PDA

View Full Version : استارت بازدید سایت از یک عدد !

sadegh2007i
چهارشنبه 14 فروردین 1387, 19:22 عصر
سلام به همه دوستان ...
آیا راهی وجود دارد که بتوانیم بازدید سایت خود را از یک عدد شروع کنیم ؟!!!؟
به طور مثال : بازدید ثابت و عدد انتخابی ما 200 باشد و با هر بازدید از این بعد ، این عدد افزایش پیدا کند ...
اگر منظور من رو فهمیدید ... جور دیگر هم جواب بدهید موردی نیست :لبخندساده:
خدانگهدار ...

m.hamidreza
چهارشنبه 14 فروردین 1387, 19:30 عصر
چرا نشه! میشه...
نیاز به برنامه نویسی داری. یه دونه خودت باید بنویسی ...

sadegh2007i
چهارشنبه 14 فروردین 1387, 19:32 عصر
در کل چی کار باید بکنم ؟؟؟؟

m.hamidreza
چهارشنبه 14 فروردین 1387, 20:04 عصر
به پست قبلی مراجعه شود....:چشمک:

svm-webmaster
چهارشنبه 14 فروردین 1387, 22:28 عصر
همونطور که دوست عزیزمون اشاره کردن باید با کد نویسی این کار را انجام بدی . اما اگر کد نویسی بلد نیسیتی و در ضمن می خوای حتما آمار بازدید سایتت را داشته باشی و در ضمن برای گذاشتن لینک یه سایت دیگه توی سایتت محدودیت نداری می تونی از سرویس سایت webgozar استفاده بکنی . این سایت امکان مشاهده آمار سایت را به طور کامل و رایگان در اختیارت قرار می دهد و می توانی تعداد بازدید کننده ها را از هر عددی که میخواهید شروع کنید.
http://www.webgozar.com

m.hamidreza
چهارشنبه 14 فروردین 1387, 23:30 عصر
این سایت امکان مشاهده آمار سایت را به طور کامل و رایگان در اختیارت قرار می دهد و می توانی تعداد بازدید کننده ها را از هر عددی که میخواهید شروع کنید.
http://www.webgozar.com

من نمیدونستم webgozar از هر عددی میذاره شروع کنی!
اینکه خیلی بده آمارش زیر سوال میره ... مسخرست ولی!

twelve
پنج شنبه 15 فروردین 1387, 00:07 صبح
سلام به همه دوستان ...
آیا راهی وجود دارد که بتوانیم بازدید سایت خود را از یک عدد شروع کنیم ؟!!!؟
به طور مثال : بازدید ثابت و عدد انتخابی ما 200 باشد و با هر بازدید از این بعد ، این عدد افزایش پیدا کند ...
اگر منظور من رو فهمیدید ... جور دیگر هم جواب بدهید موردی نیست :لبخندساده:
خدانگهدار

دوست عزیز جسارته ها اما چرا تقلب؟! آیا بهتر نیست با مخاطب رو راست باشیم؟ بهتر نیست خودمون انقدر خوب باشیم تا بجای اینکه با ترفند و کلک دیگران رو به سمت خودمون بکشونیم خودشون با اشتیاق به سمت ما بیان ؟! نمیخوام بیشتر از این شعار بدم! اما یه پیشنهاد دارم ، حتما میدونید که رنکینگ سایت ها در گوگل چقدر برای صاحبان سایت مهم و حیاتیه ، پس بد نیست یه گوگل تولبار نصب کنید و سرویسهای مختلف سایت گوگل رو پیمایش کنید و در جریان اینکار به قسمت Page Rank گوگل تولبار هم نیم نگاهی بندازید ...

sinpin
پنج شنبه 15 فروردین 1387, 01:42 صبح
من نمیدونستم webgozar از هر عددی میذاره شروع کنی!
اینکه خیلی بده آمارش زیر سوال میره ... مسخرست ولی!
این آمار و ارقام مجازی هستند و چندان اهمیتی نداره واسه کسی و آمار واقعی و مستند از راههای دیگری قابل دستیابی است.

m.hamidreza
پنج شنبه 15 فروردین 1387, 11:00 صبح
این آمار و ارقام مجازی هستند و چندان اهمیتی نداره واسه کسی و آمار واقعی و مستند از راههای دیگری قابل دستیابی است.

چند درصد از viewer یه سایت کاربر حرفه ای هستن مگه؟
یا نباید سرویس بده یا اگه میده باید بشه بهش اعتماد کرد.... ما همه چیمون همینه! :چشمک:

svm-webmaster
پنج شنبه 15 فروردین 1387, 19:38 عصر
چند درصد از viewer یه سایت کاربر حرفه ای هستن مگه؟
یا نباید سرویس بده یا اگه میده باید بشه بهش اعتماد کرد.... ما همه چیمون همینه!

توجه داشته باشید . Webgozarفقط امکان انتخاب عددی برای شروع شمارنده تعداد بازدید کننده ها را در اختیار ما قرار داده است و بقیه آماری که به مدیر سایت ارائه می دهد درست و قابل اعتماد است . ( حداقل تا الان که من استفاده کرده ام ). در ضمن معمولا اگر کار طراحی را برای مشتری انجام می دهی اگر بخواهی با کاربران سایت صادق باشی و شمارنده را از صفر ست کنی این مشتری است که قبول نمی کند . اکثرا فکر می کنند اگر از عددی مثل 100 یا 1000 شروع کنند بر اعتبار سایت خود افزوده اند. البته متاسفانه

sadegh2007i
جمعه 16 فروردین 1387, 06:37 صبح
دوست عزیز جسارته ها اما چرا تقلب؟! آیا بهتر نیست با مخاطب رو راست باشیم؟ بهتر نیست خودمون انقدر خوب باشیم تا بجای اینکه با ترفند و کلک دیگران رو به سمت خودمون بکشونیم خودشون با اشتیاق به سمت ما بیان ؟! نمیخوام بیشتر از این شعار بدم! اما یه پیشنهاد دارم ، حتما میدونید که رنکینگ سایت ها در گوگل چقدر برای صاحبان سایت مهم و حیاتیه ، پس بد نیست یه گوگل تولبار نصب کنید و سرویسهای مختلف سایت گوگل رو پیمایش کنید و در جریان اینکار به قسمت Page Rank گوگل تولبار هم نیم نگاهی بندازید ...

اینجانب قصد بر گزاری وب سایتی رو دارم که باید کاربران ، بازدید قبلی این سایت رو خوب ببینند ! ... شاید به فکر کسی خطور نکند ؛ اما برای شروع کار نیاز به چنین چیزی دارم که
svm-webmaster جواب من را به خوبی داد و من هم از وی کمال تشکر رو دارم ...
کاربرانی همچون svm-webmaster برای این انجمن مفید هستند زیرا به جای این که وارد حاشیه شوند ... کار راه می اندازند و این خود یک مثبت است

scorpion_man
یک شنبه 02 تیر 1387, 02:18 صبح
دوست عزیز PageRank نیز اونقدرا هم که شما تصور میکنید قابل اعتماد نیست
شما اگه 20 تا دومین داشته باشی تو هاستهای مختلف با مطالب متنوع اما یکسان یعنی هر 20 تا مطالبش یکی باشند حالا 21 باز کنی کافی از این 20 تا دومین به این جدیده حسابی لینک بزنی بعد وقتی googlebot سایت جدید و index کرد میبینی یهو pagerank داری چیزی که تست شده و بسیاری از سایتهای داخلی دارن متاسفانه ازش استفاده میکنن
لااقل تا pagerank 3 نمیشه اعتماد کرد اصلابهتره همه اینارو بی خیال بشی و به محتوا فکر کنی
موفق باشید

jaza_sa
یک شنبه 02 تیر 1387, 12:10 عصر
حالا که بحث آمار گیری از سایت به میان اومد بد نیست به سایت http://maps.amung.us/customize هم ی سری بزنید . این سایت آمار سایت رو بدون کم کاست و دقیق اعلام میکنه بعلاوه اینکه بصورت تصویری مشخص می کنه که چه کسی از کدوم نقطه دنیا در حال دیدن سایت شماست .
نکته ای که باید بگم اینکه ، بعضی از سایت های آمار گیری ، آمار دقیقی از سایت رو اعلام نمی کنن و این به این علته که وقتی کاربری مجددا صفحه رو Refresh میکنه یکی به آمار بازدید کنندگان سایت اضافه میشه و این باعث میشه تا آمار دقیق بازدیدکنندگان مشخص نشه.

scorpion_man
دوشنبه 03 تیر 1387, 12:27 عصر
حالا که صحبت سر بهترینهاست با اطمینان میشه گفت google Analytics بهترین محصول آمارگیری هست که تقریبا آمار هر چیزی رو در میاره
موفق باشید

mojniknam
جمعه 07 تیر 1387, 13:26 عصر
بنظر من قابل اعتمادترین شمارنده ، شمارنده ای هست که خودتون برنامش رو نوشتین
تقریبا تمام شمارنده های موجود ، آمار واقعی رو نشون نمیدن ، درواقع کم نشون میدن (به غیر از تقلب ها که آمار رو بالا نشون بدن)
به عنوان مثال سرویس وبلاگ نویسی پارسی بلاگ ، خودش برای وبلاگ هاش شمارنده داره و کاملا هم دقیق هست... حالا توی این وبلاگ ها کد شمارنده هایی مثل وبگذر یا پرشین استت یا هرچی دیگه بذارین متوجه میشین که آمار رو بسیار پایین تر از اون چیزی که هست نشون میده
چون معمولا شمارنده ها کارهای اضافه تر از شمارش بازدید کننده ها انجام میدن که باعث شلوغ شدن سرور و اضافه نکردن خیلی از بازدید ها میشه.

mojniknam
جمعه 07 تیر 1387, 13:26 عصر
بنظر من قابل اعتمادترین شمارنده ، شمارنده ای هست که خودتون برنامش رو نوشتین
تقریبا تمام شمارنده های موجود ، آمار واقعی رو نشون نمیدن ، درواقع کم نشون میدن (به غیر از تقلب ها که آمار رو بالا نشون بدن)
به عنوان مثال سرویس وبلاگ نویسی پارسی بلاگ ، خودش برای وبلاگ هاش شمارنده داره و کاملا هم دقیق هست... حالا توی این وبلاگ ها کد شمارنده هایی مثل وبگذر یا پرشین استت یا هرچی دیگه بذارین متوجه میشین که آمار رو بسیار پایین تر از اون چیزی که هست نشون میده
چون معمولا شمارنده ها کارهای اضافه تر از شمارش بازدید کننده ها انجام میدن که باعث شلوغ شدن سرور و اضافه نکردن خیلی از بازدید ها میشه.