PDA

View Full Version : installshield و Crystal report

احد
دوشنبه 12 مرداد 1383, 10:59 صبح
سلام و خسته نباشید

من یک برنامه در VB نوشتم که گزارش های آن تحت Crystal report است . حال من برنامه نصب را با installshield درست میکنم ولی بعد از نصب فایل های Crystal report درست کار نمیکند . چگونه من میتوانم فایلهای Dll آن را به installshield معرفی کنم و به عبارتی installshield آنها را Register کنه .

لطفا راهنمایی کنید . ممنون

jannati
دوشنبه 12 مرداد 1383, 15:36 عصر
من یه راه دیگه پیشنهاد میکنم.البته باید ببخشید.
جسارتا اگر با wise installerکار کنید محشره.بنده هم با install shieldکار میکردم و تو گزارش گیریها همین مشکل رو داشتم و هر کاری هم کردم درست نشد و از آنجایی که سوادم بیشتر از این قد نمیداد رفتم سراغ wise installerو در عرض 30دقیقه یک ستاپ عالی ساختم.
البته حتما از راه installshieldهم راه حلی داره.ولی اگر کارت خیلی فوری هست و زمان برات مهمه همین کارو بکن.اگر خواستی من برات شرح میدم چیکار باید بکنی. :mrgreen:

احد
سه شنبه 13 مرداد 1383, 12:20 عصر
سلام جناب آقای جنتی

ممنون از توجه شما نسبت به این پست . از کجا میتوانم نرم افزار wise installer را گیر بیارم

با تشکر

orion188
سه شنبه 13 مرداد 1383, 14:46 عصر
آقا یکی هم این وسط به ما بگه که تو CBuilder چجوری میشه از Crystal استفاده کرد. یعنی هیچ کس جوابشو نمیدونه؟؟؟؟؟
این همه آدم دانشمند اینجاست!
فکر هم نمیکنم استفاده از ActiveX های این برنامه ، توی Builder با جای دیگه فرقی داشته باشه. پس بی زحمت اگر کوچکترین اطلاعاتی هم دارین دریغ نکنین. بابا به خدا زشته، 3-4 روزه هیچ کس جواب این سوال رو بلد نیست؟!!!

m_nejad
سه شنبه 16 فروردین 1384, 11:31 صبح
سلام
گاهی پیش میاد که برنامه نصب روی بعضی از pcها مشکل Data Access Error 525
میده.
ورژن ado , dao هم بنظر یکیه
لطفا راهنمایی کنید.