صفحه 7 از 8 اولاول ... 5678 آخرآخر
نمایش نتایج 241 تا 280 از 320

نام تاپیک: برنامه مبدل بین دیتابیس های مختلف با قابلیت تغییر کدپیچ

نقل قول: برنامه مبدل بین دیتابیس های مختلف با قابلیت تغییر کدپیچ

فایل هایی که در اختیار دارم نه با نرم افزار دیتامنیجر و نه با نرم افزار مخصوص فایل های هگزا خوانده نشد.
    با برنامه دیتامنیجر که امکان پذیر نیست چرا که اطلاعات موردنظر شامل هیچ از کدام از دسته دیتابیس های نرمال نیست و معمولا توسط برنامه نویس ساختار آن تعیین و به صورت یک فایل تعریف شده از نوع رکورد با آن برخورد می شود.
    و البته در این رابطه در موارد متعددی به صورت مشابه پاسخ عرض کردم
    یکی از این موارد پست شماره 194 در لینک ذیل:
    https://barnamenevis.org/showth...=41062&page=20
    ولیکن در این برنامه های مدیریت مدرسه برای تحت داس نسخه های متعددی را دیدم که دیتابیس های آنها متفاوت بود ولیکن در بدترین حالت نیز به با صرف زمان و تستهای مختلف می توان پی به ساختار رکوردی فایلها برد و بر همان اساس می توانید اطلاعات را بیرون بکشید و در محطی که می خواهید وارد کنید.
    خیلی وقت پیش مورد مشابهی را برای مرکز آموزش عالی سما انجام داده بودم که از یکی از همین برنامه های تحت داس مدیریت نمرات دانشجو را خوانده و به خروجی sql بصورت یونی کد تبدیل می کرد و در یک برنامه تحت وب قابلیتهای نمایش و جستجو و... را ارائه می کرد ولی اطلاعات مربوطه در محیط داس خیلی ساده و با کدپیچ ایران سیستم بود.

محیط برنامه دیتامنیجر تو سیستم من در بیشتر قسمت ها (غیر از دکمه های صفحه اصلی) ناخوانا می آد.
    احتمالا در تنظیم زبانهای سیستم خود در بخش regional and langauge option موجود در کنترل پنل خود مشکل دارید
    در آدرس فوق تب اول (regional option) فارسی و تب سوم (advance) باید عربیک باشد.

سلام دوستان عزیز!
    با سپاس فراوان از برنامه خوبتون.
    هنگام تبدیل دیتابیس اکسس به mysql فایل خروجی به جای حرف فارسی پر از علامت پرسش می باشد. گزینه ی انتخاب utf در برنامه موجود نیست؟>
    آخرین ویرایش به وسیله giganten : پنج شنبه 23 خرداد 1387 در 23:01 عصر

در خروجی sql مشکلی وجود ندارد ولیکن دقت داشته باشید که در این برنامه قابلیت تبدیل به یونی کد تاکنون نبوده است
    و در برنامه جداگانه ای که در لینک ذیل می باشد قابلیت تبدیل مجموعه ای از جداول dbf به sql (جهت فراخوانی در mysql برای برنامه مدیریت نمرات دانشجویان (نسخه تحت وب همان برنامه های قدیمی مدیریت مدارس و..) بوده است
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=55876
    با تمام این اوصاف جهت راحتی بهتر علاقه مندان قابلیت خروجی یونی کد به این برنامه در فورمت های html , sql افزوده شد می توان از آخرین آپلود مربوطه استفاده نمایید.

جناب اقای حسینی با عرض سلام و شرمندگی
    برنامه دیتامنیجر رو تحت دلفی نداری چون من از برنامه دوستان استفاده کردم اما کار معکوس سازی رو نداره و اطلاعات ریخته بهم نشون داده میشه اگه این برنامه رو به دلفی نیز تغییر دادین میشه به ما هم بدین اگه ندادین لطف کنید و توضیحات توابع و نوع کارشون رو بگین تا سعی کنم ببینم میشه اونو به دلفی تغییر بدم یا نه ایمیل من
    mah_jazayeri@yahoo.com با تشکر از این همه زحمت

خود برنامه دیتامنیجر رو که خیر
    ولی روتین و ابزار اصلی رو همون طور که عرض کردم در بخش دلفی هست
    و اما روتین مربوط به معکوس سازی رو در همان صفحه قبل آوردم و همچنین یکسری توابع همنام فاکس در محیط دلفی که در همان یونیت strunit آورده بودم
    که شما در صورت تمایل برای تبدیل می توانید از توابع مرفعی شده در این زمینه استفاده نمایید.

نقل قول نوشته شده توسط javad_hosseiny مشاهده تاپیک
    خیلی وقت پیش مورد مشابهی را برای مرکز آموزش عالی سما انجام داده بودم که از یکی از همین برنامه های تحت داس مدیریت نمرات دانشجو را خوانده و به خروجی sql بصورت یونی کد تبدیل می کرد و در یک برنامه تحت وب قابلیتهای نمایش و جستجو و... را ارائه می کرد ولی اطلاعات مربوطه در محیط داس خیلی ساده و با کدپیچ ایران سیستم بود.
    آقای حسینی عزیز
    ممکنه اگر توانایی و وقت نوشتن یک برنامه به هر زبانی برای تبدیل فایلی که خدمتتون عرض کردم به یکی از پایگاه های داده رایج ترجیحاً mysql رو دارید بفرمائید هزینه و زمان لازم برای انجام این کار چقدر هست؟

آقای حسینی ممکن هست لطف کنید کد پیج ایران سیستم چی هست؟
    با برنامه شما من یک فایل dbf باز میکنم و چون کد پیج ندارد من هم در پنجره انتخاب کد پیج کنسل میزنم و همه رو ایران سیستم داس مشخص میکنم و درست عمل میکنه. سوالم اینه که از چه کد پیجی به چه کدپیجی تبدیل میشه.
    ممنون
    آخرین ویرایش به وسیله once4ever : پنج شنبه 30 خرداد 1387 در 11:40 صبح

آقای حسینی ممکن هست لطف کنید کد پیج ایران سیستم چی هست؟
    یکی از کدپیچ (آرایش حروف در جدول کد های اسکی) متداول در محیط dos کدپیچ ایران سیستم (که با فارسی سازهای vegaf,farsi,.... بوده و کدپیچ اولین نرم افزار حروفچینی فارسی (صفحه آرا که با پسوند prs بود) نیز می باشد) است (یعنی در حکم اولین بوده)
    که از تک حروف (برعکس کدپیچ های پانیذ و نور و ... که از دو حروف بزرگ دارای دو کاراکتر (کاراکتر اتصال انتها برای حروف بزرگ) ) استفاده می شود. (تک کاراکتری بوده)
    و ...

و چون کد پیج ندارد من هم در پنجره انتخاب کد پیج کنسل میزنم
    در برنامه به هنگام خواندن جداول dbf و ... ابتدا سؤالی مبنی بر امکان تغییرکدپیچ پرسیده می شود کافی است همانجا پاسخ منفی دهید (درصورت عدم نیاز به تغییر کدپیچ جدول)
    و اما در صورت مشاهده لیست کدپیچ ها (ایران سیستم، نور، پانیذ، سایه، کاتب و نشرالف) اولین آیتم مربوط به ایران سیستم است ولی اگر همانجا نیز گزینه انصراف (esc) را انتخاب نمایید بدون تغییری جدول فراخوانی می گردد.
    در حقیقت درصورت انصراف در فرم انتخاب کدپیچ، هیچ تغییری روی جدول شما صورت نمی گیرد.

من سوالم واضح نپرسیدم.
    منظورم نیست که توضیح بدید منظورم این هست که کد پیج ایران سیستم چند هست؟
    یه برنامه نوشتم که یک متن رو بوسیله کدپیج منبع و مقصد تبدیل میکنه.
    حالا با این رفتاری که من با برنامه شما میکنم به من بگید کد پیج منبع و مقصد چی انتخاب میشه (چون همون حالتی هست که من میخوام)
    1. با سیستم شما یک فایل dbf باز میکنم . سیستم پیغام میده که کدپیجش معلوم نیست و یک کد پیج انتخاب کن. من کنسل میکنم.
    2. قسمت دوم برنامه که سوال میکنه به چه کدپیجی (یا با چه کدپیجی ) کانورت بشه و من ایران سیستم انتخاب میکنم
    3. اطلاعات کانورت میشه و درست عمل میکنه.
    حالا میخوام بدونم از چه کد پیجی (شماره و مشخصه اش) به چه کدپیجی (شماره و مشخصه اش) تبدیل میشه.
    خیلی ممنونم

منظورم این هست که کد پیج ایران سیستم چند هست؟
    یا سؤال واضح نیست یا بنده نمی تونم خوب برداشت کنم
    با توجه به توضیحاتی که شما دادید یعنی در ابتدا در خواندن جدول کدپیچ خاصی انتخاب نمی شود و نتیجتا جدول یک جدول ویندوزی با کدپیچ فارسی (عربیک ویندوز) هست و برنامه بدون تغییر اطلاعات، جدول را می خواند.
    در خروجی نیز شما نوع ایران سیستم را انتخاب می کنید و خروجی مطابق با آن می باشد
    دقت داشته باشید که برای کدپیچ ها شماره و کد خاصی وجود ندارد
    بلکه با انتخاب کاربر روتین و تابع مربوطه فراخوانی می شود
    و با قراردادن سورس نیز نام توابع و ... مشخص می باشد.

یه برنامه نوشتم که یک متن رو بوسیله کدپیج منبع و مقصد تبدیل میکنه
    شما در برنامه موردنظر خود یا باید از کدپیچ منبع و مقصد خود از قبل اطلاع داشته باشید (مثلا می دانید که جداول یک برنامه مدیریت مدارس در محیط داس را می خوانید و مثلا می خواهید خروجی sql برای وب بگیرید ، پس نتیجتا می دانید که کدپیچ منبع خود مثلا ایران سیستم و کدپیچ مقصد خود یونی کد می باشد)
    و یا امکان انتخاب نوع کدپیچ را در برنامه خود به کاربر بدهید تا بتواند متناسب با نوع جداول خود آن را انتخاب کند.

سلام آقایون اساتید . من این تاپیک رو خوندم ولی نتونستم مشکلمو حل کنم .
    من می خواهم دیتا بیس یه برنامه کاه با فاکس پرو نوشته شده (در سال 1373 ) رو به SQL 2005 تبدیل کنم میشه کمک کنید . خواهشن فقط به زبون ساده .

سلام من با دانلود برنامه مشكل دارم هر فايلي را كه دانلود ميكنم چه در صفحه 1 چه در صفحه 20 فايلي با نام Atachement.php دانلود ميشود نميدونم مشكال از كجاست. لطفا راهنمايي كنيد كه برنامه شما خيلي نياز دارم.

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان

حتما شما از ابزارهاي کمکي دانلود استفاده ميکنيد اون رو غير فعال کنيد بعد دانلود کنيد.
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

بلي دقيقا اينطور است از Download Accelerator استفاده ميكردم كه با ديزيبل كردن آن مشكل حل شد از نويسنده آين برنانه هم واقعا ممنون

سلام .
    خسته نباشید ـقتی حسینی .
    من می خواهم یک دیتا بیس FOXpro تحت داس 2.6 رو به Excel یا SQL یا هرچیز دیگری توی ویندوز تبدیل کنم . اما وقتی برنامه شما را دانلود کردم یک فایل datamanager.exe بود كه روش كليك كردم اجرا نشد . ممنون میشم اگه کمکم کنید .
    آخرین ویرایش به وسیله hammer : دوشنبه 10 تیر 1387 در 18:15 عصر دلیل: ایراد تایپی

سلام
    جناب آقای حسینی دستتان درد نکند.بیشتر فایلهای من باز می شود ولی بعضی فایلها را نمی تواند باز کند که بعنوان نمونه ارسال نموده ام.
    با تشکر مجدد

با سلام خدمت اقای حسینی عزیز و سایر دوستان من یه سئوال قلا مطرح کردم که نتئنستم جوابشو بگیرم اما سئوال
    من یه جدول dbfدارم که وقتی اونو توی دلفی که باز میکنم اعداد توی جدول dbf نشون داده نمی شه و فیلد خالی نشون داده میشه و وقتی اونو با برناه اقای حسینی از dos به windows تبدیل می کنم اعداد نمایش داده مشه و فیلدها دیگه خالی نشون داده نمیشه لطفا اگر علت رو می دونین راهنمایی بفرمایید.

با سلام
    جناب اقای مهندس حسینی
    با تشکر از زحمات جنابعالی
    علیرغم دانلود و باز کردن پرونده های کلیه نسخ برنامه مبدل
    ولی بر روی رایانه من برنامه اجرا نمی شود !!
    در صورت امکان کمک کنید

با سلام و تشکر از پست های خوب دوستان من یک فایل dbf دارم که می خوام به اکسل تبدیل کنم و تنها با کدپیج سایه حروف خوانا هستند ولی یک مشکل دیگه وجود داره و اون اینه که حروف از آخر به اول چیده میشه مثلا نام "علی" پس از تبدیل به شکل "ی لع" نوشته می شه اگه ممکنه منو راهنمایی کنید واقعا به این تبدیل نیاز دارم

نام فايل باز شده را در جايي بنويسد مانند عنوان برنامه.
    براي هر دکمه هاي روي صفحه کليد ميانبر باشد.

از برنامه تان خيلي ممنون
    و از زحماتتان تشکر مي کنم.

اقای حسینی با سلام
    من هر کاری که کردم نتونستم پروژه شما رو توی ویژوال فاکس باز کنم البتع من تا حالا با ویژوال فاکس کار نکردم ولی با فاکس کار کردم و دلفی و ویژوال بیسیک اگه میشه راهنمایی بفرمایید من فکر کنم فایل اصلی پروژ رو روی سایت نگذاشتید و فقط فایلها و توابع جانبی رو گذاشتید البته شاید هم بدلیل بی تجربگی من در محیط ویژوال فاکس این اتفاق افتاده
    با تشکر از شما استاد محترم

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    zanjan

نقل قول نوشته شده توسط acp_co مشاهده تاپیک
    اقا برنامه تان جالب هست ولی در رابطه با کانورت سایه در رابطه با اعداد مشکل داره و اعداد را نیز معکوس کانورت میکند و مثلا 12345 را 54321 بر میگرداند اگر اصلاح شود ممنون میشم.
    از برنامه ای که تهیه کردید بسیار سپاسگزاریم یکسری مشکل دارد از جمله وقتی که به اکسس تبدیل میکنیم اغلب پیام میدهد فایل شما خالی است و در صورت تبدیل فونتها درست نشان داده نمی شود

با سلام و تشکر از پست های خوب دوستان من یک فایل dbf دارم که می خوام به اکسل تبدیل کنم و تنها با کدپیج سایه حروف خوانا هستند ولی یک مشکل دیگه وجود داره و اون اینه که حروف از آخر به اول چیده میشه مثلا نام "علی" پس از تبدیل به شکل "ی لع" نوشته می شه اگه ممکنه منو راهنمایی کنید واقعا به این تبدیل نیاز دارم

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    نصف جهان

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت تمامي دوستان :

من يه تابع مي خوام که يک متن فارسي تحت ويندوز رو بگيره و يک متن فارسي تحت داس با کد پيج ايران سيستم خروجي بده .

خواهش مي کنم اگه کسي داره حتماً برام بفرسته .

در ضمن تحت VB

mmm28121360@yahoo.com

با تشکر فراوان .

نقل قول نوشته شده توسط M_Man_M مشاهده تاپیک
    با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت تمامي دوستان :

من يه تابع مي خوام که يک متن فارسي تحت ويندوز رو بگيره و يک متن فارسي تحت داس با کد پيج ايران سيستم خروجي بده .

خواهش مي کنم اگه کسي داره حتماً برام بفرسته .

در ضمن تحت VB

mmm28121360@yahoo.com

با تشکر فراوان .
    فكر كنم اينجا انجمن ويژوال فاكسه نه بيسيك.!!!!!!!!!!

آقای جواد حسینی واقعا ممنونم خیلی کمک کردید و لی این برنامه مشکلی در تبدیل حاشیه های جداول دارد لطفا کمک کنید که بتوان این حاشیه ها را هم از داس به ویندوز منتقل کرد

کاربر دائمی آواتار Esikhoob
    محل زندگی
    Tehran

سلام
    من خیلی از فایلهایprg موجود در SOURCE این برنامه که به صورت یک تابع مجزا بودند را امتحان کردم ، فکر کنم کاملترین آنها برای تبدیل یک متن(رشته کاراکتر) ایران سیستم به کد پیج ویندوز iransystem2win2.prg است.
    ولی این تابع رشته ورودی را در صورت مخلوط بودن فارسی و انگلیسی (مثلا متن يك برنامه فاكس پرو که MESSAGE هایش را با فارسی ایران سیستم نوشته اند) وارونه میکند ، و در صورت اینکه دوباره تابع را اجرا کنیم ، متن انگلیسی درست میشود ولی اینبار فارسی ها خراب خراب میشوند .
    آیا راه حلی دارد ؟
    متشکرم

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran - Fars - Shiraz

سلام آقای حسینی
    ممنون از نسخه جدید برنامه
    من امروز اون را دیدم و دریافت کردم
    به یک مشکل برخوردم
    اون هم اینکه در نسخه قبل مشکل با اعداد بود ولی در این نسخه پس از انتخاب نوع کانورد مثلا سایه، فیلدهای کارکتری که قبلا به صورت معکوس در دیتا بیس ذخیره شده بودند، برای اجرای صحیح مرتب سازی، الان در نسخه جدید اونها معکوس میشنود و وقتی دخواست معکوس کردن داده میشود به برنامه، با توجه به اینکه کاراکترها تغییر کرده اند معمولا درست معکوس سازی انجام نمیشود و گاهی اوقات فاصله ها جابجا میشوند

نقل قول نوشته شده توسط javad_hosseiny مشاهده تاپیک
    جناب آقای اسماعیلی ما خدمت همه دوستان ارادت داریم
    بنده در اون مورد عرض کردم برنامه را روی سیستم های مختلف چک کردم ، حتی اگر دقت کرده باشید آقا محسن و سایر دوستان نیز برنامه را تست کرده و مشکلی وجود نداشت
    به هر حال طبق صحبت کاربر once4over که ارورهای برنامه را (که در فایل error.msg لوگ میشوند) را نمایش دادند
    در قسمت مربوطه خط شماره 6 تنها دستور تعیین نام فایل پیش فرض جهت ذخیره اطلاعات می باشد که در حقیقت ترکیبی از عبارت export به همراه تاریخ جاری سیستم می باشد
    OUTPUTFILE = 'Export'+CHRTRAN(RIGHT(m2sh(DATE()),8),' /','0')
    که مشکلی ایجاد نمی کند (که البته ارورهای بعدی گزارش شده نیز براثر درست نبودن همان مقدار پیش فرض نام فایل اولیه می باشد یعنی ارور اول باعث ارورهای بعدی می گردد)
    (البته تابع m2sh نیز یک تابع قدیمی جهت تبدیل تاریخ میلادی به شمسی است که در این همه برنامه مورداستفاده مشکلی نداشته و بقیه هم که توابع خود فاکس هست)
    به هر حال جهت حل مشکل این دوستان نیز بنده مجددا در همین پست نمونه فایلی با تغییر مربوطه (یعنی پیش فرض نام فایل خروجی همان export خالی می باشد) را آپلود می کنم
    دوستان بررسی کنند ببیند باز هم مشکلی در ذخیره دارند یا خیر؟!
    ------------------
    نکته اصلاح حروف کاف و یای فارسی (موجود در sp2 ویندوز) نیز اعمال شد در تاریخ 12 / 3 / 87
    ----------
    نکته اصلاحی جدید (افزودن قابلیت خروجی یونی کد به فورمتهای html و sql) در تاریخ 25 / 3 / 87

کاربر دائمی آواتار HAMRAHSOFT.IR
    محل زندگی
    هرجا كه غم و ناراحتي باشه

سلام ببخشيد ميشه اين برنامه تحت اكسس نوشت

و امكان داره يكي لينك مستقيم اخرين تغيرات برام بزار البته با سرورس

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هرجا که چیزی برای یادگرفتن باشد

باسلام
    من یک فایل DBF دارم که آنرا از داخل اکسس اکسپورت کرده ام . می خواهم فیلدهای از نوع تکست آنرا از داخل فاکس 2.6 بصورت فارسی ببینم بعد از اجرای فارسی ساز وگاف فایل مورد نظر را از داخل فاکس باز می کنم ولی بازهم حروف به هم ریخته است
    - از برنامه دیتا منیجر نیز استفاده کرده ام ولی مشکلم حل نشد.

کاربر دائمی
    محل زندگی

باسلام
    من فایل نمونه خود را نیز ضمیمه نمودم لطفا اگر کسی راه حلی بنظرش می رشه بنده را راهنمائی کنه
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    • نوع فایل: rar B.rar‏ (364 بایت, 114 دیدار)

فونت و کد پیج این فایل شما در ویندوز هم قابل خواندن و روئیت نیست
    وگرنه برنامه کانورت مشکلی ندارد
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************
    اندیشه کن , آنگاه سخن گو تا از لغزش بر کنار باشی

نقل قول نوشته شده توسط dadsara مشاهده تاپیک
    باسلام
    من فایل نمونه خود را نیز ضمیمه نمودم لطفا اگر کسی راه حلی بنظرش می رشه بنده را راهنمائی کنه
    دوست عزيز:
    من احتمال قوي ميدهم كه اطلاعات توسط برنامه نويس كد شده اگر توانايي اين رو داري كه از داخل برنامه از همين تعداد ركورد يك تصوير بگيري و اينجا بزاري ميشه روش كار كرد و ريكودش كرد .
    تصميم با خود شماست.

کاربر دائمی
    محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط rahro مشاهده تاپیک
    دوست عزيز:
    من احتمال قوي ميدهم كه اطلاعات توسط برنامه نويس كد شده اگر توانايي اين رو داري كه از داخل برنامه از همين تعداد ركورد يك تصوير بگيري و اينجا بزاري ميشه روش كار كرد و ريكودش كرد .
    تصميم با خود شماست.
    باسلام
    ضمن تشکر از حسن توجه جنابعالی و Kia1349
    بعرض می رسانم اگر فایل مورد نظر را با EXcel باز می نمودید حروف مشخص می شد
    در هر حال من دو فایل تصویر ضمیمه نمودم یکی زمانی که آنرا با اکسل باز میکنم و دیگری از محیط اکسس می باشد قبل از آنکه آنرا ارسال کنم
    باتشکر از شما و سایر دوستان
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

با سلام ،
    واقعا دستتون درد نكنه من با اينكه تازه به جمع شما دوستان پيوستم خيلي تونستم از مطالب اين قسمت و قسمتهاي مربوط به فاكس پرو استفاده كنم . بينهايت سپاس گزارم با برنامه ها و راهنماييهاي خوبتان.

کاربر دائمی
    محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط rahro مشاهده تاپیک
    دوست عزيز:
    تصميم با خود شماست.
    باسلام
    اگر به راه حل جدیدی رسیده اید لطفا راهنمائی کنید

کاربر دائمی آواتار vahid_d_0101
    محل زندگی
    شرکت هیولاها

وقتی برنامه را اجرا میکنم این پیغام تو یه فایل text بغل برنامه نمایش داده می شه و برنامه اجرا نمی شه
    The dynamic link library 'MSVCR71.dll' could not be found

کاربر دائمی
    محل زندگی

سلام
    ظاهرا مشکل من یا خیلی ساده است که کسی به آن جواب نمی دهد و یا اینکه خیلی عادی است در هر دو صورت من اینکار فایل خود اکسس را ضمیمه نمودم. اگر کسی تمایل دارد راهنمائی کند : بعد از بازشدن فایل فرم 2 را اجرا کنید دو کلید روی آن طراحی شده است در صورتیکه Command0 را فشار دهید یک فایل با نام A.dbf و درصورتیکه کلید Command1 را فشار دهید یک فایل با نام B1.Dbf در درایو F ساخته می شود
    مشکل من این است که می خواهم از محیط داس بعد از اجرای فارسی سازهای مثل Vegaf حروف را فارسی ببینم
    ( سازمان بیمه تامین اجتماعی فایل را به این صورت می خواهد)
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار manager
    محل زندگی
    Z

سلام
    جناب آقای حسنی ممنون از برنامتون. می خواستم پیشنهاد بدم اگر امکان داره این مطالب اضافی که دوستان زدند حالا به هر علتی اعتبارشون رو از دست دادن و زائد شدند رو یک Clean up ای بکنید که منِ نوعی وقتی می خوام دنبال یک مطلبی تو یک تاپیک قدیمی بگردم دچار سردرگمی نشم. خیلی ممنون.

در برنامه خود سازمان تامين اجتماعي يك Convert.dll وجود داره كه اون كار تبديل رو انجام مي‌ده و شما مي‌تونيد از اون dll استفاده كنيد اگه نحوه استفادش رو بلد نبوديد يا فايل رو نداشتيد به من اطلاع بديد من كمكتون مي‌كنم

صفحه 7 از 8 اولاول ... 5678 آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. تغییر ارتفاع lineبا تغییر ارتفاع Textbox در گزارش
    نوشته شده توسط payam59 در بخش Access
    پاسخ: 22
    آخرین پست: یک شنبه 03 شهریور 1387, 15:41 عصر
  2. تغییر اندازه ارتفاع QRShape با تغییر ارتفاع DetailBand
    نوشته شده توسط mojtaba_z در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 07 تیر 1386, 07:49 صبح
  3. تغییر Toolbar با تغییر Thems ویندوز XP
    نوشته شده توسط na3er-faraji در بخش VB.NET