PDA

View Full Version : منوهای شروع برنامه و تغییر نام ، رمز و دسترسی

F_ashigh
سه شنبه 20 فروردین 1387, 11:24 صبح
با سلام
من دارم یک برنامه می نویسم که قسمتی از اون را برای دوستان میگذارم تا هم بقیه بتونند از اون استفاده بکنند و هم این بنده حقیر بتونم از ایده های بقیه دوستان در بهتر کردن این قسمت از برنامه کمک بگیرم .
برنامه در محیط Access 2007 اجرا می شود و رمز ورود آن 12345 است.
با تشکر از همه

F_ashigh
شنبه 24 فروردین 1387, 09:11 صبح
با سلام مجدد به همه دوستان
من میخواهم با زدن کلید اینتر بر روی رمز همان عمل فشار دادن کلید ورود بر روی صفحه Login انجام شود.
وقتی من کد زیر را بر روی On Key Press مربوطه مینویسم جواب نمیدهد و وقتی هم بر روی On Key Down مینویسم مشکل پیدا میکند.

If KeyCode = vbKeyReturn Then
Call Command4_Click
End If

davood-ahmadi
شنبه 24 فروردین 1387, 17:09 عصر
من چک کردم مشکلی نداشت. انجام می شد.
البته من روی Office2003 و روی یک برنامه دیگری تست کردم.

احتمالاً مربوط به رفرنسهای برنامه می باشد. می خواهید رفرنسها را یکبار چک کنید.

F_ashigh
شنبه 24 فروردین 1387, 17:26 عصر
تشکر دوست عزیز
مشکلی که من دارم اینه که وقتی بار اول رمز را درست وارد میکنم بدون مشکل عمل میکنه ولی وقتی بار اول رمز را اشتباه وارد کنم و وارد برنامه نشه برای بار دوم اگر رمز را درست وارد کنم هم وارد برنامه نمیشه و بار سوم بدون وارد کردن رمز درست وارد برنامه میشه .
امیدوارم که منظورم را درست رسونده باشم.
راستی منظورتون از رفرنسهای برنامه چیه ؟
با تشکر

davood-ahmadi
شنبه 24 فروردین 1387, 17:38 عصر
من حدس می زنم مشکل برنامه شما در فراخوانی اطلاعات از جدول و یا جداول هست.
متأسفانه من Offic22007 ندارم که برنامه شما را نگاه کنم و یا تغییرش بدم . ولی اولین سوال این است که شما از چه راهی برای فراخوانی اطلاعات از جدو ل استفاده می کنید. اگه میشه نمونه کدتون را بگذارید .

F_ashigh
شنبه 24 فروردین 1387, 17:48 عصر
این هم نمونه 2003 فایل مربوطه

davood-ahmadi
شنبه 24 فروردین 1387, 18:43 عصر
ببخشید اگر نمی تونم بیشتر از این کمکتون کنم.

F_ashigh
شنبه 24 فروردین 1387, 18:56 عصر
خیلی خیلی از شما متشکرم
میتونم بپرسم مشکل اون راه چی بود؟

davood-ahmadi
شنبه 24 فروردین 1387, 19:10 عصر
شما هر دفعه که کاربر قصد عبور از فرم را داشت با زدن کلید تأیید اطلاعات از فرم فراخوانی می شد و دیگر بازگشتی نداشت یعنی شما آنرا نمی بستید. و اگر کاربر برای بار دوم می خواست آنرا پیدا کنید برنامه شما به مشکل می خورد و موارد دیگر را نمی توانست انجام دهد و بار سوم که خودتان بهتر می دونید.