PDA

View Full Version : یه سوال در مورد database ای که تو خود ASP.net وجود داره

samane658
یک شنبه 08 اردیبهشت 1387, 11:11 صبح
سلام
می خوام بدونم اگه از این قابلیت(database ای که تو خود ASP.net وجود داره) به جای استفاده از SQL SERVER استفاده کنم. بازم نیازه که واسه databases سایتم یه فضای جدا واسه Sql بگیرم؟؟؟؟ یا اینکه همون جایی که site رو upload می کنم کافیه.
اصلا می شه از این بخش ASp دقیقا به جای SQL SErver جداگانه استفاده کرد؟؟؟ همون کارایی رو داره؟؟؟؟؟؟

thanks and have a good time

KavoshGar_ir
یک شنبه 08 اردیبهشت 1387, 13:04 عصر
سلام
می خوام بدونم اگه از این قابلیت(database ای که تو خود ASP.net وجود داره) به جای استفاده از SQL SERVER استفاده کنم. بازم نیازه که واسه databases سایتم یه فضای جدا واسه Sql بگیرم؟؟؟؟ یا اینکه همون جایی که site رو upload می کنم کافیه.
اصلا می شه از این بخش ASp دقیقا به جای SQL SErver جداگانه استفاده کرد؟؟؟ همون کارایی رو داره؟؟؟؟؟؟

thanks and have a good time

اگر منظور شما Sql Express Edition من یک سوال می پرسم شما جواب بدید! آیا وقتی که Engine اسکیوال و به طبع Sql Server نصب نباشد روی ویندوز تان شما می توانید از آن استفاده کنید؟ ( یک ویندوز جدید نصب کنید به هنگام نصب ویژوال استدیو تیک مربوط به نصب اکسپرس را فعال نکنید آیا می توانید بدون نصب انجین از دیتابیس آن استفاده کنید در برنامه هایتان؟ )

خیر! باید هاستینگی که خریداری می کنید sql server را پشتیبانی کند + پشتیبانی از Sql Express Edition

r.gh45
شنبه 23 آذر 1387, 09:52 صبح
سلام
آیا هاستهای هست که از sql express پشتیبانی کنن
ممنون

milade
شنبه 23 آذر 1387, 13:01 عصر
بیشتر هاستهای فعلی(99%) که از asp.net حمایت میکنن به طبع sql هم دارن
البته یه هستهایی هستن که پدر ادم در میاد که باهاش کار کنیم که با دقت انتخاب کنید
یه شرکت توپ هم تو امضام هست میتونی ببینیش(sql نامحدود)
موفق باشید