PDA

View Full Version : ساختن تایپیک با asp.net

H_T_O_A
جمعه 23 فروردین 1387, 16:05 عصر
سلام
من چطور می تونم تو سایتم یه تالار گفتگو طراحی کنم که مثه همین سایت برنامه نویس با تاپیک باشه.
ممنون

miladr
جمعه 23 فروردین 1387, 16:31 عصر
اگه میخوای کاملا فروم باشه که خوب میتونی از yetanotherfroum استفاده کنی اما اگه میخوای یه چیز ساده باشه میتونی خودت بنویسی تو http://asp.net/downloads/starter-kits/the-beer-house/
این مثال میکروسافت هم یدونه سادش هست که میتونی الگو بگیری.

H_T_O_A
شنبه 24 فروردین 1387, 02:08 صبح
دستت درد نکنه آقا میلاد
ولی من دقیقا همینو میخوام بدونم که چطوری خودم بنویسم میتونید تکنیکشو بگید آیا تکنیک یا اگه کامپوننت خاصی می خواد میگید؟؟؟؟؟؟
بازم ممنون

miladr
شنبه 24 فروردین 1387, 04:32 صبح
خواهش می کنم.
شما در ساده ترین حالت یک grid میخوای که عنوان تاپیک ها رو نشون بده (فرض می کنیم که شما دیگه زیر موضوع نداری مثلا بخش طراحی وبت بخش asp جدا php جدا نداشته باشه)
بعد هرکدوم از عنوان ها که انتخاب بشه شما باید تو یک grid دیگه مطالب اون موضوع رو واردکنید.(مثلا همین سوالی که پرسیدی)
یک محل برای اضافه کردن تاپیک جدید و یک محل برای اضافه کردن پست جدید میخوای که میتونه formview استفاده کنی.
بخش مدیریت هم میتونی داشته باشی که تاپیک ها رو حذف کنی ویرایش کنی)
من پیشنهاد می کنم شدیدا مثال مایکروسافت که لینک دادم رو ببین.

H_T_O_A
دوشنبه 26 فروردین 1387, 02:41 صبح
من خواهش می کنم اگر کسی می تونه یه تاپیک مخصوص آموزش ساخت و بکار گیری سایت‌های تاپیک دار راه بندازه
فکر میکنم هم طرفدار زیاد داشته باشه هم مفید و به درد بخور باشه

mp2009
چهارشنبه 28 فروردین 1387, 13:37 عصر
ببین داداش!
این سوالت خیلی خیلی کلیه . اگه میخوای یک انجمن بسازی باید تجزیه و تحلیل کنی که چی میخوای. بعد شروع میکنی به ساخت و هرجا که مشکل داشتی اول توی همین سایت جستجو کن و اگه نبود برو توی google جستجو کن .
موفق باشی

H_T_O_A
چهارشنبه 28 فروردین 1387, 14:31 عصر
تقریبا همش سواله برای من
اولیش اینکه دیتا بیسشو چطور طراحی کنم یعنی چه تیبل هایی داشته باشه و...
دومیش اینه که چطوری تو صفحه به وسیله اعضا پست ساخته میشه. یعنی کد ساختن پست به صورت پویا چیه
و سوالاتی ازین قبیل
همین دوتارو کسی میتونه جواب بده؟؟؟

amir.NET2
دوشنبه 16 اردیبهشت 1387, 15:01 عصر
ببین دوست من انجام هرکاری جدا از تخصص تجربه می خواد

شما فکر می کنم می خواهید ره صد ساله رو یک شبه طی کنید

اینجوری نمیشه . دردسر زیاد داره

araz_pashazadeh
یک شنبه 22 اردیبهشت 1387, 13:55 عصر
ببین دوست من انجام هرکاری جدا از تخصص تجربه می خواد

شما فکر می کنم می خواهید ره صد ساله رو یک شبه طی کنید

اینجوری نمیشه . دردسر زیاد داره
همون طور كه دوستمون گفتن اين يك راه صد ساله هستش اگه بخواي يك فروم جامع طراحي كني.
امه اگه مي خواي فقط براي رفع نياز خودت باشه اول اونا رو واسه خودت بصورت كتپي در بيار به عبارت بهتر تجزيه تحليل بكن بعد با همين VSخودمون مي توني بنويسي.
البته فروم بصورت آماده هم وجود داره كه مي توني از اون استفاده كني كه من اين كارو بهتر مي دونم در مورد پايگاه داده فقط نياز خودت رو بايد رفع بكني مثل بقيه برنامه ها