PDA

View Full Version : fullscreen with tmediaplayer

mirzaii
جمعه 23 فروردین 1387, 14:59 عصر
با سلام خدمت دوستان گرامی راهی هست که بشه همانند مدیا پلیر tmediaplayer رو هم به صورت fullscreen نشون داد یعنی toolbarنشون داده نشه مورد بعدی این که وقتی از کدزیر استفاده می کنم

Mediaplayer1.pause;

Mediaplayer1.play;
آهنگ رو از اول می خونه . در صورتیکه باید ادامه آهنگ رو بخونه. لطفا راهنمایی کنین .

ms_mohaghegh
جمعه 23 فروردین 1387, 17:14 عصر
دو راه برای نمایش تمام صفحه داری:
یکی اینکه همون طور که قبلا توی همین سایت گفته شده یه Panel بذاری و خصوصیت Alignش رو برابر alClient بکنی و خصوصیت BorderStyle فرم رو تغییر بدی و Display رو برای MediaPlayer برابر نام اون Panel قرار بدی و ... . جستجو کنی پیداش می کنی.
راه دوم اینه که جایی که می خوای FullScreen بشه کد زیر ور بذاری:
MediaPlayer1.DisplayRect:= Screen.DesktopRect;

به جای MediaPlayer1.Play از این استفاده کن:
MediaPlayer1.Resume;

موفق باشی

mirzaii
جمعه 23 فروردین 1387, 20:35 عصر
من می خوام که هنگامی که fullscreen هست taskbar نشون داده نشه تو پست قبلی اشتباها گفتم toolbar.

ms_mohaghegh
شنبه 24 فروردین 1387, 12:29 عصر
یه دونه TAnimate یا TPanel روی فرم بذار و خصوصیت Display رو برای MediaPlayer برابر اسم اون panel یا animate قرار بده و خصوصیت Align رو براش برابر alClient کن. خصوصیت BorderStyle رو برای اون فرم بذار bsNone و خصوصیت ّFormStyle رو بذار fsStayOnTop . اگه WindowState رو برابر wsMaximized کنی همون چیزی می شه که می خوای. البته فراموش نکن یکی از این دو تا هم لازمه:

MediaPlayer1.DisplayRect:= Screen.DesktopRect;
یا
MediaPlayer1.DisplayRect:= Panel1.ClientRect;

Batman
شنبه 24 فروردین 1387, 13:00 عصر
با سلام
در مورد pause باید خودت بنویسی یعنی زمانی pause رو فراخوانی میکنی محل توقف صدا که به صورت عددی هستش رو نگهداری و زمانی که play رو اجرا می کنی از ادامه همون محل صدا رو اجرا کنی
موفق باشید

mirzaii
شنبه 24 فروردین 1387, 16:41 عصر
با تشکر از نظرات دوستان :

جناب bitman همون طور که دوستمون گفتن با resume درست می شه . ولی آقای ms_mohaghegh (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=26747) توپست قبلی گفتم می خوام که taskbar نشون داده نشه با راهی که شما می گین ربطی به taskbar نداره