PDA

View Full Version : فیلتر کردن کمبو باکس

shahab_ss
دوشنبه 26 فروردین 1387, 15:10 عصر
سلام به همه

یه مرد بزرگ بیاد یه فرم کوچولو واسه وارد کردن این اطلاعات ما بسازه !!!

چطوری میشه چند تا ( از دو تا بیشتر ) کمبو باکس رو بر اساس انتخاب کمبوی قبلی توسط کاربر فیلتر کرد ؟؟

پیش پیش ، ممنون بچه ها

shahab_ss
دوشنبه 26 فروردین 1387, 20:26 عصر
تا به اینجا رسیدیـــــم !!!

طبقه بندی اطلاعات درست شده اما، بعد از ثبت یک رکورد اطلاعات ثبت شده ( در کمبو باکس ها ) برای همه رکوردهای قبلی و بعدی هم تکرار میشه !

اگر یکی از اساتید لطف کنن و گوشه چشمی بهش بندازن ردیف میشه.

shahab_ss
دوشنبه 26 فروردین 1387, 21:16 عصر
و باز هم کاملتر...

davood-ahmadi
سه شنبه 27 فروردین 1387, 01:45 صبح
فکر کنم مشکلت حل شده باشه.

shahab_ss
سه شنبه 27 فروردین 1387, 04:51 صبح
زمان ثبت اطلاعات، اگر فرم را در حالت DataEntry گذاشته باشیم مشکلی وجود نداره.اما اگر از این حالت خارج بشیم و قصد تغییر دادن رکورد ها رو داشته باشیم ،رکورد هارو درست نشون نمیده.
دلیلش هم After Update:Event کمبو باکس ها ست. حالا چطوری باید تنظیمش کنم که این مشکل Edit کردن هم حل بشه ؟!

davood-ahmadi
چهارشنبه 28 فروردین 1387, 17:28 عصر
مشکلی نداشت. تست کردم. شما تمام اطلاعات را پاک کن و از اول وارد کن. می بینی که هر کدام را وارد می کنی درست وارد می شود و اگر برگردی و یکی از اونهایی که وارد کردی را ویرایش کنی ایرادی نمی گیره و اطلاعات را هم درست نشون می ده.

mahdif123
یک شنبه 08 اردیبهشت 1387, 09:17 صبح
اضافه کردن در کمبو باکس
مشکل مرا حل کنید
چطور می شود یک کمبو باکس را طوری انتخاب کرد که در کمبو باکس دوم مقابل آن باشد .
توضیح بیشتر اینکه اگر کمبو باکس اول که حاوی اطلاعات شهر است در کمبو باکس دوم تاریخ آن مقابل آن را نشان دهد . یعنی با هر بار اضافه کردن نام شهر اطلاعات مربوط به تاریخ آن در مقابل نشان داده شد .
لطفا راهنمایی کنید .

amirzazadeh
یک شنبه 08 اردیبهشت 1387, 09:30 صبح
اضافه کردن در کمبو باکس
مشکل مرا حل کنید
چطور می شود یک کمبو باکس را طوری انتخاب کرد که در کمبو باکس دوم مقابل آن باشد .
توضیح بیشتر اینکه اگر کمبو باکس اول که حاوی اطلاعات شهر است در کمبو باکس دوم تاریخ آن مقابل آن را نشان دهد . یعنی با هر بار اضافه کردن نام شهر اطلاعات مربوط به تاریخ آن در مقابل نشان داده شد .
لطفا راهنمایی کنید .
من متوجه نشدم اگه ممکنه فایلتو upload کن

davood-ahmadi
یک شنبه 08 اردیبهشت 1387, 09:53 صبح
شما باید در کمبو دوم در قسمت Row Source آن یک کووری درست کنید که شرط روی شهر آن بگذارید که از کمبوباکس اول بخواند اطلاعات مربوط به تاریخ را نشان دهد.