PDA

View Full Version : شمارش رکورد براساس سال

fazl11
چهارشنبه 14 فروردین 1387, 22:15 عصر
با سلام
دوستان عزیز من بانکی را ایجاد کردم که در اون تعداد رکورد وارده را نمایش می ده ولی سال که تغییر می کنه باید شماره رکورد را دستی وارد کنم تا رکوردهای بعدی را از روی این رکورد شمارش کنه و ثبت کنه:اشتباه:

amirzazadeh
پنج شنبه 15 فروردین 1387, 09:19 صبح
با سلام
دوستان عزیز من بانکی را ایجاد کردم که در اون تعداد رکورد وارده را نمایش می ده ولی سال که تغییر می کنه باید شماره رکورد را دستی وارد کنم تا رکوردهای بعدی را از روی این رکورد شمارش کنه و ثبت کنه:اشتباه:
اگر ممکنه فایلتو آپلود کن

fazl11
پنج شنبه 15 فروردین 1387, 17:56 عصر
دوست عزیز این برنامه ساده برای تحویل اسناد و مدارک به مشتریان هست با آغاز سال جدید باید یک شماره پرونده را بصورت دستی وارد کنیم تا دوباره خود برنامه شروع به ایجاد شماره پرونده کنه لطفا جهت تکمیل این پروسه به این حقیر راهنمایی کنید:تشویق:

amirzazadeh
پنج شنبه 15 فروردین 1387, 21:09 عصر
دوست عزیز این برنامه ساده برای تحویل اسناد و مدارک به مشتریان هست با آغاز سال جدید باید یک شماره پرونده را بصورت دستی وارد کنیم تا دوباره خود برنامه شروع به ایجاد شماره پرونده کنه لطفا جهت تکمیل این پروسه به این حقیر راهنمایی کنید:تشویق:
دوست من فایلتو برات اصلاح کردم ببین مشکلت حل شده یا نه

fazl11
شنبه 17 فروردین 1387, 21:15 عصر
دوست عزیز با تشکر از اینکه وقتتو به من دادی
با انجام دادن این اصلاح مشکل دیگری به وجود میاد اینکه دیفالت شماره پرونده وقتی که فرم load میشه شماره 8700001 هست از طرفی باز هم اگه سال عوض بشه این سیکل ادامه داره و نمیشه برنامه را هر سال عوض کرد

amirzazadeh
یک شنبه 18 فروردین 1387, 08:33 صبح
دوست عزیز با تشکر از اینکه وقتتو به من دادی
با انجام دادن این اصلاح مشکل دیگری به وجود میاد اینکه دیفالت شماره پرونده وقتی که فرم load میشه شماره 8700001 هست از طرفی باز هم اگه سال عوض بشه این سیکل ادامه داره و نمیشه برنامه را هر سال عوض کرد
خوب دوست عزیز، من خواستم به شما ایده بدم شما به راحتی می تونید یک لوپ تعریف کنید ویا از select case بهره بگیرید وبرنامه رو برای 5 سال آینده یا بیشتر تنظیم کنید.