PDA

View Full Version : نمایش اطلاعات در gridviewwبا توجه به شرط

tanha_nabash
پنج شنبه 05 اردیبهشت 1387, 20:38 عصر
من فیلد های یک جدول را به gridview بایند کردم و محتوای یک فیلد از جدول را در dropdownlist قرار دادم (هنگام لود صفحه محتوای ان فیلد در دارپ دان لیست قرار می گیرد)می خواهم وقتی کاربر یکی مقداری را از دراپ دان انتخاب کرد اطلاعات مربوط به ان فیلد در gridview نمایش داده شود ولی نمی دانم کد را چگونه بنویسم لطفا کمکم کنید

twelve
پنج شنبه 05 اردیبهشت 1387, 20:58 عصر
گرید ویو رو با دیتا ست پر کن (یک تابع با خروجی دیتاست ) بعد به کمک شی Cache مقادیر بازیابی رو بر حسب انتخاب ایتم Dropdownlist فیلتر کن.

adonis
پنج شنبه 05 اردیبهشت 1387, 20:59 عصر
:گیج::گیج::گیج::گیج::گیج::گیج:: یج::گیج::گیج::گیج::گیج::گیج::گ ج::گیج::گیج::گیج:
صفحه اول تالار Asp.net یه تاپیکه که زیر و بم grid رو گفته. حالا لااقل هر روز یکی میاد یه سوال می پرسه

tanha_nabash
شنبه 28 اردیبهشت 1387, 08:32 صبح
ببخشيد من خواندم وكدها را هم خواندو ولي چيزي دست گيرم نشد.وقتي ما sqldatasourse را تنظيم مي كنيم دستور select * from.... درست مي شود من مي خواستم با دستكاري اين دستور در sqlcommand شرط را درست كنم كه نشد نمونه كدهايي را كه گذاشته بوديد هم خواندم باز نفهميدم . شايد زيادي خنك هستم.:متعجب::افسرده:

el_abdollahi
شنبه 28 اردیبهشت 1387, 15:16 عصر
ببین توی خاصیت selected index changed کنترل dropdownListباید یه سلکت کامند اینجوری بنویسی:

select * from table where id= dropdownlist.1.selectedvalue
بعد کامند اجرا کن و نتیجه رو بریز توی دیتاست . بعد هم دیتا ست رو به گرید بایند کن.
همین!
موفق باشید.