PDA

View Full Version : رشته اتصال

Pioneers
سه شنبه 27 فروردین 1387, 11:31 صبح
یه وب دارم با SQL2000. میخوام با user/pass بهش وصل بشم ولی هر بار یه ایرادی میگیره. کسی رشته اتصال براش سراغ داره؟

من میخوام رشته اتصال جوری باشه که روی کامپیوتر خودم هم جواب بده، یعنی برای local هم user بخواد.

Pioneers
پنج شنبه 29 فروردین 1387, 01:11 صبح
یعنی همه شما وقتی بصورت Local از SQL DB استفاده میکنید، User و Password روی اون قرار نمیدین؟ و فقط برای DB هایی که روی یه کامپیوتر دیگه هستند، کاربر تعریف میکنید؟

twelve
پنج شنبه 29 فروردین 1387, 01:28 صبح
یه وب دارم با SQL2000. میخوام با user/pass بهش وصل بشم ولی هر بار یه ایرادی میگیره

چه ایرادی میگیره ؟
user تعریف کردی توی Sql ؟

golhay2
پنج شنبه 29 فروردین 1387, 23:25 عصر
یا مشکلت را روشن تر توضیح بده یا کد صفحه را اینجا بگذار تا بتونی راحتتر مشکلت را حل کنی

Pioneers
جمعه 30 فروردین 1387, 22:29 عصر
Login failed for user 'Journal'. Reason: Not associated with a trusted SQL Server connection.
این خطا مربوط به وقتیه که رشته اتصال اینه:

Data Source=127.0.0.1;Initial Catalog=Journal;User Id=Journal;Password=password;
با دستورات sql، ابتدا لوگین وبعد کاربر ساختم. و در لیست کاربرای دیتابیسم دیده میشه.

نام دیتابیس و کاربر، هر دو Journal است.

golhay2
شنبه 31 فروردین 1387, 00:48 صبح
Standard Security

Data Source=myServerAddress;Initial Catalog=myDataBase;User Id=myUsername;Password=myPassword;

[
Standard Security alternative syntax

Server=myServerAddress;Database=myDataBase;User ID=myUsername;Password=myPassword;Trusted_Connecti on=False;

Trusted Connection

Data Source=myServerAddress;Initial Catalog=myDataBase;Integrated Security=SSPI;

Trusted Connection alternative syntax

Server=myServerAddress;Database=myDataBase;Trusted _Connection=True;

Trusted Connection from a CE device

Data Source=myServerAddress;Initial Catalog=myDataBase;Integrated Security=SSPI;User ID=myDomain\myUsername;Password=myPassword;

Connect via an IP address

Data Source=190.190.200.100,1433;Network Library=DBMSSOCN;Initial Catalog=myDataBase;User ID=myUsername;Password=myPassword;

Specifying packet size

Server=myServerAddress;Database=myDataBase;User ID=myUsername;Password=myPassword;Trusted_Connecti on=False;Packet Size=4096;

منبع:www.connectionstring.com

Pioneers
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1387, 10:57 صبح
قبلا اینا رو تست کرده بودم.

هیچ کس به دیتابیس لوکالش با یوزر پسورد وصل نمیشه تا رشته اتصالش رو بگه؟

eyes_shut_number1
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1387, 11:59 صبح
تازه این اتفاق افتاده؟

میدونی که ASP.net User رو توی دیتا بیست تعریف کردی و بهش roll دادی؟