PDA

View Full Version : ریسمان ها در وی بی

meysam_meysam74
شنبه 17 فروردین 1387, 06:33 صبح
من تویه استفاده از ریسمان ها مشکل دارم .
نمی تونم از تابع doevent یا on error resume next یا err.clear یا اصلا هر اروری که تویه اون تابعی که ما از یه ریسمان دیگه برایه کنترول اون استفاده می کنیم استفاده کنم همش err میگیره

noorsoft
شنبه 17 فروردین 1387, 07:03 صبح
وی بی چند تا کار را هم زمان انجام میده چون از سیستم عامل تبعیت می کنه
لطفا مشکلطون را بیشتر توضیح بدین

meysam_meysam74
شنبه 17 فروردین 1387, 10:02 صبح
خوب بیشتر توضیع میدم دوست عزیز
وی بی شاید در ظاهر دو ستا کارو بتونه با همه انجام بده ولی در باطن خط دستو می پره از اونجایی که داره یه کارییو انجام میده به اونجایی که یه روال جدید اتفاق افتاده به عنوان مثال
تویه یه کاممند یه حلقه دارم که باید یه کاری رو انجام بده برایه 1 دقیقه تویه این یک دقیقه برنامه یکی از روالاش اجرا میشه البته حلقه ما برایه این که برنامه قفل نکنه از DOEVENT استفاده کردیم انموقع شاید اون روال کارش 2 دقیقه طول بکشه انوقت کار الی ما یه 1 دقیقه طول میکشید توش تاخیر میوفته ویژوال بیسیک یه دست داره که نمیشه با اون یه دست دوتا هنوانه بلند کرد
من میخوام یه دست دیگه هم براش درست کنم هیمن .

meysam_meysam74
شنبه 17 فروردین 1387, 10:04 صبح
دو تا خط دستور اصلا تویه وی بی شدنی هست یا نه !!!!!!!

meysam_meysam74
شنبه 17 فروردین 1387, 10:07 صبح
دوباره میگم
خلاصه کاره اول 1 دقیقه طول میکشه کاره دوم 2 دقیقه طول میکشه برنامه داره کاره اول رو انجام میده یه روال اجرا میشه که باعث میشه برنامه بره و کاره دوم رو انجام بده همه کاره اول حیاطی هست هم کاره دوم کاره دوم کاره اول رو به تاخیر می ندازه اگه ما دو تا ریسمان داشته بشیم می تونیم هر دوتا کارو با هم انجام بدیم تویه یه برنامه

Mbt925
شنبه 17 فروردین 1387, 13:36 عصر
دوست عزیز بارها گفته شده قبل از ایجاد تاپیک جستجو کنید.

یه نمونه برای Multi Threading توی تاپیک نمونه کدهای کاربردی قرار داده شده.

meysam_meysam74
شنبه 17 فروردین 1387, 20:10 عصر
ممنون دوست عزیز پیداش کردم