PDA

View Full Version : آپلود کردن سایت

Himalaya
چهارشنبه 21 فروردین 1387, 10:31 صبح
سلام...من یه سایت با aspx طراحی و تو اون با چندتا database ارتباط برقرار کردم...اونو با visual studio 2008 طراحی کردم...تو کامپیوتر خودم به راحتی اجرا میشه...خودم آپلود کردن اونو دقیقا نمیدونم...(سایتی که با html طراحی کرده بودم رو up کردم,حالا نمیدونم آپلود asp هم مثل
html میمونه یا نه) یکی میخواد برام آپلود کنه میگه<<باید اسم کانکشن هایی رو که با اونا به دیتا بیس وصل شدی به من بدی>>مشکل من هم همین جاس...اول اینکه اصلا لازمه واسه آپلود اون اسم کانکشن ها رو بدونه...دوم اینکه من از 3 تا database استفاده کردم...فرض کنید من 10 تا صفحه ساختم که تو 8 تاش از کانکشن استفاده کردم...اسم یکی از کانکشن ها با بقیه فرق میکنه...حالا من باید به طرف بگم تو چه صفحاتی از کانکشن استفاده کردم و اسم همه اونها رو هم بهش بدم ؟

raravaice
چهارشنبه 21 فروردین 1387, 10:50 صبح
سلام

فایلهای aspx و متعلقات html از قبیل js,image,css رو عین همیشه از طریق ftp آپلود کن بعد پوشه bin رو با تمام فایلهای dll عینا بزارشون توی روت ، فایلهای web.config و global.asax رو هم بزار توی روت حالا دیتابیست اگر access هست که با ftp آپلود کن سر جای خودش وگرنه برو sql رو هم درست کن حالا شما اگر از sql server استفاده میکنی باید user ,pass دیتابیس رو به برنامه بگی چون الان شرایط با لوکال فرق داره ، یعنی شما باید connectionstring رو با شرایط سرور خودت و سرور sql "اگر جدا هستند" تطبیق بدی و در اینجا امیدوارم که connectionstring هارو توی webconfig تعریف کرده باشی چون در غیر این صورت همه مراحل رو باید دوباره تکرار کنی.

یکی از بچه های همین سایت یه آموزش خوبی برای این کار گذاشته بود یه سرچی بزن اطلاعات جامعی داده بود.

موفق باشید

Himalaya
چهارشنبه 21 فروردین 1387, 11:19 صبح
مرسی از جوابتون...من از اکسس استفاده کردم...حالا دیگه لازم نیست اون کارایی رو که واسه webconfig رو گفتید ، انجام بدم ؟ و یه چیز دیگه... منظور از روت همون جایی که فایل index هستش ؟

raravaice
چهارشنبه 21 فروردین 1387, 11:28 صبح
راستش من که تو جریان پروژه شما نیستم بهت بگم دقیقا چی به چیه ولی پیشنهاد میدم اول خودت با آزمون خطا این کارو انجام بده و بعد مشکلات سر راه و ایرادای احتمالی رو بیان کن تا دوستان همیاری کنن.

موفق باشید

IranVisual
چهارشنبه 21 فروردین 1387, 11:40 صبح
برای بانک اکسس من با این کانکشن استرینگ کار میکنم هم تو کامپیوتر و هم توی هاست

Dim coon As New OleDbConnection("Provider=Microsoft.Jet.OLEDB.4.0; Data Source=" & Server.MapPath("~") & "\App_Data\Dbank.mdb")

IranVisual
چهارشنبه 21 فروردین 1387, 11:45 صبح
برای آپلود باید فایل با نام Default.aspx یا Index.aspx رو توی پوشه httpdocs واقع در Ftp کپی کنی