PDA

View Full Version : ارتباط جداول

masiharoy
سه شنبه 03 اردیبهشت 1387, 11:28 صبح
سلام
جستجو کردم ولی آن چیزی در رابطه با مشکل منباشه پیدا نکردم
وقتی میخوام بین جداولم ارتباط برقرار کنم error میده و میگه نوع هاشون به هم نمیخوره وقتی نوع هاشون هم یکی میکنم باز هم همونو میگه و هرکاری می کنم به هم وصل نمی شن.:ناراحت:

Amir_Safideh
سه شنبه 03 اردیبهشت 1387, 11:38 صبح
در مواقعی که دلیل منطقی برای یک مشکل پیدا نمیکنی در اونصورت سعی کن که مشکل رو به اجزاء کوچیکتر تقسیم کنی تا بفهمی که دقیقا مشکل از کجاست . در مورد مشکل شما پیشهادی بهت میکنم که زودتر مشکل رو خودت پیدا کنی و اون پیشنهاد اینه که دوتا جدول خیلی ساده مشابه اونچیزی که الان باهاش مشکل داری طراحی کنی منتهی با جزئیات کمتر حالا سعی کنی که اون دو جدول رو بهم لینک کنی بعد ببن باز هم مشکل داری یا نه اگر مشکلی نبود و ارتباط برقرار شد حالا ببین فرق این دو جدول ساده با جدولهای برنامت در چیه که اون ارور میده و این دوتا نه . گاهی اوقات در ساختار جدولت ممکنه که تغییر خاصی دادی که این ارور از اون ناشی میشه و حتی حدث هم نمیزنی که ارور از اون باشه . وقتی که صورت مسئله رو برای خودت ساده میکنی زودتر به نتیجه میرسی . بهترین کسی که میتونه کمکت کنه خودتی چون خودت با ساختار جداولت بیشتر از هر کسی اشنا هستی . امتحان کن اگر مشکل حل نشد جزئیات بیشتری از جداولت رو بگو تا هر کس چیزی به ذهنش رسید کمکت کنه .
-------------
موفق باشید .

delphiprog3000
سه شنبه 03 اردیبهشت 1387, 11:57 صبح
سلام.

لطفا عنوان سوال خود را تغییر دهید و عنوان کاملتری انتخاب کنید.

در مورد مشکل خود لطفا متن خطا را بذارید تا بشه راجبش نظر داد.

آیا index یا کلیدهای شما و روابط یکتایی و یک به چند و چند به یک شما به چه حالتی است.

لطفا کاملتر توضیح دهید......

موفق باشید.......

masiharoy
سه شنبه 03 اردیبهشت 1387, 12:18 عصر
سلام.

لطفا عنوان سوال خود را تغییر دهید و عنوان کاملتری انتخاب کنید.

در مورد مشکل خود لطفا متن خطا را بذارید تا بشه راجبش نظر داد.

آیا index یا کلیدهای شما و روابط یکتایی و یک به چند و چند به یک شما به چه حالتی است.

لطفا کاملتر توضیح دهید......

موفق باشید.......

حتما به توصیه شما عمل میکنم
الان نمی تونم پیام خطارو بذارم چون در دسترس نیست
من حتی می خوام کلید ها رو به هم وصل کنم نمیشه چند تا جدول جدا از هم که باید یکی از جدول هام به تمامی جدول های دیکه وصل بشه در واقع ارتباط یک به ان .

SYNDROME
سه شنبه 03 اردیبهشت 1387, 21:34 عصر
الان نمی تونم پیام خطارو بذارم چون در دسترس نیست
.
اشاره نکردید به چه بانکی کار می کنید؟
اگر SQLServer 2005 است ترتیب فیلدها را عوض کنید.
موفق باشید