PDA

View Full Version : مشکل از چیه !

meysam_meysam74
چهارشنبه 21 فروردین 1387, 19:07 عصر
من یه برنامه نوشتم تو سیستم من کار می کنه ولی بعد این که یه نسخه رو به دوستم میدم که از اون برنامه استفاده کنه مشکل داریم وین اون با وین من فرق میکنه خوب میدونم که مشکل از همینه ولی یعنی هیج راهی نداره حتما اون باید وین اکس پی پک 2 نسب کنه اونم از ورژن من :متفکر:

Hossein Bazyan
چهارشنبه 21 فروردین 1387, 19:25 عصر
سلام
یا :

برنامه ت رو باید بعد از exe به شکل اینستالی دربیاری و در سیستمهای دیگر نصب کنی
همراه برنامه ت باید تمامی dll ها ocx های مورد استفاده را هم کپی کنیراه اول بهتره چون بعد از نصب dll ها رجیستر هم میکند.

meysam_meysam74
چهارشنبه 21 فروردین 1387, 19:54 عصر
دوست عزیز مشکل به این سادهگی ها که میگین نیست همه dll ocx و هم به شکل setup همه جورشو امتحان کردم اصلا برنامه من هیچ errore نمیگیره ولی یا بالا نمیاد یا بالا میاد روال ها کار نمیکنن مثلا کامند یک باید یه کاری رو بکنه که اصلا اون کارو نمی کنه یا ناقص انجام میده به هر حال تو این وضعیت برنامه کار نمیکنه !

kingmech
چهارشنبه 21 فروردین 1387, 20:11 عصر
از نرم افزار هی دیگه برای ساخت ستاب استفاده کن

مهران رسا
چهارشنبه 21 فروردین 1387, 22:00 عصر
از InstallShild استفاده کن .

meysam_meysam74
چهارشنبه 21 فروردین 1387, 22:11 عصر
اول باید معلو بشه مشکل از چیه چه فیلی تو این ویندوز هست که تو اون ویندوز نیست که باعث بروز مشکل میشه ؟
با set up هم مشکل حل نمیشه من فکر میکنم مشکل از کامپایلر هست یعنی اون فایل exe که ما میسازیم فقط برایه این ورژن از ویندز هست من هیچ ocx تویه برنامه استفاده نمیکنم یا از هیچ dll من فقط یه برنامه صاده می نویسم و تویه چند خط کد که یه فایلو باز کنه دست کاریش کنه ببنده همین ولی برنامه اصلا یا بالا نمیاد یا اگه بالا میاد هیچ خطایی نمیگیره ولی کار نمیکنه حتی تویه اون سیستم وی بی هم نصب هست یعنی همه ocx هایه وی بی هم توشه ولی بازم برنام اجرا نمیشه تا حالا چند جا این جوری وی بی منو جا گزاشته تنها کاری که ان موقع میشه انجام داد اینه که سورسو ببری تویه اون سیستم و با وی بی کامپایل کنی !

perfeshnal
چهارشنبه 21 فروردین 1387, 23:02 عصر
جناب meysam_meysam74 برنامت رو روی کامپیوتر دیگه هم امتحان کردی شاید ویندوز دوست شما مشکل داره

meysam_meysam74
چهارشنبه 21 فروردین 1387, 23:07 عصر
ای مشکل فقط تویه یه سیستم نبوده که بخوام بگم سیتم اون یه نفر خراب بوده دوست عزیز
تویه یه کافی نت رویه سیستم سرور جواب داد رویه سیستم کلاین جواب نداد سرور پک 2 بود ولی کلاین پک1 بود یه ویندوز دربو داغون بود حالا اون جا رو وی بی نسب کردم تویه همون سیستم کلاین کامپایل کردم دیگه رویه همه کلاین ها اجرا میشد این مشکل رو جا هایه دیگه هم داشتم تویه انترنت برنامه رو به صورت exe میدم ولی طرف میگه کار نمیکنه میگم چه اروری میده میگه اصلان بالا نمیاد !

ƒxmahdi
پنج شنبه 22 فروردین 1387, 10:39 صبح
شما VB6STKIT.DLL را به Setup برنامتون اضافه کنید چون اکثر برنامه های vb به این dll نیاز دارند موفق باشید
مسیر فایل : system32