PDA

View Full Version : خطا در اجرای وب سرویس

میتی دات نت
چهارشنبه 04 اردیبهشت 1387, 11:44 صبح
به نام خدا
من یه وب سرویسی رو توی vs 2005 نوشته بودم که قبلا درست کار می کرد . ولی از وقتی که vs 2008 رو نصب کردم و همون کد رو توی اون می نویسم خطای زیر رو میده .

System.InvalidOperationException: Unable to generate a temporary class (result=1).
error CS2001: Source file 'D:\WIN2003\TEMP\9knff3yd.0.cs' could not be found
error CS2008: No inputs specified

at System.Xml.Serialization.Compiler.Compile(Assembly parent, String ns, XmlSerializerCompilerParameters xmlParameters, Evidence evidence)
at System.Xml.Serialization.TempAssembly.GenerateAsse mbly(XmlMapping[] xmlMappings, Type[] types, String defaultNamespace, Evidence evidence, XmlSerializerCompilerParameters parameters, Assembly assembly, Hashtable assemblies)
at System.Xml.Serialization.TempAssembly..ctor(XmlMap ping[] xmlMappings, Type[] types, String defaultNamespace, String location, Evidence evidence)
at System.Xml.Serialization.XmlSerializer.FromMapping s(XmlMapping[] mappings, Evidence evidence)
at System.Web.Services.Protocols.XmlReturn.GetInitial izers(LogicalMethodInfo[] methodInfos)
at System.Web.Services.Protocols.XmlReturnWriter.GetI nitializers(LogicalMethodInfo[] methodInfos)
at System.Web.Services.Protocols.MimeFormatter.GetIni tializers(Type type, LogicalMethodInfo[] methodInfos)
at System.Web.Services.Protocols.HttpServerType..ctor (Type type)
at System.Web.Services.Protocols.HttpServerProtocol.I nitialize()
at System.Web.Services.Protocols.ServerProtocolFactor y.Create(Type type, HttpContext context, HttpRequest request, HttpResponse response, Boolean& abortProcessing)

میتی دات نت
شنبه 07 اردیبهشت 1387, 09:06 صبح
به نام خدا
آقا کسی نمی دونه ما چیکار کنیم ؟

e-shahshahani
شنبه 07 اردیبهشت 1387, 10:22 صبح
محتویات این فولدر را پاک کن ببین چی میشه
D:\WIN2003\TEMP

میتی دات نت
شنبه 07 اردیبهشت 1387, 11:01 صبح
به نام خدا

من یه بار اینکار رو کردم
چیزی توش نیست . جالب اینکه بعد از اینکه وب سرویس رو اجرا می کنم تو همون فولدر کلاسی که توی خطا گفته پیدا نمی کنم رو نمی سازه اصلا

یعنی اصلا این کلاس D:\WIN2003\TEMP\9knff3yd.0.cs ساخته نمیشه .

میتی دات نت
شنبه 07 اردیبهشت 1387, 11:44 صبح
به نام خدا
ضمنا این خطا زمانی اتفاق می افته که من از وب سرویس رو اجرا کردم و توی IE لیست همه متدهای وب سرویس من رو نشون می ده وقتی من یکیش رو انتخاب می کنم و توی صفحه بعدی invoke می کنم این خطا رو میده .

میتی دات نت
شنبه 07 اردیبهشت 1387, 11:51 صبح
به نام خدا

ببخشید اینقدر تکه تکه شد .
من حتی مثال ابتدایی خود VS رو که توش مثال معروف Hello World رو قرار داده رو هم تست کردم همین خطا رو داد .

Behrouz_Rad
شنبه 07 اردیبهشت 1387, 11:55 صبح
به کاربر ASPNET مجوز دسترسی به پوشه ی مربوطه رو بده ببین چی میشه.

میتی دات نت
یک شنبه 08 اردیبهشت 1387, 12:03 عصر
به نام خدا
ضمن تشکر از توجه دوستان خاصه جناب اقای راد .
مشکل با این روش ها حل نشد .

البته من چون عجله داشتم . هر دو تا ورژن رو پاک کردم و دوباره فقط 2008 رو نصب کردم که بحمدلله مشکل حل شد . فقط جالب اینه که وقتی من وب سرویس رو اجرا می کنم اون چیزی که خود vs به عنوان دمو نشون میده و لیست متدهای وب سرویس من توشه رو تو پوشه دات نت 2 می سازه نه تو دات نت 3.5 .

D:\WIN2003\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\Temp orary ASP.NET Files\webservicedemo\2984dc5d\8ee2ee19