PDA

View Full Version : Plugin برای ساخت فایلهای بازی

MOHSEN731
جمعه 09 مرداد 1383, 11:40 صبح
باسلام خدمت دوستان
من برای ساخت فایلهای بازی نیاز به Plugin هایی در 3d max برای ساخت فایلهای Bsp,Md3,map,mdl دارم در صورتیکه دوستان مطلب یا راهنمایی در این مورد ارائه کنند ممنون میشم چون هرچی گشتم چیز بدرد بخوری پیدا نکردم

همچنین Anti_Evil جان می خواستم بدونم خود شما برای ساخت فایلهای بالا از چه ابزارهایی استفاده می کنید و با کدومشون کار کردید و مشکلی نداشتید ممنون از لطفتون

takavar
سه شنبه 28 مهر 1383, 08:52 صبح
اگر بازی خاصی را مایلید ادیت کنید ، اسمش را بگویید ، شاید من بتونم کمک کنم

MOHSEN731
چهارشنبه 29 مهر 1383, 01:20 صبح
بازی خواستی را نمی خواهم ویرایش کنم میخواهم فضای سه بعدی که در 3dsmax را به فایل نقشه بازی تبدیل کنم و با open gl کنترل کنم ولی پلاگین export را ندارم اگه کسی داره بگه

Anti_Evil
چهارشنبه 29 مهر 1383, 05:35 صبح
محسن عزیز،
فکر کنم تا الان چند دفعه در مورد این ابزارها صحبت کردیم، من لینک قدیمی این بحث رو اینجا میزارم:

ابزار ساخت فایلهای MD3 و BSP (http://www.barnamenevis.org/forum/viewtopic.php?t=6958)

موفق باشی،
هادی

MOHSEN731
جمعه 01 آبان 1383, 03:04 صبح
من با QRadiant کار کردم ولی چیز جالبی نبود یا حداقل اینکه من ازش چیزی نفهمیدم چطور میشه نقشه های پیچیده را با چهارتا ابزار رسم کرد خدا می دونه
آقا هادی عزیز قرار بود در سایتت که در مورد بازی نویسی چند تا مقاله در مورد ساخت نقشه و شخصیت در بازیها بذاری پس چی شد ؟

در ضمن هادی جون خودت برای ساخت فایلهای MD3 و BSP از چی استفاده می کنی اگه میشه یک tutorial توپ بذار تا ملت حال کنن

موفق باشی

matrix
شنبه 16 آبان 1383, 22:54 عصر
محسن جان .. پیتزا که سفارش نمیدی عزیز جان . باور کن اگه سطح روابطت رو با google اقزایش بدی سریع تر و بهتر نتیجه مگیری .

Delphi Skyline
جمعه 16 بهمن 1383, 15:05 عصر
متشکرم