نمایش نتایج 1 تا 40 از 44

نام تاپیک: نمودار ER َشرکت پخش مواد غذایی؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر دائمی آواتار majidmir

نقل قول: نمودار ER َشرکت پخش مواد غذایی؟

نقل قول نوشته شده توسط sara.f مشاهده تاپیک
    خب پس رابطه خرید جاش خوبه.
    نگاه کنید، این سوال ها را دقیق به من جواب بدید تا متوجه بشم توی سیستمتون چی به چیه.

1. تولید کننده ، فقط کالا را تولید میکنه، بعد با بازاریاب قرارداد میبنده واسه فروش کالاها، که به ازای هر کالایی که بازاریاب به مشتری فروخت، بازاریاب یه پورسانتی دریافت کنه؟
    2.بازاریاب خودش کالا را به مشتری می فروشه یا اینکه فقط مشتری را پیدا می کنه ( و به ازای اون پورسانت دریافت می کنه) و تولید کننده کالا را به مشتری می فروشه؟
    نه تولید کننده فقط کالا ها رو در اختیار شرکت پخش ( که من میشم ادمینش ) قرار میده و این شرکت پخش مواد غذایی چند تا بازاریاب داره + یه دفتر که مشتری ها به دو صورت میتونن خریدشون رو انجام بدن ؛ به صورت مستقیم و بدون واسطه یعنی مشتری خودش بیاد در شرکت پخش مواد غذایی و کالا های مورد نظر خودش رو خرید کنه و بره و یا بازریاب این کار رو واسش انجام بده یعنی بازریاب بره در مغازه مشتری و لیست کالا های مورد نظر مشتری رو بگیره و به شرکت پخش بده و کالا ها برای مشتری ارسال بشه .در این برنامه من کار خاصی رو با تولید کننده ندارم فقط کالا رو از تولید کننده میخرم و هیچ گونه ارتباطی رو با بازاریاب من نداره . در مورد پورسانت بازریاب هر جور که برنامه راحت تر باشه برنامه رو مینویسم و اصلا کاری به پورسانت بازاریاب ندارم (نمودار دومیم اشتابه)!

کاربر دائمی آواتار sara.f
    محل زندگی
    آنجا که دروغ نباشد!

نقل قول نوشته شده توسط majidmir مشاهده تاپیک
    نه تولید کننده فقط کالا ها رو در اختیار شرکت پخش ( که من میشم ادمینش ) قرار میده و این شرکت پخش مواد غذایی چند تا بازاریاب داره + یه دفتر که مشتری ها به دو صورت میتونن خریدشون رو انجام بدن ؛ به صورت مستقیم و بدون واسطه یعنی مشتری خودش بیاد در شرکت پخش مواد غذایی و کالا های مورد نظر خودش رو خرید کنه و بره و یا بازریاب این کار رو واسش انجام بده یعنی بازریاب بره در مغازه مشتری و لیست کالا های مورد نظر مشتری رو بگیره و به شرکت پخش بده و کالا ها برای مشتری ارسال بشه .در این برنامه من کار خاصی رو با تولید کننده ندارم فقط کالا رو از تولید کننده میخرم و هیچ گونه ارتباطی رو با بازاریاب من نداره . در مورد پورسانت بازریاب هر جور که برنامه راحت تر باشه برنامه رو مینویسم و اصلا کاری به پورسانت بازاریاب ندارم (نمودار دومیم اشتابه)!
    با توجه به صحبت های شما، می تونیم نمودار را اینطوری تغییر بدیم، جای بازاریاب ، شرکت توزیع مواد غذایی را بذارید و جای رابطه پورسانت همون فروش را بگذارید، می دونید چرا؟ چونکه به هر حال نقش اصلی را در اینجا همون شرکت توزیع بازی می کنه و کار نداریم که این شرکت شامل چند تا کارمند هست و در ضمن گفتید که قیمت خرید چه به طور مستقیم و چه با واسطه فرقی نمی کنه.
    فقط یه مسئله دیگه می مونه که نمودارتون کامل بشه و اینکه: آیا این مسئله پورسانت براتون اهمیت داره و حتما میخواید که بازاریاب را در این نمودار بیارید؟ یعنی براتون اهمیت داره که اگه مشتری محصول را به یک بازاریاب سفارش داده، به کدوم یکی بوده؟

کاربر دائمی آواتار majidmir

با توجه به صحبت های شما، می تونیم نمودار را اینطوری تغییر بدیم، جای بازاریاب ، شرکت توزیع مواد غذایی را بذارید و جای رابطه پورسانت همون فروش را بگذارید، می دونید چرا؟ چونکه به هر حال نقش اصلی را در اینجا همون شرکت توزیع بازی می کنه و کار نداریم که این شرکت شامل چند تا کارمند هست و در ضمن گفتید که قیمت خرید چه به طور مستقیم و چه با واسطه فرقی نمی کنه.
    فقط یه مسئله دیگه می مونه که نمودارتون کامل بشه و اینکه: آیا این مسئله پورسانت براتون اهمیت داره و حتما میخواید که بازاریاب را در این نمودار بیارید؟ یعنی براتون اهمیت داره که اگه مشتری محصول را به یک بازاریاب سفارش داده، به کدوم یکی بوده؟
    میشه مدل مد نظرتون رو بکشید؟ (می تونید روی کاغذ بکشید عکس رو واسم پ.خ کنید!)
    اره بودن بازریاب که مهمه ولی نه برای دریافت پورسانت ! فقط واسه گرفتن لیست سفارش

کاربر دائمی آواتار sara.f
    محل زندگی
    آنجا که دروغ نباشد!

نمودار:
    Name:  Image023.jpg
Views: 14561
Size:  111.2 کیلوبایت

نمودار:
    Name:  Image023.jpg
Views: 14561
Size:  111.2 کیلوبایت
    سلام میشه این عکسه رو به طورواضع بفرستید برام ممنون میشم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •