PDA

View Full Version : مشکل در نمایش جداول در فایرفاکس،اپرا و سافاری

Ehsan Valinouri
دوشنبه 02 اردیبهشت 1387, 10:36 صبح
سلام دوستان گرامی
من وب سایتی رو در حال طراحی هستم با استفاده از ASP.net . مشکل در نمایش جدول هاست یعنی در IE، جدول ها به درستی و در وسط نمایش داده میشن (Alignment=Centered) اما در مرورگرهای دیگه همه جدول ها به سمت چپ میرن.
جالب اینجاست که بعضی از عکسا رو هم نشون نمی ده و جای بعضی هاشون Submit Query می نویسه.
ممنون میشم اگه یه راه حل اساسی برای حل این مشکل بهم بدین. چون نمایش سایت در مرورگر های دیگه به خصوص فایرفاکس جونم :لبخند: خیلی برایم مهمه.

twelve
دوشنبه 02 اردیبهشت 1387, 11:12 صبح
شاید اینجا به جوابت برسی
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=101984
اگر نه ، سوالت رو همونجا مطرح کن ... یه کم جستجو هم بد نیست بعضی وقتا.

Ehsan Valinouri
دوشنبه 02 اردیبهشت 1387, 12:01 عصر
دوست عزیز ما که اینجا با هم دعوا نداریم میشه مهربانانه تر صحبت کرد.من سرچ کردم اتفاقا اون تاپیک رو هم دیدم اما در هر صورت از اون تاپیک به جواب نرسیم. کاملا انتظار این حرف رو هم داشتم. من از Padding و Margin استفاده نمی کنم. فقط از Table های ساده استفاده کردم و Style اش رو تنظیم کردم. از CSS هم استفاده می کنم اما نه در همه جا چون ترجیح میدم بعضی جاها رو دستی تنظیم کنم. شما فرض رو بر این بذار که تو این مشکل خاص هم از CSS استفاده نکردم. اگه مشکل به CSS حل میشه لطف می کنی کدش رو بزاری؟
به خاطر شما این مطلب رو در اون تاپیک هم میزارم حالا اگه مدیر ترجیح میده این تاپیک رو حذف کنه هم مشکلی نیست.

m.hamidreza
سه شنبه 03 اردیبهشت 1387, 09:09 صبح
alignment=centered نداریم ! به تگ table اصلی align=center بده اگه درست نشد کدتو باید بزاری اینجا .

Ehsan Valinouri
پنج شنبه 05 اردیبهشت 1387, 09:12 صبح
بله دوست عزیز Alignment=Centered نداریم فقط گفتم که منظورم رو برسونم.
با راهنمایی شما مشکل تا حد زیادی حل شد اما یه بخشی از مشکل پابرجاست و اون اینه که بعضی تصاویر در FF اصلا نشون داده نمیشه و به جای بعضی از ImageButton ها عبارت Submit Query نوشته میشه. فکر می کنید اشکال از کجاست؟

m.hamidreza
جمعه 06 اردیبهشت 1387, 10:42 صبح
آپلود کنی درست میشه، رو لوکال اینجوریه ...

Ehsan Valinouri
شنبه 07 اردیبهشت 1387, 00:19 صبح
امیدوارم اینجوری باشه. شما هم هشکل مشابه من داشتین؟

rezazd
یک شنبه 16 تیر 1387, 14:43 عصر
امیدوارم اینجوری باشه. شما هم هشکل مشابه من داشتین؟

من این مشکل رو با
style="margin-left:auto ;margin-right:auto
حل کردم در فایر فاکس اپرا موزیلا نت اسکیپ و سافاری و اکسپلورر 7 و هشت درست شده است البته در اینترنت اکسپلور 5 خرابکاری میکنه
به سایت w3c.org یه سری بزن