PDA

View Full Version : oledb +where

MOSTAFANAVVAB
پنج شنبه 15 فروردین 1387, 00:52 صبح
با سلام خدمت دوستان با عرض پوزش مجدد من میخواستم بدونم چجوری میتوانم در دستور sqlدو عدد where بکار ببرم تا برنامه درست کار کنه adap5 = new OleDbDataAdapter("select Name,Family from phon where Family=" + "'" + (comboBox4.Text) + "'" ++ " where Name ="+"'"+(label6.Text)+"'" , con); comand5 = new OleDbCommandBuilder(adap5); adap5.Fill(set5, "phon");

silentrise
پنج شنبه 15 فروردین 1387, 01:02 صبح
سلام
دوست عزیز کدت رو مرتب بنویس که بشه خوند !:

درون این , در عکس ضمیمه طریقه استفادشه !

باسپاس

alinaghiha
پنج شنبه 15 فروردین 1387, 01:19 صبح
این کد خودت

adap5 = new OleDbDataAdapter("select Name,Family from phon where Family=" + "'" + (comboBox4.Text) + "'" ++ " where Name ="+"'"+(label6.Text)+"'" , con); comand5 = new OleDbCommandBuilder(adap5); adap5.Fill(set5, "phon");

فکر کنم درستش این باشه

adap5 = new OleDbDataAdapter("select Name,Family from phon where Family='" +comboBox4.Text + "' and Name ='"+label6.Text+"'" , con);

البته اینم برام عجیبه که چرا label6.text رو استفاده کردی
موفق باشی

MOSTAFANAVVAB
پنج شنبه 15 فروردین 1387, 02:34 صبح
این کد خودت

adap5 = new OleDbDataAdapter("select Name,Family from phon where Family=" + "'" + (comboBox4.Text) + "'" ++ " where Name ="+"'"+(label6.Text)+"'" , con); comand5 = new OleDbCommandBuilder(adap5); adap5.Fill(set5, "phon");

فکر کنم درستش این باشه

adap5 = new OleDbDataAdapter("select Name,Family from phon where Family='" +comboBox4.Text + "' and Name ='"+label6.Text+"'" , con);

البته اینم برام عجیبه که چرا label6.text رو استفاده کردی
موفق باشی
علت اینکه از label6.textاستفاده کردم این بود که ((چون هرکاری کردم که یک مقدار را در داخل همین فورم از نوع string تعریف کنم نشد با کلی دنگ و فنگ توانستم از راه ایجاد کلاس متغییر سازی و مقدار را ارسال کنم ولی وقتی دیدم دستور sql داره بهش گیر میده بیخیالش شدم و مقدار رو فرستادم داخل یک labelکه دیده نشه و بعد دوباره اون را فراخوانی کردم................................

silentrise
پنج شنبه 15 فروردین 1387, 15:10 عصر
سلام
دوست عزیز اگر لطف کنی پروژه رو آپ کنی فکر کنم دوستان و من بتونیم کمک کنیم !
چون مسله داره پیچیده میشه !
باسپاس