صفحه 7 از 12 اولاول ... 56789 ... آخرآخر
نمایش نتایج 241 تا 280 از 457

نام تاپیک: آموزش : کار با دیتابیس SQLite به زبان ساده بدون نیاز به کلاس DataBaseHelper

کاربر دائمی آواتار alireza142
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول: آموزش : کار با دیتابیس SQLite به زبان ساده بدون نیاز به کلاس DataBaseHelper

با سلام خدمت آقای پورمن عزیز
    من یک لیست ویو سفارشی بر اساس یک بانک SQL ساختم.توی این بانک ، یک ستون به نام جنسیت هم دارم. یک دکمه هم ( در اکتیویتی که اون مقادیر رو در لیست نشون میده) ، گذاشتم که با زدنش می خوام فقط مرد ها رو در لیست نشون بده و دیگه خانم ها در لیست نباشند.(یه جور فیلتر برای دسترسی سریعتر به اسم مورد نظر). اما با زدن اون دکمه همش خطا میده و برنامه رو میبنده.
    ممنون میشم بفرمایید کجای کد ها ایراد داره؟ آیا کوئری که بانک میزنم تا اطلاعات رو از بانک به کرسر و بعد به آداپتر بفرستم صحیحه؟
    ممنون از لطفتون ...

اینم بخشی از کدهای اکتیویتی اصلی

.
    .
    .

jastMard.setOnClickListener(new OnClickListener() {

@Override
    public void onClick(View v) {

private ArrayList<Contact> list;

dbHandler.open();
    list = dbHandler.getJustMard();
    adapter.setData(list);
    listView.setAdapter(adapter);

}
    });

این هم بخشی از کدهای کلاس DatabaseHandler

.
    .
    .

public ArrayList<Contact> getJustMard() {
    ArrayList<Contact> contacts = new ArrayList<Contact>();

Cursor cursor = db.rawQuery("select * from " + dbHelper.getTableName()
    + " where " + dbHelper.getFieldSex() + " = 1", null);
    if (cursor.moveToFirst()) {
    do {
    Contact contact = cursorToContact(cursor);
    contacts.add(contact);
    } while (cursor.moveToNext());
    }

cursor.close();

return contacts;
    }

نقل قول: آموزش : کار با دیتابیس SQLite به زبان ساده بدون نیاز به کلاس DataBaseHelper

سلام

اگر LogCat خطا رو هم میذاشتید خیلی بهتر میشد تشخیص داد خطا از کجاست، اما من توصیه میکنم جایی که دارید محتویات آداپتر رو تغییر میدید، کلا آداپتر رو new کنید

یعنی به صورت زیر داخل تابع کلیک

adapter = new YourCustomAdapter(context, resource, list);
    list.setAdapter(adapter);

سلام دوستان ببخشید دقیقا کار دیتا بیس میتونید برا من توضیح بدهید ممنون میشم

محل زندگی
    مشهد

نقل قول نوشته شده توسط facebookstore مشاهده تاپیک
    سلام دوستان ببخشید دقیقا کار دیتا بیس میتونید برا من توضیح بدهید ممنون میشم
    سلام

Data+Base = پایه ی+اطلاعات = بانک + اطلاعات.

همینطور که از اسمش پیداست، پایه و ریشه ای برای درج و نگه داری اطلاعات است. معمولا به صورت جداول ذخیره می شوند. مثل نرم افزار های Excel و Access که اطلاعات رو به صورت جداول معین ذخیره می کنند.
    حالا اندروید برای ذخیره اطلاعات برنامه ها در قالب جداول ، از بانک اطلاعاتی SQL استفاده می کنه...

محل زندگی
    مشهد

نقل قول نوشته شده توسط poorman مشاهده تاپیک
    سلام

اگر LogCat خطا رو هم میذاشتید خیلی بهتر میشد تشخیص داد خطا از کجاست، اما من توصیه میکنم جایی که دارید محتویات آداپتر رو تغییر میدید، کلا آداپتر رو new کنید

یعنی به صورت زیر داخل تابع کلیک

adapter = new YourCustomAdapter(context, resource, list);
    list.setAdapter(adapter);
    ممنون. درست شد. فقط این مواردی که شما فرمودید رو درون یک متد جدید نوشتم . چون وقتی تعریف آداپتر جدید رو درون setOnItemClickListener اون دکمه قرارش میدم، قبول نمی کنه و خطای زیر رو میداد .

khata.png

نقل قول نوشته شده توسط alireza142 مشاهده تاپیک
    ممنون. درست شد. فقط این مواردی که شما فرمودید رو درون یک متد جدید نوشتم . چون وقتی تعریف آداپتر جدید رو درون setOnItemClickListener اون دکمه قرارش میدم، قبول نمی کنه و خطای زیر رو میداد .

khata.png
    خواهش میکنم

این خطایی که میگید به این دلیل بوده که شما برای پارامتر اول که context هست مقدار this رو پاس میدادید
    چون داخل تابع onClick بودید کامپایلر خود تابع رو به عنوان پارامتر میفرستاده
    برای حل این مشکل کافی بود اسم اکتیویتی رو با this بنویسید مثلا yourActivity.this

سلام و خسته نباشید.

مشکلی که من دارم اینکه یک لیست ویو دارم داخل اکتیویتی x که اطلاعات رو از دیتابیس می گیره و نشون میده.
    من تونستم چند فیلتر برای مطالبی که در لیست ویو دارم بذارم.مثلا سه دسته گل و گیاه و میوه ! این سه دسته فیلتر های من هستند به طوری که اگه روی گل کلیک بشه فقط گل ها رو و اگر روی گیاه کلیک بشه فقط گیاه ها رو و... و اگه هم روی دکمه "همه موارد" کلیک بشه همه رو نشون میده.
    من وقتی بر روی "همه موارد" هستم و مطالب رو پیمایش می کنم و یک مطلب که در ردیف 100 هست رو نگاه می کنم پس از برگشت دقیقا بر میگرده به همون مطلب و همان ردیفی که در لیست ویو بود (برخلاف همه لیست ویو ها به اول نمی ره ) ولی مشکل از جایی شروع میشه که وقتی که روی فیلتر ها کلیک می کنم ، مثلا روی گل کلیک می کنم و یک مطلبش رو می بینم پس از برگش بر می گرده به "همه موارد" و همه مطالب رو نشون میده.در حالی که من می خوام بر گرده به همون موضوع فیلتر ، مثلا به ادامه گل ها !

میشه لطفا راهنمایی کنید که چیکار باید کنم؟

نقل قول نوشته شده توسط zikimiki مشاهده تاپیک
    سلام و خسته نباشید.

مشکلی که من دارم اینکه یک لیست ویو دارم داخل اکتیویتی x که اطلاعات رو از دیتابیس می گیره و نشون میده.
    من تونستم چند فیلتر برای مطالبی که در لیست ویو دارم بذارم.مثلا سه دسته گل و گیاه و میوه ! این سه دسته فیلتر های من هستند به طوری که اگه روی گل کلیک بشه فقط گل ها رو و اگر روی گیاه کلیک بشه فقط گیاه ها رو و... و اگه هم روی دکمه "همه موارد" کلیک بشه همه رو نشون میده.
    من وقتی بر روی "همه موارد" هستم و مطالب رو پیمایش می کنم و یک مطلب که در ردیف 100 هست رو نگاه می کنم پس از برگشت دقیقا بر میگرده به همون مطلب و همان ردیفی که در لیست ویو بود (برخلاف همه لیست ویو ها به اول نمی ره ) ولی مشکل از جایی شروع میشه که وقتی که روی فیلتر ها کلیک می کنم ، مثلا روی گل کلیک می کنم و یک مطلبش رو می بینم پس از برگش بر می گرده به "همه موارد" و همه مطالب رو نشون میده.در حالی که من می خوام بر گرده به همون موضوع فیلتر ، مثلا به ادامه گل ها !

میشه لطفا راهنمایی کنید که چیکار باید کنم؟
    سلام

کدهای مربوط به قسمتی که برمیگردید رو بذارید تا ببینم دقیقا چه کاری انجام میشه، شاید بتونم راهنمایی تون کنم

کاربر دائمی آواتار mojniknam
    محل زندگی
    شیراز

سلام
    درخصوص نمونه کد دیتابیس، همون لیست ویو
    چطور میشه همزمان با کلیک کردن روی یک ردیف از لیست ویو، چک باکسی در همون ردیف روشن بشه و مقدارش در دیتا بیس ذخیره بشه؟

محل زندگی
    شیراز

سلام
    درخصوص نمونه کد دیتابیس، همون لیست ویویی که گذاشتین
    1- چطور میشه ID ردیفی که روش کلیک شده رو بدست آورد؟ (منظورم ID ردیف دیتابیس هست نه ردیف لیست ویو)
    2- چطور میشه به ویجت های ردیف کلیک شده دسترسی پیدا کرد (مثلا چک باکس ردیفی که کلیک شده true بشه)

سلام

این اعمالی که میگید داخل کلاس آداپتر لیست ویو انجام میشه

برای اینکه به آیدی چیزی که کلیک شده دسترسی داشته باشید، شما باید علاوه بر سایر اطلاعاتی که به آداپتر میفرستید، یک لیست هم از آیدی شون بفرستید تا با پوزیشن دسترسی داشته باشید

سلام

کدهای مربوط به قسمتی که برمیگردید رو بذارید تا ببینم دقیقا چه کاری انجام میشه، شاید بتونم راهنمایی تون کنم
    سلام
    من از دیروز کد ها رو فرستاندم.ولی در زمان ارسال اعلام کردند که پست باید به تایید مدیر سایت برسه.که با گذشت یک روز تایید نشده !
    چطور کد رو بفرستم؟

کاربر دائمی آواتار saeed_g21
    محل زندگی
    تبریز

سلام
    من از دیروز کد ها رو فرستاندم.ولی در زمان ارسال اعلام کردند که پست باید به تایید مدیر سایت برسه.که با گذشت یک روز تایید نشده !
    چطور کد رو بفرستم؟
    مگه چطوری فرستادین ؟؟؟
    همچین موردی نداریم

کدهای خود رو مثل پیام(همینجا) بفرست البته داخل تگ های مخصوص خود قرار دهید تا خوانا باشند

سلام.
    مي خوام ديتابيس رو ياد بگيرم.
    آموزش ها و روش ها زياد هست . تو اين تاپيك هم يكي دو تا هست.

بهترين روش كدوم هست؟

محل زندگی
    شیراز

سلام

این اعمالی که میگید داخل کلاس آداپتر لیست ویو انجام میشه

برای اینکه به آیدی چیزی که کلیک شده دسترسی داشته باشید، شما باید علاوه بر سایر اطلاعاتی که به آداپتر میفرستید، یک لیست هم از آیدی شون بفرستید تا با پوزیشن دسترسی داشته باشید
    نحوه رفتن به یه اکتیویتی دیگه توی کلاس آداپتر چطوریه؟
    کد من: (ارور میده)
    Intent MyIntent;
    MyIntent = new Intent(ActivityFehrest.this, ActivityDetail.class);
    startActivity(MyIntent);

روی ActivityFehrest.this و startactivity ارور میگیره
    ActivityFehrest همون اکتیویتی هست که کل لیست ویو رو نشون میده

متاسفانه با نمیشه کد رو فرستاد این پیام رو میده:

Thank you for posting! Your post will not be visible until a moderator has approved it for posting.

فایل رو پیوست کردم.
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

محل زندگی
    تبریز

نقل قول نوشته شده توسط mojniknam مشاهده تاپیک
    نحوه رفتن به یه اکتیویتی دیگه توی کلاس آداپتر چطوریه؟
    کد من: (ارور میده)
    Intent MyIntent;
    MyIntent = new Intent(ActivityFehrest.this, ActivityDetail.class);
    startActivity(MyIntent);

روی ActivityFehrest.this و startactivity ارور میگیره
    ActivityFehrest همون اکتیویتی هست که کل لیست ویو رو نشون میده

Intent MyIntent;
    MyIntent = new Intent(context, ActivityDetail.class);
    startActivity(MyIntent);

اگه باز به StartActivity خطا گرفت بصورت زیر امتحان کن
    context.startActivity(MyIntent);

این بحث چه ربطی به اینجا داره اخه دوست عزیزم
    اگه به نتیجه نرسیدید اول جستجو کنید در انجمن اگه مطلب مناسبی پیدا نکردید تاپیک مجزا بزنید و از این تاپیک برای این سوال استفاده نفرمایید

باتشکر

محل زندگی
    شیراز

من توی اکتیویتی که لیست ویو رو نشون میده اول شماره ردیف لیست ویو رو بدست می آوردم و با دستوراتی که ذکر کردم، اکتیویتی دوم رو فراخوانی می کردم و با شماره ردیف لیست ویو، ردیف توی دیتابیس رو نشون میدادم. بعد متوجه شدم این شیوه کد نویسی صحیح نیست (لازم به ذکر دلایل نیست) و باید شماره ردیف دیتابیس رو پیدا کنم
    اینجا بود که سوال پرسیدم و راهنمایی کردن از کلاس آداپتور
    ولی با منتقل کردن کدهای کلیک به آداپتور ، ارورهای بالا رو میداد و نمیشد اکتیویتی رو فراخوانی کرد
    ربطش اینجا بود جناب سعید! ممکنه برای دوستانی که مثل من برای کار کردن با این کتابخانه تازه کار هستن پیش بیاد
    ولی باز هم ممنون

فایل رو پیوست کردم.
    این کدتون مال اکتیویتی خوندن داستان هست
    کد اکتیویتی که لیست داستان ها هست رو هم بذارید، مهم اونجاست که چه تغییری انجام میشه

این کدتون مال اکتیویتی خوندن داستان هست
    کد اکتیویتی که لیست داستان ها هست رو هم بذارید، مهم اونجاست که چه تغییری انجام میشه
    خدمت شما.

فیلتر های من مواردی مثل : تغذیه تناسب اندام سلامت عموی و روان و... هستش که با کلیک بر روی دکمه ی خودشون نشون داده می شن.ولی وقتی که دکمه بک رو بزنم کلا بر می گرده و همه مطالب رو نشون میده.
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

خدمت شما.

فیلتر های من مواردی مثل : تغذیه تناسب اندام سلامت عموی و روان و... هستش که با کلیک بر روی دکمه ی خودشون نشون داده می شن.ولی وقتی که دکمه بک رو بزنم کلا بر می گرده و همه مطالب رو نشون میده.
    دوست عزیز مشکل شما ارتباطی به دیتابیس نداره
    مشکل شما فکر میکنم از داخل تابع onResume هست که دوباره اطلاعات رو ست میکنه

شما متغیر isAll رو تاجایی که دیدم بعد از اینکه توی onCreate مقدار true دادید، جایی false نکردید
    در نتیجه این شرط همیشه اجرا میشه و تمام محتوای لیست رو نمایش میده

@Override
    protected void onResume() {
    super.onResume();
    if (isAll) {
    dastanha = db.getAllContacts();
    }else {
    dastanha=db.findFAVContacts();
    }

refreshDisplay();

loadData();
    if (lstState != null)
    getListView().onRestoreInstanceState(lstState);
    lstState = null;

}

خواهش میکنم توی این تاپیک تنها سوالات مربوط به دیتابیس رو مطرح کنید تا سایر عزیزان بتونن از مطالب و سوال و جواب ها، بهترین استفاده رو داشته باشند

1.چطور می تونم علامت های " ' ( ) رو با این کد وارد دیتابیس کنم؟مثلا اسم یک دانش آموز ")(' هست.

mydb.execSQL("INSERT INTO " + TABLE + "(NAME, PLACE) VALUES('آدرس','اسم دانش آموز')");

2.سوال بعد اینکه چطور دو شرط ( where _id = 8 و where _NAME = "saeid" )یا بیشتر برای آپدیت بذارم؟

mydb.execSQL("update tableName set fieldName = 'امین' where _id = 8");

3.چطور موقع تعریف Cursor براش شرط بذارم که مثلا ردیف هایی که id>6 و name=="amin" هست رو شامل بشه؟
    این همه ردیف ها رو شامل میشه:

Cursor cursor = mydb.rawQuery("SELECT * FROM "+ TABLE, null);

محل زندگی
    تبریز

نقل قول نوشته شده توسط Amin-rz مشاهده تاپیک
    1.چطور می تونم علامت های " ' ( ) رو با این کد وارد دیتابیس کنم؟مثلا اسم یک دانش آموز ")(' هست.

mydb.execSQL("INSERT INTO " + TABLE + "(NAME, PLACE) VALUES('آدرس','اسم دانش آموز')");
    متوجه نشدم!

2.سوال بعد اینکه چطور دو شرط ( where _id = 8 و where _NAME = "saeid" )یا بیشتر برای آپدیت بذارم؟

در دادن شرط بین هر شرط همان طور که خودتان فرمودید از " و " استفاده میشه البته " و " انگلیسی یعنی " and " به مثال زیر توجه نمایید

mydb.execSQL("update tableName set fieldName = 'امین' where _id = 8 and tableName='امین'");

3.چطور موقع تعریف Cursor براش شرط بذارم که مثلا ردیف هایی که id>6 و name=="amin" هست رو شامل بشه؟

اینم مثل بگیه از شرط استفاده میشه به مثال زیر توجه نمایید :

Cursor cursor = mydb.rawQuery("SELECT * FROM "+ TABLE +" where name='amin' ", null);

توضیحات تکمیلی :

1) در استفاده از ' ' برای حروف الزامیست اما برای اعداد بشرطی که نوع جدول int یا integer تعریف شده باشه نیاز نمی باشد
    2) برای برابر قراردادن فیلدی نیاز به 2تا مساوی نیست همین یکی کافیست
    3) تعداد شرط دادن در Query محدود نمی باشد
    4) از LIKE , NOT LIKE , OR هم میتوان در شرط ها استفاده کرد

LIKE )
    1)
    Cursor cursor = mydb.rawQuery("SELECT * FROM "+ TABLE +" where name LIKE 'amin' ", null);

2)
    Cursor cursor = mydb.rawQuery("SELECT * FROM "+ TABLE +" where name LIKE '%amin' ", null);

3)
    Cursor cursor = mydb.rawQuery("SELECT * FROM "+ TABLE +" where name LIKE 'amin%' ", null);

4)
    Cursor cursor = mydb.rawQuery("SELECT * FROM "+ TABLE +" where name LIKE '%amin%' ", null);

به % در Query ها دقت نمایید
    این % میگه مثلا کلمه ای که با amin شروع شده یا پایان یافته یا میان آن نوشته شده رو بیاب
    قابل ذکر است که معنی آن با جابجای % در query تغییر می کند

NOT LIKE)
    فکر کنم نیاز به توضیح نداره همینطور که مشخص هست NOT هست یعنی مخالف qury بالا

OR)
    اینم مشخص هست " یا "

توجه مهم :
    اگر در Query ای که از انواع شرط استفاده کرده باشید بهتر است داخل ( ) بندازید

دستت درد نکنه سعید جان.
    در مورد سوال اول شما فرض کن آدرس یه نفر رو می خوای وارد کنی و آدرسش اینه : ایران"استان تهران
    به این صورت وارد می کنم ارور میده:
    mydb.execSQL("INSERT INTO " + TABLE + "(PLACE) VALUES('ایران"استان تهران')");

در واقع علامت " که داخل آدرس هست باعث میشه کد به هم بریزه.

محل زندگی
    تبریز

دستت درد نکنه سعید جان.
    خواهش می کنم دوست عزیز

در مورد سوال اول شما فرض کن آدرس یه نفر رو می خوای وارد کنی و آدرسش اینه : ایران"استان تهران
    به این صورت وارد می کنم ارور میده:
    mydb.execSQL("INSERT INTO " + TABLE + "(PLACE) VALUES('ایران"استان تهران')");

در واقع علامت " که داخل آدرس هست باعث میشه کد به هم بریزه.
    بله دقیقا به " و ' خطا میگیره در Query
    خوب چه اصراری داری از " استفاده کنی ؟
    از - یا Space یا مثلا * یا _ استفاده کن خوب

آخه قراره پیامک وارد دیتابیس کنم و خیلی از پیامک ها حتما " , ' توشونه.
    بعد هم یه جایی می خوام از کاربر تکست بگیرم و تو دیتابیس بذارم شاید کاربر نیاز باشه " یا ' وارد کنه.
    یه جایی خوندم یه علامتی قبل از" میذاشتن که اینطوری نشون میداد " بخشی از رشته هست و دیگه تو کد تاثیر نمیذاشت و کد رو به هم نمیریخت.

محل زندگی
    تبریز

فکر کنم \ رو میگین

تست نزدم چک کنید ببینید جواب میده "\
    mydb.execSQL("INSERT INTO " + TABLE + "(PLACE) VALUES('ایران"\استان تهران')");

نه اینا رو چک کردم نشد :(

محل زندگی
    مشهد

سلام

من هم دارم کار با دیتابیس رو یاد میگیرم.
    از سایت زیر هم استفاده کنید که خیلی خوب انواع کوئری ها رو با مثال آموزش میده.

http://www.w3schools.com/sql/default.asp

چرا من از متد :
    mydb = MyDataBase.getReadableDatabase();

استفاده کردم ولی تونستم تو جدول اطلاعات وارد کنم؟
    رفتم به مسیر : data/data/database و دیتابیسو باز کردم دیدم اطلاعات وارد شده.

چطور ميشه ديتابيس آماده رو با روشي كه در پست 9 هست كپي كنم تو data/data/database
    بعد براي خوندن ، آپديت و ... از روش پست اول اضافه كنم؟
    كه ديگه نياز به getReadaleDatabase() و getWritaleDatabase()
    نباشه.

محل زندگی
    تبریز

واسه کپی کردن فکر کنم بتونی از کدی که در " این هم کد " با موضوع پشتیبانگیری و بازیابی قرار دادم و شما از قسمت بازیابیش با کمی تغییرات استفاده کنی

چطور ميشه ديتابيس آماده رو با روشي كه در پست 9 هست كپي كنم تو data/data/database
    بعد براي خوندن ، آپديت و ... از روش پست اول اضافه كنم؟
    كه ديگه نياز به getReadaleDatabase() و getWritaleDatabase()
    نباشه.
    چرا میخواین همچین کاری انجام بدید؟
    به نظرم اینکار پیچوندن لقمه دور سر هست
    این لایبری بسیار کامل هست و شما رو از استفاده از هر کد دیگه ای بی نیاز میکنه
    وقتی شما میتونید خیلی ساده با getWritable از دیتابیس استفاده کنید، چه نیازیه که به روش پست اول دیتابیس رو با مسیرش باز کنید ؟

شما همیشه از getWritable استفاده کنید، کاری نداشته باشید که میخواین بخونین یا بنویسین

کاربر دائمی
    محل زندگی
    قم

سلام به دوستان.
    در سورت بر اساس یک فیلد، حروف پ ژ گ چ در آخر قرار میگیرن، راهی برای درست کردنش هست؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    قم

نقل قول نوشته شده توسط جواد ملاولی مشاهده تاپیک
    سلام به دوستان.
    در سورت بر اساس یک فیلد، حروف پ ژ گ چ در آخر قرار میگیرن، راهی برای درست کردنش هست؟
    کسی قبلا با این مساله مواجه نشده؟

محل زندگی
    تبریز

نقل قول نوشته شده توسط جواد ملاولی مشاهده تاپیک
    سلام به دوستان.
    میتونی مثل Query زیر استفاده کنی
    select * from username order by name like '%ژ' desc

کاربر دائمی
    محل زندگی
    قم

نقل قول نوشته شده توسط saeed_g21 مشاهده تاپیک
    میتونی مثل Query زیر استفاده کنی
    select * from username order by name like '%ژ' desc
    ممنون، تست کردم درست شد.
    این چند ساله که با انواع دیتابیس سر و کار داشتم با حرف ک و ی به مشکل خورده بودم ولی با پژگچ نه.
    ولی نفهمیدم اون like که بعد از order by گذاشتی چکار می کنه؟

سلام
    در دستور insert مگه لازمه ستونی رو که در sqlite (جدول اماده) AUTOINCREMENT تعریف کردیم ، قید کنیم ؟ ID رو اتونامبر گرفتم اما نمیدونم چرا وقتی نام ، فامیل رو میزنم و insert میکنم ، فیل ID در هر ردیف خالی میمونه و اوتوماتیک شماره نمیزنه ، آیا در دستور insert باید id هم ذکر بشه ؟ چجوری؟
    آخرین ویرایش به وسیله meysam jahedi : جمعه 02 آبان 1393 در 01:28 صبح

با این خط دوتا ستون رو میفرسته امام ستون id رو که autonumber ، خالی میزاره ، نمیدونم چرا id اتوماتیک پر نمیشه

mydb.execSQL("INSERT INTO tdb (NAME, FAMILY) VALUES ('" + name + "', '" + family + "')");

صفحه 7 از 12 اولاول ... 56789 ... آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. آموزش کار با دیتابیس در C#‎‎
    نوشته شده توسط mohammadsalehi1385 در بخش دسترسی به داده ها (ADO.Net و LINQ و ...)
    پاسخ: 4
    آخرین پست: چهارشنبه 09 دی 1394, 14:35 عصر
  2. آموزش: آموزش نصب qt در ویندوز به زبان ساده
    نوشته شده توسط chikar در بخش برنامه نویسی در محیط QT و هم خانواده هایش
    پاسخ: 0
    آخرین پست: دوشنبه 25 آذر 1392, 23:26 عصر
  3. آموزش مقدماتی تا پیشرفته PHP با زبان ساده
    نوشته شده توسط ehsannasri251 در بخش PHP
    پاسخ: 8
    آخرین پست: یک شنبه 03 آذر 1392, 10:55 صبح
  4. سوال: مشکل در کار با دیتابیس sqlite در سیستم دیگر
    نوشته شده توسط kingtak در بخش C#‎‎