PDA

View Full Version : ایجاد یک حمله DOS به یک سایت با سی شارپ

khosro hoseini
دوشنبه 26 فروردین 1387, 22:58 عصر
سلام مدتیه که شنیدم میشه با استفاده از برنامه نویسیه شبکه آنقدر به یک سرور درخواست دیدن یک سایت رو کرد که آن سرور از کار بیافته به این حمله اصطلاحا
denial of servies گفته میشود البته من نسبتا با برنامه نویسیه شبکه در سی شارپ آشنا هستم .ولی راستش نمیدونم واقعا میشه با سی شارپ چنین کاری کرد یا نه حالا از دوستانی که در این زمینه صاحب نظر هستند درخواست کمک داشتم .

administors
دوشنبه 26 فروردین 1387, 23:14 عصر
درخواست کمک برای خرابکاری:شیطان::شیطان:

shervin_agh67
دوشنبه 26 فروردین 1387, 23:42 عصر
این روشی که شما می فرمائید مدتهاست که منسوخ شده . بیشتر سرورها در کنترل پنل سرورهاشون قابلیتی رو قرار دادن که می تونید تعداد دفعات بازدید از سایت رو در دقیقه توسط یک آی پی رو مشخص کنید و در صورت نیاز فیلتر کنید . به دنبال این روش در سرور های پیشرفته نباش.

khosro hoseini
سه شنبه 27 فروردین 1387, 00:07 صبح
بنده نیز به دنبال انجام واقعی این کار به منظور خرابکاری نیستم.تنها میخواهم زمینه ای باشد برای یادگیری بیشتر بنده و دوستانی که به برنامه نویسی شبکه علاقه دارند.

Behrouz_Rad
سه شنبه 27 فروردین 1387, 10:49 صبح
انجام این کار بسیار راحته... قصد بر ریا نباشه بنده قبلا چنین کاری رو با PersianBlog قبل از اینکه سیستم Comment اشون Ticket Based بشه کرده بودم.
معمولا اکثر سایت ها مستعد این نوع حملات هستند. با #C هم به راحتی این کار امکان پذیره.
شاید در حد 10 خط بیشتر نشه!
البته چون حمل بر سوء استفاده میشه معمولا چنین کدها و روش هایی رو عمومی نمی کنن.

موفق باشید.