PDA

View Full Version : مشکل در setup

مهناز باقری
شنبه 07 اردیبهشت 1387, 10:10 صبح
با سلام
من یه برنامه setup ساختم که همراه نصب برنامه sql express و windows installer رو هم نصب می کنه اما بعد از نصب روی یک سیستم دیگه بانک اطلاعاتی رو نمیشناسه
البته من بانکم رو روی sql server developer بصورت local ساختم کسی می دونه مشکل کجاست ؟

razavi_university
شنبه 07 اردیبهشت 1387, 16:27 عصر
از چه برنامه ای برای ساخت setup استفاده کردین؟ (VisualStudio , InstallShield , ...)
در سیستم مقصد از sql express استفاده می کنید یا sql server ؟
آیا در سیستم مقصد بانک اطلاعی تون رو Attach می کنین؟
Connection String برنامه تون چیه؟

مهناز باقری
شنبه 07 اردیبهشت 1387, 18:14 عصر
از چه برنامه ای برای ساخت setup استفاده کردین؟ (VisualStudio , InstallShield , ...)
در سیستم مقصد از sql express استفاده می کنید یا sql server ؟
آیا در سیستم مقصد بانک اطلاعی تون رو Attach می کنین؟
Connection String برنامه تون چیه؟

من از خود VisualStudio واسه ساختن فایل نصب استفاده می کنم

همان طور که گفتم در هنگام ساخت فایل نصب از بین گزینه های برنامه هایی که همراه فایل نصبی روی سیستم کاربر نصب می شود گزینه sql express رو انتخاب کردم

بعد از نصب فایل مگه نیازی به Attach کردن بانک در سیستم کاربر هست ؟ من این کارو نکردم

در محیط sql server خودم که فایل نصب رو ساختم بصورت Local و در حالت windows Authentication بانکم رو ساختم و در محیط سی شارپ از sqlconnection های آماده استفاده کردم
می تونید کمکم کنید ؟

gdevnb
شنبه 07 اردیبهشت 1387, 22:35 عصر
من از خود VisualStudio واسه ساختن فایل نصب استفاده می کنم

همان طور که گفتم در هنگام ساخت فایل نصب از بین گزینه های برنامه هایی که همراه فایل نصبی روی سیستم کاربر نصب می شود گزینه sql express رو انتخاب کردم

بعد از نصب فایل مگه نیازی به Attach کردن بانک در سیستم کاربر هست ؟ من این کارو نکردم

در محیط sql server خودم که فایل نصب رو ساختم بصورت Local و در حالت windows Authentication بانکم رو ساختم و در محیط سی شارپ از sqlconnection های آماده استفاده کردم
می تونید کمکم کنید ؟
1-مطمئن بشید بعد از نصب SqlServer سرویس مربوطه Run شده باشه
2-بله باید فایلتون اتچ بشه و در این مورد قبلاً زیاد بحث شده
جستجو کنید