PDA

View Full Version : درخواست راهنمایی کلی برای طراحی سایت

radan63
چهارشنبه 21 فروردین 1387, 11:27 صبح
سلام من در زمینه vb.net وasp.net فعالیت می کنم ولی سایتهای من ظاهر خوبی ندارند چون در زمینه ی طراحی اطلاعات کمی دارم خواهش می کنم این متن را بخوانید و یک توضیح کاملی در این زمینه به من بدیدچون واقعا احتیاج دارم
من fronpageو html بلدم و برای طراحی منو و بنر سایت از نرم افزارهای آماده استفاده می کنم ولی این کافی نیست می خواستم مرا راهنمایی کنید برای اینکه ظاهر سایتم در سطح معمول سایت های دیگه بشه چی کنم؟
1.چه نرم افزارهایی لازمه یاد بگیرم؟
2.برای طراحی منوی سایت چه نرم افزاری استفاده می شه؟
3این templateهای آماده چه کاربردی دارند؟
اصولا طراح پایه طراحی را در کدام محیط انجام می دهد بهد آیا طراحی هایی که برای بنر و منوی سایت کرده داخل سایت اصلی می کند آیا ار htmlاستفاده می شه؟
4.frontpageبهتره یا dreamweaver?

el_abdollahi
چهارشنبه 21 فروردین 1387, 12:12 عصر
برای بهتر شدن ظاهر سایت من سعی میکنم به طراحی سایت های خوب توجه کنم و از اونها یاد بگیرم نه اینکه تقلید کنم ولی ازشون ایده بگیرم . سعی کنین نکات خوب سایت های زیبا را به یاد بسپارید و از اون ها توی طراحی خودتون استفاده کنید .
من برای طراحی سایت بیشتر از فتوشاپ و فلش که نرم افزارهای قدرتمندی هستند استفاده میکنم با اونها کارهای بسیار قوی میتونید انجام بدین . البته نرم افزارهای دیگری مثل photo Impact هم هستند که بعضی از کارها با اونها اسونتره .
شما میتونید برای طراحی هر قسمت از یه نرم افزار مناسب اون کار استفاده کنید .
مثل swish برای متن های متحرک یا Galanda برای دکمه های انیمیشنی و ...
برای طراحی منوی سایت نرم افزار های زیادی هستند مثل zapateck menu یا sothink DHTML Menu . (من با این ها آشنام )
امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم .
موفق باشین .

sadegh2007i
چهارشنبه 21 فروردین 1387, 18:48 عصر
من فرانت پیج رو در سطح کامل بلدم ...
محبوب ترین نرم افزار ساخت سایت در دنیا (فرانت پیج) است !
عبور یک متن از جایی به جای دیگر
عوض کردن تم صفحه
انواع کد جاوا برای زیبا کردن سایت
نوشتن یک متن از انواع تم های آماده برای سر در سایت (فوق العاده)
هر چیزی که فکرش رو بکنید !
من در خدمت شما هستم ...
sadegh2007i

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=99842 (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=99842)

m.hamidreza
چهارشنبه 21 فروردین 1387, 20:58 عصر

با Microsoft Expression Web کار کن؛ سازگاری خوبی با ASP.NET داره ...

mh19842008
چهارشنبه 18 دی 1387, 16:46 عصر
با سلام صحبت های دوستان ٰهمه درست ولی به نظر من خلاقیت برای ایجاد طرح نو میتونه خیلی به یک طراح کمک کنه بعد میتونی برحیب نیاز و هدفی که داری از نرم افزار های مختلف استفاده کنی

bigcowboy
چهارشنبه 18 دی 1387, 17:08 عصر
1.چه نرم افزارهایی لازمه یاد بگیرم؟
اصولا نرم افزار های طراحی و گرافیک پیکسلی و برداری و انیمیشین مثل illustrator و photoshop و flash
و نرم افزار های طراحی صفحات وب مثل dreamweaver و go live

2.برای طراحی منوی سایت چه نرم افزاری استفاده می شه؟
بستگی به نوع کار داره اگه بخوای خیلی جذاب و زیبا بشه میتونی از مجموعه sothink استفاده کنی

3این templateهای آماده چه کاربردی دارند؟
برای یادگیری و تجربه خوبه ولی استفاده نکن

اصولا طراح پایه طراحی را در کدام محیط انجام می دهد بهد آیا طراحی هایی که برای بنر و منوی سایت کرده داخل سایت اصلی می کند آیا ار htmlاستفاده می شه؟
واضح تر لطفا.

dreamweaver me

و در آخر , یک طراح وب باید تسلط کامل بر html و css و javascript داشته باشد.