PDA

View Full Version : چگونگی نمایش کرسر در سطر های گرید

shabnam_d
سه شنبه 27 فروردین 1387, 11:26 صبح
تو یه پروژه یک گرید دارم که سطر هاش به صورت داینامیک با Textbox ساخته می شه.میخوام با زدن دکمه های ArrowKey روی یه سطر مشخص از گرید داخل textbox،کرسر روی آن سطر بره.با اینکه Focus را set می کنم.منتها کرسر رو بهم نشون نمی ده.کسی می دونه چه جوری می شه کرسر را نشان داد.یعنی کرسر تو سطری که می خوام چشمک زن باشه.در ضمن کد c# هست.

shabnam_d
سه شنبه 27 فروردین 1387, 15:17 عصر
:عصبانی++:کسی نیست جواب منو بده.بد گیر افتادم .کمک......

Pioneers
چهارشنبه 28 فروردین 1387, 11:03 صبح
زیاد معلوم نیست مشکل چیه. لطفا پروژه خود را بگذارید تا بررسی کنیم. میتوانید سایر صفحات را حذف کنید تا حجمش کمتر بشه.

KavoshGar_ir
چهارشنبه 28 فروردین 1387, 21:22 عصر
تو یه پروژه یک گرید دارم که سطر هاش به صورت داینامیک با Textbox ساخته می شه.میخوام با زدن دکمه های ArrowKey روی یه سطر مشخص از گرید داخل textbox،کرسر روی آن سطر بره.با اینکه Focus را set می کنم.منتها کرسر رو بهم نشون نمی ده.کسی می دونه چه جوری می شه کرسر را نشان داد.یعنی کرسر تو سطری که می خوام چشمک زن باشه.در ضمن کد c# هست.

اگر منظور شما فعال شدن کرسر در تک باکس بعدی باشد باید از کد جاواسکریپتی استفاده کنید که با زدن کلید جهت نما کرسر را در تک باکس بعدی فعال کند ... اگر منظور شما این باشد قطعه کدی جهت مثال برای شما بنویسم و در اینجا قرار بدم ...

shabnam_d
پنج شنبه 29 فروردین 1387, 14:57 عصر
اگه بذارین ممنون می شم.من تونستم بFocus را set کنم .وقتی دکمه Tab می زنم.درسته.فقط کرسر را چشمک زن نشون نمیده.

KavoshGar_ir
پنج شنبه 29 فروردین 1387, 20:22 عصر
من این کدی که نوشتم برای دو تکست باکس کارایی دارد و البته این طور نوشتن هم صحیح نیست و باید آیدی تکست باکس به صورت پارامتریک به فانکشن فرستاده شود شما تعمیمش بدید.

// دو تکست باکس با آیدیهای txtBox1 و txtBox2 و همچنین فوکوس بر روی txtBox1 ست شده //
<html>
<head runat="server">
<title>Untitled Page</title>
<script type="text/javascript">

function keyDown(temp)
{
if (window.event) temp = temp.keyCode; else temp = temp.which;
switch (temp)
{
case 37:

var textBox1 = document.getElementById("txtBox1");
textBox1.focus();