PDA

View Full Version : بخش متداخل چند Picturebox

sarnev6t
سه شنبه 20 فروردین 1387, 15:50 عصر
زمانی که چند Picturebox در یک فرم داشته باشیم و بخشی از آنها با هم تداخل داشته باشند آخرین Picturebox که ر روی فرم آورده شده است در بخش متداخل نمایش داده میشود!
چگونه می توان Picturebox دیگری آن بخش را نمایش دهد!

hassan razavi
سه شنبه 20 فروردین 1387, 15:54 عصر
من منظورتون رو متوجه نمیشم؟ لطفا بیشتر توضیح بدید . یا رو تصویر مشخص کنید.

gdevnb
سه شنبه 20 فروردین 1387, 16:04 عصر
زمانی که چند Picturebox در یک فرم داشته باشیم و بخشی از آنها با هم تداخل داشته باشند آخرین Picturebox که ر روی فرم آورده شده است در بخش متداخل نمایش داده میشود!
چگونه می توان Picturebox دیگری آن بخش را نمایش دهد!
بعضی از دوستان سوال که می پرسند اینقدر بد مطرحش میکنند که باید 50 تا سوال پرسیده بشه تا منظورشون رو متوجه بشیم.
لطفاً بیشتر توضیح بدید وقتی جناب hassan razavi متوجه سوال شما نمیشن من چی دارم بگم
شاید دنبال یه همچین چیزی هستید؟

sarnev6t
سه شنبه 20 فروردین 1387, 17:29 عصر
بعضی از دوستان سوال که می پرسند اینقدر بد مطرحش میکنند که باید 50 تا سوال پرسیده بشه تا منظورشون رو متوجه بشیم.
لطفاً بیشتر توضیح بدید وقتی جناب hassan razavi متوجه سوال شما نمیشن من چی دارم بگم
شاید دنبال یه همچین چیزی هستید؟
حتمت حق با شما هست دوست من!
توی تصویر ضمیمه پست 1 عکس جلو تر آخرین Picturebox است که روی فرم آورده شده و در نتیجه در قسمت متداخل با دو Picturebox دیگر عکس جلوتر نمایش داده میشود ودر سایر نواحی(غیر متداخل) عکس هر Picturebox نمایش داده میشود!
حالا چه طوری میشه عکسی وسطی را که دومین Picturebox ایجاد شده روی فرم است کامل نشون داد!( یعنی در بخش متداخل ارجئیت بیشتری داشته باشه)
یا همین گونه عکس زیرین!
اگه باز هم نیاز به 50 سوال دیگر هست من باید یک فکری به حال خودم بکنم!:افسرده:

sinpin
سه شنبه 20 فروردین 1387, 17:33 عصر
اگه منظورتون تغییر order در نمایش یک کنترل است از طریق دو متود زیر :
SendToBack و BringToFront میتونید یک کنترل رو روی کنترلهای دیگه بیارید و یا در پشت سایرین پنهان کنید.

gdevnb
سه شنبه 20 فروردین 1387, 20:12 عصر
حتمت حق با شما هست دوست من!
توی تصویر ضمیمه پست 1 عکس جلو تر آخرین Picturebox است که روی فرم آورده شده و در نتیجه در قسمت متداخل با دو Picturebox دیگر عکس جلوتر نمایش داده میشود ودر سایر نواحی(غیر متداخل) عکس هر Picturebox نمایش داده میشود!
حالا چه طوری میشه عکسی وسطی را که دومین Picturebox ایجاد شده روی فرم است کامل نشون داد!( یعنی در بخش متداخل ارجئیت بیشتری داشته باشه)
یا همین گونه عکس زیرین!
اگه باز هم نیاز به 50 سوال دیگر هست من باید یک فکری به حال خودم بکنم!:افسرده:
دوست عزیز جناب sarnev6t من به هیچ عنوان قصدم ناراحت کردن شما نبوده و اگه شما ناراحت شدید معذرت میخوام.
اگه توضیحی که الان فرمودید قبلاً با سوالتون می آوردید خیلی بهتر بود.
با تشکر

sarnev6t
چهارشنبه 21 فروردین 1387, 11:35 صبح
سلام مجدد
sinpin جان دستت درد نکنه! ساده تر از اون چیزی بود که فکر میکردم!
اینم یک نمونه خیلی ساده فقط جهت مثال ! (SendToBack بر عکس این مثاله)
میدونم خیلی خیلی برنامه ساده ای است ولی به درد تازه کارهایی مثل خودم میخوره که نمیتونن منظورشونو برسونند!