار نوشتم فهمیدم کیا برنامه ها رو مورد بررسی قرار میدن ! میدن به یه شرکت خصوصی که اسمش رو نمی برم ولی انصاف نیست انقدر حال توسعه دهنده ها رو میگرن بعد میگن چرا ایران پیشرفت نمیکنه به خاطر همین کاراست دیگه !!!!!!

اگه من یه خزنده برای برنامم بنویسم یه دیتابیس بسیار بزرگ درست میشه که علتشم وجود 6 میلیون برنامه پولی در بازاره :) اصلا کلا بی خیال شدم !!!!!!!!

نقل قول نوشته شده توسط spiderman200700 مشاهده تاپیک
    من یه برنامه برای اشتراک و بکآپ از برنامه ها داشتم که متاسفانه با همین بهانه حذفش کردن. واقعا جای تاسف داره.

واقعا
    واقعا این بازار خیلی دیگه داره عزیت میکنه برنامه نویس هارو فقط سر چیز های چرت و پرت برنامه رو رد میکنه یا سر پرمیژن های برنامه گیر میده یا میگه برنامتون UI خوبی نداره یا میگه کلا شرایط شما با شرایط ما نمی خون من موندم ما دیگه چیکار کنیم.

کاربر دائمی آواتار Nevercom
    محل زندگی
    بستک

نقل قول نوشته شده توسط mohammadjfp مشاهده تاپیک
    این بازار شورش رو دیگه درآورده دیگه. منم همین رو بهشون گفتم ولی میگن برید بخش مستندات فنی رو مورد بررسی قرار بدید. والله هیچی تو اون بخش نیست به جز 4 تا کد بدرد نخور ! برنامه من تو Google play ثبت شد ولی تو بازار هنوز ثبت نشده ! مگه اینا از Google play بالاترن که انقدر کلاس میزارن چند هفته پیش یه خزنده برای بازار نوشتم فهمیدم کیا برنامه ها رو مورد بررسی قرار میدن ! میدن به یه شرکت خصوصی که اسمش رو نمی برم ولی انصاف نیست انقدر حال توسعه دهنده ها رو میگرن بعد میگن چرا ایران پیشرفت نمیکنه به خاطر همین کاراست دیگه !!!!!!

اگه من یه خزنده برای برنامم بنویسم یه دیتابیس بسیار بزرگ درست میشه که علتشم وجود 6 میلیون برنامه پولی در بازاره :) اصلا کلا بی خیال شدم !!!!!!!!
    من اگر جای شما باشم، مستندات بازار رو به دقت میخونم که احیاناً جایی همچین قابلیت رو فراهم نکرده باشه، یا قابلیتی که بشه به این منظور ازش استفاده کرد.
    اگر هیچ اثری نبود، بهشون میگم که فلان صفحات رو (با ذکر لینک) به دقت مطالعه کردم و بازار هیچ امکانی برای استعلام برنامه ها مهیا نکرده و برنامه ی من بدون همکاری بازار نمیتونه برنامه های پولی کافه بازار رو از سایر برنامه تشخیص بده. و چون همچین امکانی وجود نداره قاعدتاً من هم نمیتونم در برنامه م پیاده سازیش کنم و دلیل ذکر شده برای رد برنامه منطقی نیست.

این ها رو میگم چون کار دیگه ای از دستتون بر نمیاد و بر طبق تجربه ی شخصی هربار مشکلی در بازار داشتم وقتی مستند و با ذکر دلیل منطقی و لینک دادن به مستنداتی که دلیل من رو اثبات کردن، باهاشون مکاتبه کردم، نتیجه گرفتم.

نقل قول نوشته شده توسط mohammadjfp مشاهده تاپیک
    واقعا
    واقعا این بازار خیلی دیگه داره عزیت میکنه برنامه نویس هارو فقط سر چیز های چرت و پرت برنامه رو رد میکنه یا سر پرمیژن های برنامه گیر میده یا میگه برنامتون UI خوبی نداره یا میگه کلا شرایط شما با شرایط ما نمی خون من موندم ما دیگه چیکار کنیم.
    بله متاسفانه. برنامه از سال 91 تا 94 روی بازار فروش می کرد بعدش با این بهانه حذف شد.

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 13
    آخرین پست: پنج شنبه 29 آبان 1393, 18:28 عصر
  2. پاسخ: 4
    آخرین پست: یک شنبه 27 اردیبهشت 1388, 15:28 عصر
  3. سوال: پیشنهاد یک راه حل موازی برای یک مساله ؟؟؟
    نوشته شده توسط Moharram در بخش برنامه نویسی با MFC و ++Visual C
    پاسخ: 9
    آخرین پست: چهارشنبه 20 آذر 1387, 19:08 عصر
  4. درخواست پیشنهاد و راه حل نمایش پاورقی در نرم افزار کتابخانه دیجیتالی
    نوشته شده توسط nassim_20 در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 4
    آخرین پست: جمعه 24 خرداد 1387, 01:26 صبح
  5. سوال: یه راه بهتر پیشنهاد کنید ! (در مورد اسمارتی)
    نوشته شده توسط mdssoft در بخش PHP
    پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 23 خرداد 1387, 05:34 صبح

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •