PDA

View Full Version : مشکل ذخیره سازی اطلاعات در VSFlexGrid

hrj1981
یک شنبه 08 اردیبهشت 1387, 17:05 عصر
دوستان با سلام
من در برنامه ام از VSFlexGrid استفاده می کنم و وقتی اطلاعاتی درون آن وارد می نمایم نمی تواند مانند دیتاگرید اطلاعات را بخورد بانک اطلاعاتی بدهم یعنی اطلاعات در بانک ذخیره نمی شود اگر ارهنمایی نمایید ممنون می شوم.

UpgradeVB6Code
دوشنبه 09 اردیبهشت 1387, 21:13 عصر
دوستان با سلام
من در برنامه ام از VSFlexGrid استفاده می کنم و وقتی اطلاعاتی درون آن وارد می نمایم نمی تواند مانند دیتاگرید اطلاعات را بخورد بانک اطلاعاتی بدهم یعنی اطلاعات در بانک ذخیره نمی شود اگر ارهنمایی نمایید ممنون می شوم.
میشه واضح تر بگی مشکل کجاست
مگه با دیتاگرید اطلاعات رو چه جوری به خورد بانک اطلاعاتی میدی ؟ مگه تک تک سلول ها رو نمیخونی بعد وارد بانکاطلاعاتی بکنی ؟

MMR_1344
دوشنبه 09 اردیبهشت 1387, 21:38 عصر
من هم اين مشکل و دارم وقتی اطلاعاتی که درون فايل اکسس هست رو به MSFlexGrid منتقل میکنم و انها رو تغيير میدم نمیدونم چه جوری مجددا" به فايل اکسس اونها رو برگردونم
البته اين رو بگم چون اطلاعات بانکم زياده بايد محل هر کدوم رو پيدا کنم بع اون رو توش بنمويسم

samiraamiri
سه شنبه 10 اردیبهشت 1387, 09:16 صبح
با سلام اگه شما رکوردستی رو به vsflex باند می کنید اگه Data Mode اون رو flexDMBound بذارید اگه تغییرات بدید ثبت می شه

UpgradeVB6Code
سه شنبه 10 اردیبهشت 1387, 14:34 عصر
با سلام اگه شما رکوردستی رو به vsflex باند می کنید اگه Data Mode اون رو flexDMBound بذارید اگه تغییرات بدید ثبت می شه

میشه یه مثال کوچیک از بایند شدن فلکس گرید با دیتابیس بذارید :افسرده:

این بایند شدن یعنی اینکه به محض اینکه ما سلول رو ادیت میکنیم داخل دیتابیس هم ادیت میشه ؟؟؟