PDA

View Full Version : یک سوال ساده در مورد شیء OLE

persiandownload
یک شنبه 18 فروردین 1387, 14:14 عصر
با سلام.
در VB6 توسط شیء OLE یک فایل اکسل (Excel 2003) را که از قبل درست کردم بودم روی فرم گذاشتم ، اکنون پس از اجرای برنامه یک سری منو در بالای برنامه (مانند File و Edit و...) ظاهر می شود. لطفا بگویید با چه قطعه کدی می توانم این نمایش منوها را غیر فعال کنم ؟ :لبخندساده:

shahpari
یک شنبه 18 فروردین 1387, 19:36 عصر
اگه اشتباه نکنم شما قبلا هم در مورد چطوری exe شدن برنامتون که داخل اکسل نوشته بودید تاپیک داشتید؛ درسته؟؟

یه سئوال برام پیش اومده اگه لطف کنید و جواب بدید ممنون میشم

برای این که کاربر اون رو اجرا کنه باید روش دابل کلیک کنه یا خیر؟

اگر خیر بفرمایید چه خاصیتی رو تغییر دادید؟؟

شما از یه شی OLE روی فرم ویبی استفاده می کنید وبعد اون رو به فایل اکسلتون ارتباط میدید؛ مگه خود شما نگفتید میخوایید کاربری که داره از برنامتون استفاده میکنه نتونه کدها رو ببینه؟؟

(در حقیقت شما می خواستید فایل اکسل رو اجرایی کنید)
اگه فقط به این دلیل دارید از برنامه ویبی استفاده میکنید باید بگم که بهترین کار استفاده از برنامه های ستاپ گیری بود یا لااقل از نرم افزار DIRECTOR استفاده کنید بهتر از ویبی هست که!!!

موفق باشید

persiandownload
دوشنبه 19 فروردین 1387, 10:55 صبح
نکته اول اینکه چیزی که من می خواستم همون OLE هستش ، من فقط می خواستم صفحه اکسل را روی فرم VB نشون بدم تا بتونم EXE کنمش. حالا روش دابل کلیک بشه برای اجرا هم چیز مهمی نیست برایم.
حالا جواب سوال من را نمی دونید ؟
"در VB6 توسط شیء OLE یک فایل اکسل (Excel 2003) را که از قبل درست کردم بودم روی فرم گذاشتم ، اکنون پس از اجرای برنامه یک سری منو در بالای برنامه (مانند File و Edit و...) ظاهر می شود. لطفا بگویید با چه قطعه کدی می توانم این نمایش منوها را غیر فعال کنم "