PDA

View Full Version : گرفتن متن تکست باکس از مرورگر

mazy12
یک شنبه 18 فروردین 1387, 11:08 صبح
با سلام ،

میخواستم متنی که در یک صفحه وب خاص داخل یک input نوشته میشه بدست بیارم ، کسی میتونه راهنماییم کنه ؟

mazy12
یک شنبه 18 فروردین 1387, 18:50 عصر
یاران کمک کنید ضروریه !

soheil_programmer
یک شنبه 18 فروردین 1387, 18:55 عصر
توضیحاتتون کافی نیست و اصلاً از منظورتون نمیشه سر در آورد!؟

mazy12
یک شنبه 18 فروردین 1387, 20:10 عصر
فرضا توی یه webpage دو تا تکست باکس هست (مثل یوزر و پسورد) می خوام وقتی یوزر و پسورد وارد میشه از حافظه بخونم ورودی رو.

majjjj
دوشنبه 19 فروردین 1387, 08:37 صبح
شما باید کلاس پنجره و عنوان ان به همراه کنترلهای مورد نظر رو بگیرید سپس با تابع SendMessage کارتون رو انجام بدین

مهران رسا
دوشنبه 19 فروردین 1387, 12:53 عصر
چه توی صفحه WebPage و چه در هر پنجره ای دیگه ای که بخوای می تونی این کار رو انجام بدی . در واقع شما یک KeyLogger لازم دارید . فکر کنم توی همین سایت خیلی از این نمونه ها باشه . جستجو ...

majjjj
دوشنبه 19 فروردین 1387, 13:07 عصر
چه توی صفحه WebPage و چه در هر پنجره ای دیگه ای که بخوای می تونی این کار رو انجام بدی . در واقع شما یک KeyLogger لازم دارید . فکر کنم توی همین سایت خیلی از این نمونه ها باشه . جستجو ...

شما بگو کار یک کی لاگر چیه تا دوستمون بتونه کمک بگیره

مهران رسا
دوشنبه 19 فروردین 1387, 13:17 عصر
Keylogger چیست؟

Keylogger یک برنامه جاسوسی است به این صورت که به محض اجرا روی سیستم قربانی هر کلیدی که زده شود توسط برنامه ذخیره شده و هنگامی که حجم کلیدهای ضبط شده به مقدار تعیین شده رسید برنامه آن را برای شما میفرستد.

mazy12
سه شنبه 20 فروردین 1387, 20:22 عصر
آخه اگه کی لاگر بود مشکلی نبود با on screen keyboard پسورد وارد میشه !

باید هندل پنجره رو بگیره و بعد از تو حافظه بخونه تکست باکس اما چطوریشو نمیدونم .

آقای mijj میتونی یه مثال بهم بدی . به سورس پیدا کردم که میتونم رو یاهو مسنجر این کارو کنم اما تو مرورگر نمیشه .

majjjj
چهارشنبه 21 فروردین 1387, 11:36 صبح
اینجا رو ببین سورس هم هست
http://forum.iranled.com/showthread.php?tid=7264&page=2

Mbt925
چهارشنبه 21 فروردین 1387, 12:30 عصر
اینجا رو ببین سورس هم هست
http://forum.iranled.com/showthread.php?tid=7264&page=2

نمونه ای که در این لینک وجود داره:

محمد زارع
سه شنبه 24 دی 1387, 08:31 صبح
سلام به همه دوستان

من هم در این زمینه مشکل دارم و میخوام برای تکمیل بانک اطلاعاتی آدرس ایمیل، یه برنامه بنویسم، برای کیلاگر اون هم یه کد دارم که کاربر موس رو روی هر شئی که ببره با توجه به مختصات کرسر، متن موجود رو نشون میده ولی اون چیزی که من میخوام موقعیتش با کرسر معلوم نمیشه بلکه باید اسم یه شئی رو بگیره و لاگ کردن رو آغاز کنه.(مثلا! در صفحه جی میل فقط تکست داخل یوزر رو بگیره و با پسورد کاری نداشته یاشه )

نمونه کد رو میزارم، اساتید و دوستان محترم که در این زمینه کار کردن خواهشاً تغییراتی که لازمه رو روی فایل ایجاد کنند.

ممنون از کمک همه

زارع

محمد زارع
سه شنبه 24 دی 1387, 17:02 عصر
سلام دوباره

دوستان خواهشاً یه نگاهی هم به این طرف نمایند، کار بد جور لنگ میزنه.
SOS SOS SOS....

ممنونم

saeid12
سه شنبه 24 دی 1387, 20:14 عصر
دوستان منم اینو لازم دارم ممنون میشم اگه زودتر به نتیجه برسونیدش.چون وقتم کمه .

محمد زارع
پنج شنبه 26 دی 1387, 15:04 عصر
یعنی واقعاً هیچ کدوم از دوستان محترم که قبلاً در این زمینه کار کردن حاضر نیستن تجارب خودشون رو در این زمینه به اشتراک بزارن؟:ناراحت:

ممنون از همگی:تشویق:

زارع