PDA

View Full Version : ساخت روبات با PHP

ninja-ninja
چهارشنبه 14 فروردین 1387, 19:00 عصر
سلام من میخوام یه روبات با php بسازم که این کارا را بکنه !!
یه لینک بهش بدی هر 30 ثانیه یه بار بره تو اون لینکه.

اگه سورس آمادش هست میشه بگید یا نظری دارین میشه بگید ؟

Bahram0110
چهارشنبه 14 فروردین 1387, 21:30 عصر
با Cron Jobs می تونی این کارو انجام بدی
(توی کنترل پنل)

Arman_gh
پنج شنبه 15 فروردین 1387, 11:49 صبح
یک کتاب به انگلیسی در این باره هست. برو به این سایت (http://www.nostarch.com/) و به دنبال کتابی با نام Webbots, Spiders, and Screen Scrapers برو. دو فصل از این کتاب رایگان است. اگر هم خواستی پیغام خصوصی بده تا آدرس کاملش را بدهم. این هم آدرس اصلی کتاب که سورس هم دارد
http://www.schrenk.com/nostarch/webbots/

cybercoder
سه شنبه 20 فروردین 1387, 13:15 عصر
این ربات شما همون Timer که با Javascript هم پیاده سازی می شه!!!

Bahram0110
سه شنبه 20 فروردین 1387, 14:57 عصر
این ربات شما همون Timer که با Javascript هم پیاده سازی می شه!!!
با جاوا اسکریپت نمی شه چون حتما باید صفحه بوسیلهء یه کاربر باز بشه تا کدهای جاوا اسکریپت اجرا بشه

cybercoder
سه شنبه 20 فروردین 1387, 22:35 عصر
با جاوا اسکریپت نمی شه چون حتما باید صفحه بوسیلهء یه کاربر باز بشه تا کدهای جاوا اسکریپت اجرا بشه

به به ! به به !
خیییللییی ممممنوووونم
یعنی شما می گی این به اصطلاح روبوت که با PHP نوشته می شه توی page های باز نشده عمل می کنه.

Bahram0110
چهارشنبه 21 فروردین 1387, 09:16 صبح
به به ! به به !
خیییللییی ممممنوووونم
یعنی شما می گی این به اصطلاح روبوت که با PHP نوشته می شه توی page های باز نشده عمل می کنه.
یه سری کارها هست که نباید نیاز به این باشه که حتما کاربر سایت رو باز کنه تا یه کد اجرا بشه
مثلا فرض کن شما می خوای روزی یه بار از دیتابیس سایتتون بکاپ بگیرید و اونو به ایمیل خودتون بفرستید
در این موارد از همون روشی که تو پست اولم گفتم استفاده می شه و نیازی به بازشدن سایت توسط کاربر نیست

موفق باشید

mehdi_kamari
چهارشنبه 21 فروردین 1387, 09:56 صبح
اگه بشه این کار و کرد که خیلی عالیه . دوستان اگه اطلاعات بیشتری در این مورد دارین بفرمایید ممنون میشم . من شدیدا مشتاق شدم بدونم چطور ممکنه

cybercoder
چهارشنبه 21 فروردین 1387, 16:34 عصر
یه لینک بهش بدی هر 30 ثانیه یه بار بره تو اون لینکه.

یه سری کارها هست که نباید نیاز به این باشه که حتما کاربر سایت رو باز کنه تا یه کد اجرا بشه

یعنی رفتن به یک لینک از نظر شما باز شدن page نیست

Bahram0110
چهارشنبه 21 فروردین 1387, 19:08 عصر
یعنی رفتن به یک لینک از نظر شما باز شدن page نیست
ای بابا شما هم گیر دادین :لبخند: :بوس:
روشی که من عرض کردم نیازی به اجزای صفحه یا باز کردن صفحه توسط هیچ کسی نداره
یه چیزی مثل Scheduled task ویندوزه
شما یه لینک بهش می دی (البته باید یکم دستورات لینوکس بلد باشی) و می گی که مثلا هر x ساعت یا دقیقه اجراش کنه
مثلا شما یه خبرنامه داری می خوای روزی یه بار به اعضای سایت فرستاده بشه...(خودت بگیر بقیشو...)
تو گوگل سرچ کنید : "آموزش cron job" یا یه همچین چیزی

Bahram0110
چهارشنبه 21 فروردین 1387, 19:11 عصر
این لینک دومی که گذاشتم همه چی رو واضح توضیح داده (swf)
http://www.webmasters-central.com/t/cron.shtml
http://www.spellboundesign.com/help/tutorials/cronjob.swf

mehdi_kamari
پنج شنبه 22 فروردین 1387, 08:31 صبح
سلام بهرام جان . این قضیه خیلی به من کمک میکنه ازت ممنونم . اصلا نگاهم به PHP از این رو به اون رو شد . فکر کنم با این قضیه خیلی کارا بتونم بکنم (چه اعترافی کردم !‌ )

mehdi_kamari
پنج شنبه 22 فروردین 1387, 08:33 صبح
فکر کنم مستقیم با خود PHP هم میشه این کار و کرد البته شرط اون اینه که استفاده از Command باز باشه تا بشه براش Command فرستاد .

mehdi_kamari
پنج شنبه 22 فروردین 1387, 08:39 صبح
فکر کنم مستقیم با خود PHP هم میشه این کار و کرد البته شرط اون اینه که استفاده از Command باز باشه تا بشه براش Command فرستاد .

mehdi_kamari
پنج شنبه 22 فروردین 1387, 08:41 صبح
حالا اگه کسی نمونه و یا راه اصولی برای اینکار تو خود PHP داره بگه خیلی خوب میشه .

amirhosein
پنج شنبه 22 فروردین 1387, 08:44 صبح
بهترین راه استفاده از همون cronjob هست که دوستمون اشاره کردن.قبلا یه پی دی اف آموزشی اون رو توی اینرتنت پیدا کرده بودم اما الان خونه نیستم براتون بذارم اگه لازم داشتید پیغام خصوصی بزارین بفرستمش.

amirhosein
جمعه 23 فروردین 1387, 10:34 صبح
این فایل آموزشی رو از اینترنت گرفتم.یادم نیست از چه سایتی بود اما تهیه کننده اش یه نفر به اسم وحیده! هم روش کار رو گفته و هم مثال داره.

mmehdyt
جمعه 23 فروردین 1387, 10:46 صبح
اگه یه زمینه آپلود به اسم up و یه دکمه ی submit به اسم sub باشه چطوری با روبات آپلود کنیم؟

Bahram0110
جمعه 23 فروردین 1387, 19:59 عصر
اگه یه زمینه آپلود به اسم up و یه دکمه ی submit به اسم sub باشه چطوری با روبات آپلود کنیم؟
منظورتون چیه؟؟

mmehdyt
شنبه 24 فروردین 1387, 10:05 صبح
می خوام با روبات روی سایت های آپلود فایل، آپلود کنم.

cybercoder
شنبه 24 فروردین 1387, 10:45 صبح
پیشنهاد میدم این تالار php به تالار php robotics تغییر نام پیدا کنه.

mmehdyt
شنبه 24 فروردین 1387, 23:05 عصر
پیشنهاد میدم این تالار php به تالار php robotics تغییر نام پیدا کنه.
چه ربطی داشت؟!

vahid4134
سه شنبه 27 فروردین 1387, 22:50 عصر
شما برای بارگذاری فایل بستگی داره که بخواین می تونید از fopen استفاده کنید. اما بهترین راه این هست که از طریق ftp عمل کنید

kavaan
پنج شنبه 03 بهمن 1392, 08:35 صبح
اگه فقط منظورت باز کردن یه لینکه که مثلا میخوای آمار یه وبلاگو باهاش بالا ببری از این میتونی استفاده کنی:
;('open=file_get_contents('URL$

metal gear solid 4
پنج شنبه 03 بهمن 1392, 08:56 صبح
برای ساخت ربات تا جایی که امکان داره از file_get_contents استفاده نکنید. فقط و فقط cURL.

MRmoon
پنج شنبه 03 بهمن 1392, 09:04 صبح
از کسانی که تابیکای زیر خاکی رو بالا میکشن بسیار ممنونیم.

فک کنم مال ۵ سال ‍یشه نه؟

metal gear solid 4
پنج شنبه 03 بهمن 1392, 09:06 صبح
تاپیک وقتی تگ solved یا حل شده نخورده یا به نتیجه نرسیده باشه میخواد واسه 100 سال پیش باشه. بالا آوردنش اصلاً کار بدی نیست ;)