PDA

View Full Version : لیست کابران و ارسال پیغام

baran_mehr
پنج شنبه 15 فروردین 1387, 17:39 عصر
سلام دوستان
فرض کنید یک سایت حدود 5000 نفر عضو داره.برای قسمت نمایش اعضا چه پیشنهادی دارین به طوری که اگر کاربر خواست اطلاعات یکی از اعضا رو ببینه و یا پیغامی براش بفرسته به راحتی عمل کنه و اطلاعات هر کاربر هم به طور مفصل و با تصویر هست
کلا چه الگوریتمی رو پیشنهاد میکنید:تشویق:

twelve
پنج شنبه 15 فروردین 1387, 19:14 عصر
حتما منظورتون از کاربر همون Admin سایت هست ...
میتونید از Gridview استفاده کنید ، با امکانات Search و صفحه بندی

nazaninam
پنج شنبه 15 فروردین 1387, 21:33 عصر
همانطور که دوستمون اشاره کردن ابتدا یک بخش جستجو برای اعضا بگذارید که در فیلدهای مورد نظرتان جستجو کند.
در ضمن برای نمایش کافیه چند تا از اطلاعات را دریافت کرده و لیست کاربران را در یک Gridview نمایش دهید .
برای نمایش جزئیات یک دکمه ، برای ارسال پیام یک دکمه و...
سعی کنید از صفحه بندی پیش فرض دات نت برای دریافت رکورد های زیاد استفاده نکنید ( مثلا اگر خواستید کل رکورد هارو دریافت کنید ) در موردش چند روز پیش بحث شد جستجو کنید
یک نمونه عکس از چنین چیزی هم براتون گذاشتم :

baran_mehr
پنج شنبه 15 فروردین 1387, 23:14 عصر
نه twelve جان منظورم همون کاربرای عادی هست که تو سایت عضو شدن و میخوان لیست اعضا را مشاهده کنن و گاهی براشون پیغام بدن و یا پروفایل اونها رو مشاهده کنند.

nazaninam جان این عکسی که گذاشتی میشه گفت مرتبط به مدیر سایت یا همون admin میشه من یه همچین چیزی مد نظرم هست اما در سطح کاربری .یعنی مثل همین عکسی که گذاشتی بدون امکان حذف و یا دیدن پیغامهای سایر اعضا و داشتن تصویر برای هر کاربر
مثل همین سایت برنامه نویس که میتونیم بریم تو قسمت لیست اعضا و کاربران رو ببینیم و اگه خواستیم براشون پیغامی بفرستیم

twelve
جمعه 16 فروردین 1387, 04:32 صبح
خب شما فیلد هایی که نیاز نداری رو فیلتر کن

nazaninam
جمعه 16 فروردین 1387, 10:17 صبح
فکر می کنم خودتان جواب خودتان را دادید و کاملا میدونید که به چه چیزی نیاز دارید
موفق باشید

baran_mehr
جمعه 16 فروردین 1387, 10:23 صبح
nazaninam جان من چندان مشکلی با فیلتر کردن و اینجور حرفا ندارم مشکل من برای ارسال پیغام به اونهاست که نمیدونم از چه روشی استفاده کنم.قبلا یکی از دوستان گفت لینک بزار و براش یک کلاس تعریف کن اما چندان خوب متوجه نشدم

nazaninam
جمعه 16 فروردین 1387, 10:41 صبح
شما قصد دارید برای تمام کاربران یک جا پیام ارسال کنید یا برای هر کاربر جداگانه؟

baran_mehr
جمعه 16 فروردین 1387, 12:59 عصر
برای هر کاربر جدا .مثلا من میام تو سایت و میخوام برای دو تا از دوستام پیغام بدم

mehrpars
جمعه 16 فروردین 1387, 13:20 عصر
یک table باید در نظر بگیری مخصوص پیغام های کاربران
بعد میتونی یک group checkbox رو به جدول کاربرات bind کنی تا لیست کاربراتو نشون بده و هر کدومو که چک کردی , پیغامی رو که send می کنی به اون کاربرات فرستاده بشه .

در نهایت برای نمایش توی پنل کاربرباید filter کنی

tc1000
جمعه 16 فروردین 1387, 14:01 عصر
همانطور که دوستمون اشاره کردن ابتدا یک بخش جستجو برای اعضا بگذارید که در فیلدهای مورد نظرتان جستجو کند.
در ضمن برای نمایش کافیه چند تا از اطلاعات را دریافت کرده و لیست کاربران را در یک Gridview نمایش دهید .
برای نمایش جزئیات یک دکمه ، برای ارسال پیام یک دکمه و...
سعی کنید از صفحه بندی پیش فرض دات نت برای دریافت رکورد های زیاد استفاده نکنید ( مثلا اگر خواستید کل رکورد هارو دریافت کنید ) در موردش چند روز پیش بحث شد جستجو کنید
یک نمونه عکس از چنین چیزی هم براتون گذاشتم :

سلام
میتونید Sourece هد جدول رو برای من ارسال کنید تا روش کار کنم و مطالبی که میخوام ازش دربیاریم
ممنون میشم

baran_mehr
جمعه 16 فروردین 1387, 17:22 عصر
دوستان قضیه دیدن پروفایل اعضا رو فهمیدم.
میتونید تو زمینه ارسال پیام کمک کنید.برای تمام افراد
nazaninam طرحی برای ارسال پیام برای همه اعضا ندارید؟؟؟