PDA

View Full Version : به این عکس نگاه کنید..مشکل آپلودو اگه میشه بگید.

Himalaya
چهارشنبه 28 فروردین 1387, 11:26 صبح
سلام...با aspx یه سایت درست کردم...تو کامپیوترم اجرا میشه(vs 2008) حالا آپلودش کردم این ارور رو میده (عکس زیر) فکر کنم میگه یه صفحه درست کنم که در صورت بالا نیومدن index اون صفحه نمایش داده بشه...اگه اینطوریه (شاید البته) خوب وقتی صفحه index وجود داره که نباید این ارور داده بشه ...ممنون میشم راهنماییم کنید

shahab_ksh
چهارشنبه 28 فروردین 1387, 12:02 عصر
نه این ارور میشه یه اشتباهی تو برنانتون هست اون کارو بکنید در web.config که خط اشتباهتون رو مشخص کنه

mk88km
چهارشنبه 28 فروردین 1387, 12:17 عصر
این پیغام تنها به شما می گه که یه اشکالی در اجرای برنامتون هست و اگه می خواین می تونید صفحه ای پیش فرض برای بروز خطا طراحی کنید تا کاریران به جای دیدن یه همچین پیغام هایی اون پیغام رو مشاهده کنند . تو msdn می تونید در موردش چیزایی پیدا کنید اما اول بگردید دنبال علت بروز چنین پیغامی
موفق باشید

Pioneers
چهارشنبه 28 فروردین 1387, 12:31 عصر
در فایل کانفیگ قسمت CustomError رو به Off مقدار دهی کنید تا جزئیات خطا رو نشون بده.

Himalaya
چهارشنبه 28 فروردین 1387, 18:32 عصر
الان تو چندتا پروژه نگاه کردم...یه فایلی دارن به اسم global که به طور پیش فرض وقتی پرژه رو ایجاد میکنی این فایل درست نمیشه...منم تا الان نمیدونستم...این فایلو چه جوری باید تو پرژه ایجاد کنم و آیا تنظیماتی داره (فایل global ) که باید انجام بدم ؟ مرسی

twelve
چهارشنبه 28 فروردین 1387, 19:56 عصر
این مشکل به فایل Global مربوط نمیشه ، بودن و نبودنش هم به فراخور نیاز مربوط میشه و در واقع نبودش مشکلی رو ایجاد نمیکنه.
شما طبق فرمایش دوستمون در پست 4 عمل کنید تا متن خطا ظاهر بشه و مشخص بشه مشکل از کجاست
برای اضافه کردن فایل Global هم میتونید روی نام پروژه کلیک راست کرده و با انتخاب Add new Item ، از منوی آیتم ها ، فایل Global رو انتخاب کنید.

svm-webmaster
شنبه 31 فروردین 1387, 22:30 عصر
معمولا این مشکل از 2 چیز پیش می آید.
1 - تگ زیر ست نشده است .

<Customerror mode="off">

2- اگر کنترل پنل هاستی که سایت شما را میزبانی می کند تنظیماتش درست نباشد هم این پیغام را می بینید. معمولا هاست ها رویasp.net هستند و اگر از Asp.net 2 و یا بالاتر استفاده می کنید باید به صورت دستی در کنترل پنل هاست ست کنید.

موفق باشید

Himalaya
یک شنبه 01 اردیبهشت 1387, 00:18 صبح
Customerror رو off کردم...عکس زیر ارورهای web.config رو نشون میده (البته یکی دو تای دیگه هم بودن که یه جورایی درستشون کردم)اما این 3 تا رو نمیدونم از چیه...ممنون میشم کمکم کنید...خیلی فوریه (البته فایل gif هستش چون 72kb شد مجبور شدم zip بفرستم)

baran110
یک شنبه 01 اردیبهشت 1387, 10:47 صبح
من دیروز با همین مشکل مواجه شدم.اگر امکان داره روی سرورتون تو قسمتی که پابلیش شده پروژتون هست نگاه کنید ببینید که فولدر هایی که ایمیجتون رو توش نگهداری می کنید اصلا با پروژه پابلیش شده و وجود داره یا نه چون وقتی داخل فولدری خالی باشه و اونو پابلیش کنید اون فولدر همراه با پابلیش رو سرور نمی ره و باید خودتون دستی فولدر رو اضافه کنید .

Amir Taghavi
یک شنبه 01 اردیبهشت 1387, 12:12 عصر
وقتی می بینی که در آخر صفحه Error ورژن Framework رو ننوشته بدون که یا web.config مشکل syntax داره و یا Framework مورد نیاز روی سرور نصب نیست.

تو با Framework 3.5 پروژه ات رو Publish کردی. مطمئنی که سرور Framework 3.5 رو ساپورت می کنه؟

Himalaya
یک شنبه 01 اردیبهشت 1387, 14:00 عصر
framework من 3.5 هستش...اما حالا که پروژه من کامل شده ، چطوری میتونم فریمورک پروژه رو به ورژن 2 تغییر بدم...از تب project>>web site properties>>application>>target framework میتونم این کارو بکنم ؟؟ البته این کارو کردم ولی از
using System.Linq; و
using System.Xml.Linq; ایراد گرفت ... میگه اینا وجود ندارن...پاکشون کردم ...دوباره مثل قبل تو کامپیوتر خودم با vs2008 اجرا شد .. اما warning زیاد داره...اصلا این راه برای تغییر ورژن فریمورک درسته ؟؟؟

twelve
یک شنبه 01 اردیبهشت 1387, 14:06 عصر
چرا به ورژن 2 تبدیل کنی ؟ یه زحمتی کشیدی ، با علم روز جلو اومدی ، که باز برگردی به عقب؟ خب هاستت رو عوض کن هاستی رو بگیر که از 3.5 حمایت میکنه.

Himalaya
یک شنبه 01 اردیبهشت 1387, 18:26 عصر
آخه میدونید وب سایت خودم که نیست ...واسه دانشگاس...اونا هم ازقبل یه هاستی داشتن...به ما گفتن با asp یه سایت درست کنید به عنوان پروژه...من هم بدون توجه به ریزه کاریهای asp شروع کردم به طراحی و حالا رسیده به اینجا(چون اولین باره که asp کار کردم)...
وقتی محیطش رو دیدم فهمیدم که کدهاش یه چیز تو مایه های html و کدهای خود #c تو حالت ویندوزیه...چون این 2 تا رو کارکردم(البته html رو 1 سال پیش و #c رو 6 ماه) گفتم همینا کارمو راه میندازه...که البته راه انداخت...اما بالاخره تو اولین تجربه معمولا مشکلاتی وجود داره که باید حلشون کنم(و صد البته با کمک شماها)

svm-webmaster
یک شنبه 01 اردیبهشت 1387, 23:14 عصر
همونطور که حدس زده بودم هاستت ساپورت نمی کنه . خوب اگر پروژه ت بزرگ نیست تبدیلش کن . یه کم که چه عرض کنم خیلی سخته اما ... . هاست را دانشگاه خریده نمی تونی بگی عوضش کنید یا ... پس اگه وقت داری تبدیلش کن.

موفق باشی

Amir Taghavi
دوشنبه 02 اردیبهشت 1387, 09:43 صبح
framework من 3.5 هستش...اما حالا که پروژه من کامل شده ، چطوری میتونم فریمورک پروژه رو به ورژن 2 تغییر بدم...از تب project>>web site properties>>application>>target framework میتونم این کارو بکنم ؟؟ البته این کارو کردم ولی از
using System.Linq; و
using System.Xml.Linq; ایراد گرفت ... میگه اینا وجود ندارن...پاکشون کردم ...دوباره مثل قبل تو کامپیوتر خودم با vs2008 اجرا شد .. اما warning زیاد داره...اصلا این راه برای تغییر ورژن فریمورک درسته ؟؟؟

اگر از Linq استفاده کردی که متأسفانه باید کدهای مربوطه رو دوباره بنویسی! چون Framework 2 از Linq پشتیبانی نمی کنه.

Himalaya
دوشنبه 02 اردیبهشت 1387, 13:14 عصر
گفتم که از linq استفاده نکرده بودم ... پاکشون کردم و ورژن فریمورک رو به 2 تغییر دادم...برنامه اجرا شد ... راستی جناب/سرکار svm-webmaster (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=55207) چرا میگید خیلی سخته... من همون پروژه رو یک بار فقط linq شونو پاک کردم و ورژن فریمورک رو به 2 تغییر دادم همه چیز درست اجرا شد(البته تو کامپیوتر خودم) و یک بار هم یه پروژه جدید باز کردم و تمام فایلهایی که تو پروژه بود تو این پروژه add کردم سر جای خودشون (البته این پروژه جدید رو از اول فریمورکشو 2 قرار دادم) ولی web.config پرژه جدید رو گذاشتم سر جاش بمونه...یعنی از پروژه قبلی ادش نکردم...بعد پروژه رو اجرا کردم و اجرا هم شد...حالا واسه عوض کردن ورژن فریمورک اگه این راه درسته که هیچ ولی اگه غلطه اگه میشه بگید باید چیکار کنم ... پروژه من هم بزرگ نیست . حدود 2mb.پس میشه فریمورکشو عوض کرد

Himalaya
پنج شنبه 05 اردیبهشت 1387, 21:45 عصر
یه مشکل ...یا بهتره بگم 5 سوال..
1.فرق asp با aspx چیه ؟
2.هاستی که asp رو ساپورت کنه aspx رو هم میتونه ساپورت کنه ؟
3.اگه جواب سوال 2 منفیه برای من که سایت رو با aspx طراحی کردم راهی وجود داره که بتونم همونو به asp تبدیل کنم ؟
4.برای طراحی سایت با asp با چه نرم افزاری باید کار کنم ؟
5.asp از نظر کدنویسی خیلی با aspx فرق داره یا نه ؟
ممنون

twelve
پنج شنبه 05 اردیبهشت 1387, 21:53 عصر
1-زمین تا آسمون!! (مثلا asp فقط 5 کلاس داره اما aspx فقط 3400 تا در Default )
2-نه لزوما ، باید فریم ورک دات نت رو ساپورت کنه.
3-نه!
4-هیچی ، یک Notepad باز کن و بسم الله! البته Dreamweaver خوب ساپورتش میکنه (باید vbscript بلد باشی)
5-علی رغم وجود بعضی شباهتها ، بعله!

H_T_O_A
پنج شنبه 05 اردیبهشت 1387, 22:27 عصر
1-زمین تا آسمون!! (مثلا asp فقط 5 کلاس داره اما aspx فقط 3400 تا در Default )
2-نه لزوما ، باید فریم ورک دات نت رو ساپورت کنه.
3-نه!
4-هیچی ، یک Notepad باز کن و بسم الله! البته Dreamweaver خوب ساپورتش میکنه (باید vbscript بلد باشی)
5-علی رغم وجود بعضی شباهتها ، بعله!
در همه مواقع 1000 در 100 موافقم

svm-webmaster
جمعه 06 اردیبهشت 1387, 00:07 صبح
به این دلیل گفتم سخته که اگه پروژت بزرگ بود این تبدیل و جایگزاری ها روزها طول می کشید و اگر یک چیز را درست جا نمی گذاشتی باید ساعت ها دنبال error های بی ربطش می گشتی. خوبه که هنوز پروژت اونقدر توسعه پیدا نکرده که مجبور باشی روزها وقت صرف تبدیل کردنش بکشی. من اولین بار که اشتباهی تقریبا مثل شما انجام دادم مجبور شدم 42 صفحه داینامیک را تبدیل بکنم که چیزی نزدیک 1 هفته طول کشید . فقط به این دلیل بود که گفتم خیلی سخته .
امیدوارم همیشه کارهایت را به همین راحتی بتوانی به نتیجه برسانی.

Himalaya
سه شنبه 10 اردیبهشت 1387, 15:11 عصر
اینم error برنامه بعد از off کردن mode توی تگ costomerror

Amir Taghavi
سه شنبه 10 اردیبهشت 1387, 16:29 عصر
اگه زیر صفحه رو ببینی نوشته ورژن Framework 1.1 هستش.
یکبار برای همیشه بگو پروژه ات رو با کدوم ورژن Compile می کنی؟!

twelve
سه شنبه 10 اردیبهشت 1387, 16:51 عصر
این یعنی اصلا Compile نشده ! به عبارتی اصلا نمیشناسه این صفحه رو نمیتونه تحلیلش کنه ،
یکی از دلایلش هم همین ورژن میتونه باشه.