PDA

View Full Version : بهم خوردن تنظیمات در گزارش

iransim
سه شنبه 27 فروردین 1387, 18:34 عصر
سلام دوستان
من گزارشی ساخته ام که وقتی آنرا اجرا می کنم اگر تعداد صفحات گزارش یک صفحه باشد کلیه تنظیمات گزارش بدون مشکل بوده و گزارش بدون عیب چاپ می شود ولی اگر تعداد صفحات بیشتر از یک صفحه باشد از صفحه دوم به بعد رکوردهای نمایش داده شده با عناوین فیلدهای درون گزارش در زیر هم قرار نگرفته و عنوان فیلد یا رکوردها به سمت راست صفحه گزارش کشیده شده و با رکوردهای مربوط به خود در یک راستا قرار نمی گیرند .

شکل این مشکل را نیز ضمیمه کرده ام
اگر دوستان راهنمائی کنند مشکل از کجاست ممنون می شوم

amrabady
سه شنبه 27 فروردین 1387, 19:13 عصر
شما وقتی گزارش را باز کردید. به قسمت تنظیمات حاشیه بروید و در آنجا سربرگcolumns را انتخاب نمایید و در جلوی گزینهColumn spacing عدد صفر را وارد کنید مشکل حل می شود.
نکته شاید گزینه مورد نظر برای شما غیر فعال باشد که در اینصورت در روبروی گزینه number of columns در بالای همان صفحه است. عددی بیشتر از یک را وارد نماییئ تا گزینه مورد نظر فعال شود و دوباره قسمت بالا را به عدد یک برگردانید.

shaghaghi
چهارشنبه 28 فروردین 1387, 06:57 صبح
من هم قبلا با این مشکل مواجه شده بودم و مجبور شدم یک ریپورت خالی و جدید ایجاد کنم و کل محتویات ریپورت مشکل دار را داخل آن Paste کنم

amirzazadeh
چهارشنبه 28 فروردین 1387, 07:20 صبح
سلام دوستان
من گزارشی ساخته ام که وقتی آنرا اجرا می کنم اگر تعداد صفحات گزارش یک صفحه باشد کلیه تنظیمات گزارش بدون مشکل بوده و گزارش بدون عیب چاپ می شود ولی اگر تعداد صفحات بیشتر از یک صفحه باشد از صفحه دوم به بعد رکوردهای نمایش داده شده با عناوین فیلدهای درون گزارش در زیر هم قرار نگرفته و عنوان فیلد یا رکوردها به سمت راست صفحه گزارش کشیده شده و با رکوردهای مربوط به خود در یک راستا قرار نمی گیرند .

شکل این مشکل را نیز ضمیمه کرده ام
اگر دوستان راهنمائی کنند مشکل از کجاست ممنون می شوم
دوست من اورینتیشن ریپورتت رو left to right انتخاب کن مشکل برطرف میشه
...................................
موفق باشید