PDA

View Full Version : نشان دادن پیغام بعد ارسال اطلاعات کاربر

pouran
دوشنبه 19 فروردین 1387, 22:30 عصر
من یه page به نام contact دارم وقتی کاربر اطلاعاتش را وارد کرد بروی دکمه ارسال کلیک بزنه صفحه Redirect به همون صفحه contact و پیغامی را بنویسه.(فقط پیغام را نشون بده، نمی خوام صفحه ورود اطلاعات نشون بده)

باتشکر

IranVisual
سه شنبه 20 فروردین 1387, 00:41 صبح
منظورتون رو نمیفهمم یعنی توی یک صفحه یه سری فرم مثلا همون نام ، ایمیل و ... بعد از ثبت اطلاعات میخوای توی همون صفحه باشه اما کنترلها معلوم نکنه
اگه این که من میگم درست باشه میتونی ار کنترل MultiView و View استفاده کنی کارت راه میفته

twelve
سه شنبه 20 فروردین 1387, 00:51 صبح
پیغام رو در VIEWSTATE ذخیره کرده و در ساب روتین Page_PreRender فراخوانی نمایید.

pouran
سه شنبه 20 فروردین 1387, 10:18 صبح
دوست عزیز و گرامی (ایران ویژال) چون کاربر با زدن هر بار دکمه ارسال همون سطر تکراری اضافه می کنه، من می خوام بعد از اینکه کاربر بروی دکمه ارسال کلیک کرد در همون صفحه یه پیغامی بده.(بدون اینکه textbox ها و بقیه نشون بده، فقط می خوام متن پیغام نشون بده)

IranVisual
سه شنبه 20 فروردین 1387, 10:31 صبح
میتونی از همین MiltiView و View استفاده کنی

pouran
سه شنبه 20 فروردین 1387, 10:34 صبح
یه نمونه کدش برایم بنویس

IranVisual
سه شنبه 20 فروردین 1387, 10:50 صبح
ابتدا یک کنترل MultiView به فرم اضافه کن بعد خاصیت ActiveViewIndex اونو بکن 0 دو تا کنترل View دااخل همین کنترل بزار View اول یشماره Index اون صفر هستش و View دومی شماره Index اون یک هستش خاصیت ActiveViewIndex رو که صفر کردی یعنی View اولی رو نشون بده ابتدا کنترلهایی که کاربر میخواد ثبت نام کنه رو توی View اولی بزار بعد تو View دومی میتونی پیغامتو بنویسی یا هر کار دیگه ای میتونی بکنی بعد در دکمه ثبت بعد از اتمام کار دستور MultiView1.ActiveViewInde=1 رو وارد کن یعنی View دومی رو نشون بده

merlin_vista
سه شنبه 20 فروردین 1387, 10:57 صبح
آشنائی با کنترل های Multiview و View

http://aspcode.ir/Article.aspx?id=25