نمایش نتایج 1 تا 32 از 32

نام تاپیک: سناریو 3 - طراحی سیستم کنترل دسترسی سفارشی برای نرم افزار اتوماسیون اداری

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر دائمی آواتار linux
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: سناریو 3 - طراحی سیستم کنترل دسترسی سفارشی برای نرم افزار اتوماسیون اداری

ن از وابسته شدن نرم افزارهای خودم با سیستم های دیگر اصلا خوشم نمی آید. کاری که همیشه می کنم

1: نرم افزار من چه کاری قرار هست انجام بدهد
    من از این کارها به فعالیت (Activity) نام می برم
    بعد خوب یک سری باید گروه تعریف کنم
    بعدش باید این فعالیتها را به گروه ها ربط بدم
    بعدش کاربر ها را به گروه ها
    داخل برنامه ام یک آرایه دارم به تعداد کل فعالیتها وقتی کاربر داخل برنامه می شود من این آرایه مقدار دهی می کنم ، در هر فرم مشخص می کنم که کابر اگر مجوز فعالیت خاص را داشته باشد به این فرم دسترسی دارد.
    یک سری کار هم باید انجام بدهم موقع داخل شدن کاربر مانند کنترل رمز ورود ، آیا کاربر فعال هست و ...
    یک کلاس به اسم UserManager دارم که این کارها را در آن انجام می دهم
    خواستید بعد در مورد نحوه اجرا هم با هم صحبت می کنیم
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: سناریو 3 - طراحی سیستم کنترل دسترسی سفارشی برای نرم افزار اتوماسیون اداری

نقل قول نوشته شده توسط linux مشاهده تاپیک
    اگر در مورد نحوه اجرا هم توضیح بدید، بسیار عالی میشه.
    یک سوال:
    جدول u.computers چه اطلاعاتی رو نگهداری می‌کنه؟ در حقیقت، کاربرد این جدول چی هست؟؟

کاربر دائمی آواتار linux
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط naeeme مشاهده تاپیک
    اگر در مورد نحوه اجرا هم توضیح بدید، بسیار عالی میشه.
    یک سوال:
    جدول u.computers چه اطلاعاتی رو نگهداری می‌کنه؟ در حقیقت، کاربرد این جدول چی هست؟؟
    با یک مثال توضیح خواهم داد.
    جدول کامپیوترها برای نگهداری اطلاعات کامپیوترهایی که از این نرم افزار استفاده می کنند طراحی شده است.هدف این هست که در صورت لزوم کامپیوتری هم که کاربر اجازه ورود به سیستم داره محدود بشود یا اینکه مشخص بشود کاربر از کدام رایانه استفاده کرده.
    در یک جا یک کاربر با استفاده از نام کاربر و پسورد کاربر دیگر اقدام به تغییر اطلاعات و درج نادرست اطلاعات جدید کرده بود که همه به گردن کاربر مذکور می افتاد ، و کاربر مذکور هم هیچی به گردن نمی گرفت و نمی توانست ثابت کند ، با این کار مشخص می شود کدام کاربر از کدام کامپیوتر لاگین کرده ، و در یک شبکه شما می توانید کامپیوترها را برای استفاده از برنامه خودتان محدود کنید.
    آخرین ویرایش به وسیله linux : دوشنبه 28 بهمن 1387 در 15:47 عصر

نقل قول نوشته شده توسط linux مشاهده تاپیک
    ن از وابسته شدن نرم افزارهای خودم با سیستم های دیگر اصلا خوشم نمی آید. کاری که همیشه می کنم

1: نرم افزار من چه کاری قرار هست انجام بدهد
    من از این کارها به فعالیت (Activity) نام می برم
    بعد خوب یک سری باید گروه تعریف کنم
    بعدش باید این فعالیتها را به گروه ها ربط بدم
    بعدش کاربر ها را به گروه ها
    داخل برنامه ام یک آرایه دارم به تعداد کل فعالیتها وقتی کاربر داخل برنامه می شود من این آرایه مقدار دهی می کنم ، در هر فرم مشخص می کنم که کابر اگر مجوز فعالیت خاص را داشته باشد به این فرم دسترسی دارد.
    یک سری کار هم باید انجام بدهم موقع داخل شدن کاربر مانند کنترل رمز ورود ، آیا کاربر فعال هست و ...
    اگر امکان دارد در مورد نحوه اجرا هم توضیح دهید و کلاس UserManager رو هم شرح دهید
    با تشکر فراوان

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •