PDA

View Full Version : Ajax +flash+flv

ehsan2007
شنبه 07 اردیبهشت 1387, 23:45 عصر
یکم بیکار شدم اینو درست کردم نگاه بکنید بد نیست
http://irking1.persiangig.com/ehsan2007.rar

KavoshGar_ir
یک شنبه 08 اردیبهشت 1387, 13:47 عصر
خوب بود!
کامپوننت پلیری که استفاده کردی چشمم را گرفت! لینک دانلود ازش داری؟!

من خودم از کامپوننتهای FlashRelief استفاده زیاد می کنم! که البته به صورت خیرخواهانه از نتورک های p2p گرفتم!

mab designer
سه شنبه 10 اردیبهشت 1387, 01:32 صبح
سلام... آقا میشه در مورد مراحل ساخت این پروزه یه توضیحی چیزی بدید... هم من و هم بقیه یه چیز یاد بگیریم هم واسه خودت یه دوره بشه که یادت نره... قربانت!
ضمنن خیلی قشنگ و جذاب بود

ehsan2007
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1387, 12:03 عصر
کامپوننت پلیری که استفاده کردی چشمم را گرفت! لینک دانلود ازش داری؟!
حدودا 8 ماه پیش بود داشتم توی سایت میکروسافت دنبال یک چیزی میگشتم به همین فلشی که برای شما گذاشتم بر خوردم خیلی ازش خوشم اومد کدهاشو با هر بدبختی بود از توی صفحه source کشیدم بیرون

سلام... آقا میشه در مورد مراحل ساخت توضیحی چیزی بدید

اما راجع به توضیح کدها
اگه خوب نگاه کنید دو تا فایل فلش با این نام ها داریم demo_player وbandwidth_select داریم اگر برای اولین بار وارد صفحه html بشید فایل فلش bandwidth_select اجرا میشه و اندازه رو از شما سوال میکنه بزرگ یا کوچک بود flv پلیر که فایل فلش بعدیست سپس فایل فلش بعدی demo_player اجرا میشه
دو تا فایل flv وجود داره با نام های barnamenevis.flv وVWN_EnhancedSecurity_128K.flv و یک پوشه با نام xml که داخلش یک فایل xml است با نام player_feed فایل فلش demo_player تمامیه آدرسهارو از این فایل میخونه به عنوان نمونه توی بانک اطلاعات xml خودمون

<demo id="ID1" title="ehsan2007" type="flv">
<high contentPath="barnamenevis.flv" width="600" height="374" WTID="link: Easier Demo A"/>
id برای صدا زدن از طریق url هست و title مربوط به نام پنجره در سمت چپ و contentPath هم آدرس فایل flv هست و بعد هم اندازهاست اگه خوب نگاه کنید توی flv پلیر مون همه نوشته ها از توی این فایل xml خونده میشه حتی عملیات صفحه کلیدمون مثل کد

<learnmore display="L" keyboardCode="76"/>

یا لودینگ اول که میچرخه

<loading display="LOADING"/>
به عنوان مثال اگه این کدو بگذارید به جای لودینگ مینویه صبر کنید

<loading display="SABR KONID"/>
خلاصه همه کار هارو میشه با همین فایل xml انجام داد
و در آخر هم یک فایل جاوا هست که کدهاش نا مفهوم نیست ولی بازم برای تازه کاران توضیح میدم
این کد صدا زدن تابع launchDemo از فایل html هست

href="javascript:launchDemo('ID1','demo_player.swf');"
دو پارامتر داره یکی مربوط به فایل flv و دومی مربوط به به فایل فلشی که flv پخش میکنه و بقیه تابع هم اگه کمی جاوا کار کرده باشید متوجه میشید فقط این کد هم مربوط به فایل flv هست که با url با فلش باز میشه

<embed src="'+ demoPlayerURL + '?defaultDemo='+defaultDemo+'"
و در آخر هم شما میتونید تمامیه فیلم های آموزشی خودتونو به همین طریق به وسیله flashmx به فایل flv تبدیل کنید
کمکم برنامه نویسان خارجی دارن با تبلیپغاتی که میکروسافت برای silverlight خودش انجام میده به طرف silverlight میرن و فلش تا مدتی دیگه برای وب استفادش کم میشه همین کارو شما با silverlight با حجم کمتر و کیفیت بیشتر میتونید درست کنید نمونشم صفحه اول سایت میکروسافت برید به شرطی که silverlight نصب باشه روی مرورگرتون فایلی رو که بعضی مواقع پخش میکنه با فرمت wmv هست هم حجمش پایینه و هم کیفیتش بیشتر
موفق و پیروز باشید

mab designer
جمعه 13 اردیبهشت 1387, 03:08 صبح
از توضیح دقیقت خیلی ممنون... امیدوارم هر روز یه چیز جدید یاد بگیری...! موفق باشی... علی یارت!

spicirmkh
دوشنبه 16 دی 1387, 11:35 صبح

اين آدرس کار نمي کند