نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: مدیریت کتاب های الکترونیکی ( PDF ) با E-Book Management

Cool مدیریت کتاب های الکترونیکی ( PDF ) با E-Book Management

سلام ،

مدتی بود که برای مرتب سازی حجم انبوه کتاب های الکترونیکی که دارم با مشکل مواجه شده بودم و 2 ، 3 روزی سرم خلوت بود و این برنامه رو نوشتم تا کارم راه بیافته ، برنامه امکانات کم ولی مفید و کاربردی داره .

* در ضمن سورس برنامه هم در فایل Setup ضمیمه شده تا دوستان بتونن ازش ایده بگیرن یا برنامه رو مطابق با سلیقشون تغییر بدن .
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار حسین خانی
    محل زندگی
    قزوین

Post نقل قول: مدیریت کتاب های الکترونیکی ( PDF ) با E-Book Management

با سلام
    و عرض خسته نباشید
    اگر از دیتابیس Sql Server استفاده می کردید و فایلها مستقیم در بانک ذخیره می شدند و از بانک خونده میشدن چونکه همه فایلها رو در یک جا متمرکز داشتید !
    بهتر نبود ؟
    موفق باشید ...

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کاشان

نقل قول: مدیریت کتاب های الکترونیکی ( PDF ) با E-Book Management

نقل قول نوشته شده توسط حسین خانی مشاهده تاپیک
    اگر از دیتابیس Sql Server استفاده می کردید و فایلها مستقیم در بانک ذخیره می شدند و از بانک خونده میشدن چونکه همه فایلها رو در یک جا متمرکز داشتید !
    بهتر نبود ؟
    موفق باشید ...
    همین الآن هم فایل ها هنگام یافته شده در Directory مورد نظر در یک DataBase ذخیره می شوند و نیاز نیست این برنامه کاربردی و جم و جور از پایگاه SQL Server استفاده کنه ، MS Access خوبه اما اگه Absoulate DataBase می بود بهتر بود حداقل نیاز به DBE و DLL نداره اما خوب این امر باعث شده تا نرم افزار که به صورت Open Source در اختیار دوستان قرار گرفته ، هیچ مشکلی در کامپایل پروژه وجود نداشته باشه (چون اگه از Absoulate DataBase استفاده میشد دوستان باید میرفتن سراغ دانلود این کامپوننت در دلفی تا پروژه را اجرا کنند)

بهتر نبود ؟
    من تو پست اول هم گفتم این برنامه رو برای مدیریت انبوه کتاب های الکترونیکی که دارم نوشتم ، منظور از انبوه حدود 20 گیگابایت کتاب هست که اگر قرار باشه داخل دیتابیس اضافه بشن دیگه

در هر صورت سورس برنامه ضمیمه هست و میتونید به راحتی تغییرات مورد نظر رو اعمال کنید .

کاربر دائمی آواتار kingtak
    محل زندگی
    اینترنت

دوست عزیز خیلی وقت بود دربه در همجین برنامه ای بودم الان که پیداش کردم متاسفانه یه مشکلی باهاش دارم.اول اینکه وقتی میخوام قسمت 2 یا 3 رو نصب کنم eror میده.دوم اینکه وقتی میخوام فایلامو add کنم با خطای operation must use an updateable query مواجه میشم.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.در ضمن فایلای دوم و سوم واسه چیه؟

هر 3 فایل به هم مربوط هستند ( با برنامه Winrar به 3 پارت تقسیم شدن ) ، اول هر 3 قسمت رو دانلود کنید و بعد با برنامه Winrar از حالت rar خارج کنید و بعد برنامه رو نصب کنید .

کاربر تازه وارد آواتار ahmadbh
    محل زندگی
    شيراز

سلام
    اين برنامه تكراري هستش و قبلا هم در اين سايت بوده

کاربر دائمی آواتار kingtak
    محل زندگی
    اینترنت

کسانی که از ویندوز ویستا و یا ۷ استفاده میکنند ، ممکن هست در برنامه مکررا با خطای “Operation must use an updateable query” مواجع شوند.

برای رفع این خطا ابتدا ار برنامه خارج شوید (روی آیکون برنامه کنار ساعت ویندوز کلیک راست کنید ، روی خروج از برنامه کلیک کنید.) ، روی شورتکات برنامه کلیک راست کرده و آخرین گزینه یعنی Properties رو انتخاب کنید
    برگه Compatibility را باز کنید ، پایین پنجره تیک Run this program as an administrator را فعال کنید ، روی OK کلیک کنید برنامه را دوباره اجرا کنید

کسانی که ویندوز ویستا دارند بهتر است UAC ویندوز را غیر فعال کنند ، برای مشاهده آموزش غیر فعال کردن UAC ویندوز کلیک کنید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •