PDA

View Full Version : خطایی در فایل web.config

H_T_O_A
دوشنبه 26 فروردین 1387, 15:21 عصر
سلام
من یه تاپیک اپن سورس از سایت مایکروسافت دانلود کردم که شاید با کار کردن رو کدش یه کم یاد بگیریم چطور تاپیک بسازم اما وقتی در ویژوال استدیو برنامه رو ران میکنم از لاین 26 فایل web.config خطا میگیره

نقل قول:

Server Error in '/TheBeerHouse' Application.
--------------------------------------------------------------------------------

Configuration Error
Description: An error occurred during the processing of a configuration file required to service this request. Please review the specific error details below and modify your configuration file appropriately.

Parser Error Message: It is an error to use a section registered as allowDefinition='MachineToApplication' beyond application level. This error can be caused by a virtual directory not being configured as an application in IIS.

Source Error:

Line 24:
Line 25: <system.web>
Line 26: <authentication mode="Forms">
Line 27: <forms cookieless="AutoDetect" loginUrl="~/AccessDenied.aspx" name="TBHFORMAUTH"/>
Line 28: </authentication>

من چکار باید بکنم

twelve
چهارشنبه 28 فروردین 1387, 03:05 صبح
اینطوری مشخص نمیشه ظاهرا از تنظیمات Authentication هست که اینجا تگش ناقصه متن خطا هم مشخص نیست
کاملترش کنید کد ها رو هم بین تگ CODE قرار بدین تا خوانا تر بشه

Pioneers
چهارشنبه 28 فروردین 1387, 12:12 عصر
از این نوع خطاها زیاد پیش میاد. معمولا اگه فایل کانفیگ رو حذف کنی و خودت یکی Add کنی و بعد قسمتهای مهم اون اصلیه رو اینجا بزاری درست میشه. من که اینجوری نتیجه گرفته ام.

H_T_O_A
چهارشنبه 28 فروردین 1387, 14:21 عصر
مرسی از لطفتون
میشه از همه اساتید خواهش کنم یه کم پایه‌ای تر بحث کنن این فایل رو پاک کنم و دوباره بزارم شاید جواب بده اما راه پایه‌ای نیست. من می خوام بفهمم این web.config دیوونه منطقش چیه؟؟؟؟:قهقهه::لبخند:

Pioneers
پنج شنبه 29 فروردین 1387, 00:54 صبح
منطقش مایکروسافتیه. کافیه یه Space یا Tab کم و زیاد بزاری. ممکنه جواب بده. ممکنه هم گیر بده.

H_T_O_A
پنج شنبه 29 فروردین 1387, 03:47 صبح
آهان ازون لحاظ
اره خوب. حرفت درسته
ولی من فایل web.config رو دانلود کردم از کجا بیارم کد جاش بذارم اخه؟؟؟
میشه بگید اصلا این خط مال چیه؟
معنیش چیه؟
و حالت پیشفرضش چه جوریه؟

twelve
پنج شنبه 29 فروردین 1387, 11:57 صبح
این خط مربوط میشه مجوزهای کاربران و نحوه دسترسی به صفحات ، برای دیدن پیش فرضاش هم میتونی یک فایل Config به پروژت New کنی ، بازش کنی و پیش فرضاش رو ببینی