PDA

View Full Version : اگه می تونید کاملش کنیدadd,aaray

PARIYA_GN
چهارشنبه 28 فروردین 1387, 23:59 عصر
سلام
این برنامه قراره 3 آرایه بگیره و در listbox اضافه کنه حالا من نمی دونم چطوری بدون ساختن یه object اضافه در فرم2, جای علامت سوال رو پر کنم؟؟؟
کسی می تون کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟(فرم1 مربوط به menustrip است.

namespace memberlist
{
class member
{
public int code;
public string name;
public member()
{
}
public member(int code1, string name1)
{
}
public void set(int c, string n)
{
code = c;
name = n;
}

}
.................................................. ..................

amespace memberlist
{
class memberlist
{
public const int t = 3;
static member[] m = new member[t];
int i = 0;

public void add(int c1, string n1, int counter)
{
if (counter < t)
{
m[counter] = new member();
m[counter].set(c1, n1);
}
}
}

}

.................................................. .................................................. ...

namespace memberlist
{
public partial class Form2 : Form
{
int i = 0;
const int n = 3;
memberlist m1 = new memberlist();

public Form2()
{
InitializeComponent();
}

private void button1_Click(object sender, EventArgs e)
{
؟؟؟؟.Add(textBox1.Text, textBox2.Text, i);
if (i < n)
listBox1.Items.Add(textBox1.Text + "\t" + textBox2.Text);
i++;

}

Mahdi.Kiani
پنج شنبه 29 فروردین 1387, 00:27 صبح
دوست عزیز قبل از paste کردن متن خودتون در ویرایشگر سایت، ابتدا اونو در Notepad کپی کنید و سپس از آن جا به اینجا منتقل کنید که متن، قابل خواندن باشد
موفق باشید

razavi_university
پنج شنبه 29 فروردین 1387, 01:04 صبح
از تمام دوستان معذرت می‌خوام که اینو می‌گم :خجالت:
از جناب مدیر هم بابت فضولیم و دخالتم عذر می‌خوام
ولی نمی‌دونم چرا چند وقته مد شده هر کسی وسط نوشتن برنامه‌اش گیر می‌کنه میاد اینجا یه پست میزه که مثلا من تا اینجاشو نوشتم بقیه بیایید کمک کنین تا بقیشو بنویسم:عصبانی:
نمونه‌هاش هم این چند وقته زیاد شده
آخه دوستان عزیز سایت برنامه نویس محل انجام تکالیف درسی توسط بقیه ‌نیست که:عصبانی++:
خب سوال دارین خیلی واضح فقط همون مشکلتون رو بیان کنین تا دوستان کمک کنن نه کل پروژه . . .
البته دوست عزیز PARIYA_GN حمل بر بی‌ادبی نشه کلی گفتم

PARIYA_GN
پنج شنبه 29 فروردین 1387, 23:44 عصر
آقای محترم
بنده از مد اینجا اطلاعی ندارم در ضمن این پروژه درسی من نیست من اینو با نوشتن یک objectاز کلاس دوم در همه فرمها حلش کردم اینو محض کنجکاوی نوشتم و البته به این علت کامل گذاشتم که وقتی سوال می کنی ازت می پرسن منظورتون چیه؟ هدفتون کجاست؟.... اگه می دونستم باعث ناراحتی شماست حتما نمی پرسیدم. نگته دوم اینکه من فکر می کردم اینجا جایی که می شه از کسایی که اطلاعات دارن همفکری و کمک گرفت اگه این سوالا در حد شما نیست عذرخواهی می کنم از این به بعد سوالای حرفه ای تر و خارج درس می پرسم چون گویا بقیه همه مدارکشونو گرفتن و کسی حق نداره اگه جاایی گیر کرده سوالی کنه.

gdevnb
جمعه 30 فروردین 1387, 00:10 صبح
آقای محترم
بنده از مد! اینجا اطلاعی ندارم در ضمن این پروژه درسی من نیست من اینو با نوشتن یک objectاز کلاس دوم در همه فرمها حلش کردم اینو محض کنجکاوی نوشتم و البته به این علت کامل گذاشتم که وقتی سوال می کنی ازت می پرسن منظورتون چیه؟ هدفتون کجاست؟.... اگه می دونستم باعث ناراحتی شماست حتما نمی پرسیدم. نگته دوم اینکه من فکر می کردم اینجا جایی که می شه از کسایی که اطلاعات دارن همفکری و کمک گرفت اگه این سوالا در حد شما نیست عذرخواهی می کنم از این به بعد سوالای حرفه ای تر و خارج درس می پرسم چون گویا بقیه همه مدارکشونو گرفتن و کسی حق نداره اگه جاایی گیر کرده سوالی کنه.
دوست عزیز اگه پستهای قبلی رو یه نگاهی بندازی متوجه میشی که بچه های این قسمت بدون هیچ منتی وقت میزارن تا مشکل من و شما حل شه.
اگه شما پستی با عنوان نامناسب می زنید ممکنه یه همچین پیامد هایی هم داشته باشه.
یه همچین سوالهایی که اینو کاملش کنیدیا... قبلاً پرسیده شده و حتی با تذکر عزیزانی مثل جناب رضوی و بعضاً حذف پستها نه تنها این رویه در پستهای بعدی درست نشد بلکه ادامه پیدا کرد و ...
شما رو به خاطر سوالی که پرسیدید مورد خطاب قرار ندادند بلکه نحوه مطرح کردن اون مورد اشکاله.

razavi_university
جمعه 30 فروردین 1387, 02:09 صبح
آقای محترم
بنده از مد اینجا اطلاعی ندارم در ضمن این پروژه درسی من نیست من اینو با نوشتن یک objectاز کلاس دوم در همه فرمها حلش کردم اینو محض کنجکاوی نوشتم و البته به این علت کامل گذاشتم که وقتی سوال می کنی ازت می پرسن منظورتون چیه؟ هدفتون کجاست؟.... اگه می دونستم باعث ناراحتی شماست حتما نمی پرسیدم. نگته دوم اینکه من فکر می کردم اینجا جایی که می شه از کسایی که اطلاعات دارن همفکری و کمک گرفت اگه این سوالا در حد شما نیست عذرخواهی می کنم از این به بعد سوالای حرفه ای تر و خارج درس می پرسم چون گویا بقیه همه مدارکشونو گرفتن و کسی حق نداره اگه جاایی گیر کرده سوالی کنه.
البته می‌دونم با ادامه دادن این بحث تاپیک رو از مسیر اصلیش دور می‌کنم ولی خب انگار سوءتفاهم پیش آمده ...
بنده به عنوان کوچکترین عضو سایت می‌تونم به جرئت بگم تقریبا تمام چیزایی که در #C یاد گرفتم رو مدیون راهنمایی‌ها و کمک دوستانی هستم که در سایت برنامه‌نویس بدون هیچ منتی تجاربشون رو در اختیار من و بقیه قرار دادند و برای حل مشکلات امثال من وقت صرف کردند، و در صورتی‌که من هم همون روش رو به کار نگیرم حق شاگردی رو ادا نکرده‌ام.
ولی همون‌طوری که سایر دوستان به بنده یاد دادند و شما هم باید یاد بگیرید؛ پرسیدن سوال(حتی عنوان سوال) و گذاشتن پست قوانینی دارد که همه اعضا ملزم به رعایت آنها هستند که تقریبا موارد مهم آن در قسمت قوانین سایت (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=51814)ذکر شده‌اند.
بازهم اگر جسارتی کردم معذرت می‌خوام (همون طوری که گفتم صحبت های من کلی بودن)
موفق باشید

mohammad272005
شنبه 31 فروردین 1387, 00:42 صبح
namespace memberlist
{
class member
{
public int code;
[FONT='Courier New'] public ...

میشه درست این کد رو دوباره paste کنید؟