PDA

View Full Version : Add کردن یک کلاس موجود

pd_ze62
جمعه 16 فروردین 1387, 16:38 عصر
من میخوام از کلاس BinaryFormatter در برنامه نویسی (c#) برای smartphone استفاده کنم
اما این محیط namespace System.Runtime.Serialization.Formatters.Binary رو نمیشناسه.
راهی وجود داره که بتونم این کلاس رو در برنامم add کنم؟

sinpin
جمعه 16 فروردین 1387, 16:51 عصر
من میخوام از کلاس BinaryFormatter در برنامه نویسی (c#) برای smartphone استفاده کنم
اما این محیط namespace System.Runtime.Serialization.Formatters.Binary رو نمیشناسه.
راهی وجود داره که بتونم این کلاس رو در برنامم add کنم؟

Due to performance considerations, .NET Compact Framework does not support binary serialization using BinaryFormatter, or SOAP serialization using SoapFormatter. There is, however, support for serialization to transmit object data using SOAP in XML Web Services.
بنقل از : http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa446549.aspx

pd_ze62
جمعه 16 فروردین 1387, 20:10 عصر
ممنون جناب sinpin اما ....:متفکر:
خب بنابراین برای تبدیل یک object به یک stream خودم باید این کار رو انجام بدم.یعنی کاری که من خواهم کرد بهینه تر از کاریه که کلاس BinaryFormatter انجام میده؟

به نظر شما من چه طور این کار رو انجام بدم که بهینه باشه؟
از طرفی آیا راهی وجود داره که من بتونم پیاده سازی کلاس BinaryFormatter رو ببینم؟
(چون من حدود 5000 object (که هرکدوم از یک رشته و یک int تشکیل شده) را با استفاده از BinaryFormatter به stream تبدیل کردم و بعد save کردم و حجمش حدود 150k شد که به نظر من خیلی عالیه)

sinpin
جمعه 16 فروردین 1387, 21:00 عصر
از طرفی آیا راهی وجود داره که من بتونم پیاده سازی کلاس BinaryFormatter رو ببینم؟
با استفاده از reflector