PDA

View Full Version : سایت به دلیل عملیات پشتیبان گیری تا چند روز قابل دسترسی نمی باشد

SYNDROME
دوشنبه 09 اردیبهشت 1387, 21:53 عصر
با سلام
با تشکر از کلیه مسئولین سایت
پیشنهاد داشتم که اگر قرار است عملیات مانند عملیات پشتیبان گیری که دیروز انجام گرفت انجام گیرد حداقل چند روز قبل تاریخ و ساعت شروع و پایان عملیات فوق در سایت اعلان شود تا دوستان آگاهی داشته باشند و دچار سردرگمی در رابطه به شروع به کار سایت نباشند.
این فقط یک پیشنهاد است.
موفق باشید

razavi_university
دوشنبه 09 اردیبهشت 1387, 23:07 عصر
من هم همين خواهش رو از مسئولين دارم
فكر مي‌كنم تمام كاربران اين سايت حداقل اين حق را دارند كه در صورت بروز اين چنين عملياتي از قبل با پيام خصوصي يا ايميل بهشون اطلاع داده بشه

مهدی کرامتی
سه شنبه 10 اردیبهشت 1387, 00:12 صبح
بعضی وقت ها یک سری اتفاقات مانند مشکلاتی که برای سرور پیش میاد، و یا مشکلات امنیتی که برای نرم افزارها بوجود میاد از قبل پیش بینی نشده.

oxygenws
سه شنبه 10 اردیبهشت 1387, 00:27 صبح
بعضی وقت ها یک سری اتفاقات مانند مشکلاتی که برای سرور پیش میاد، و یا مشکلات امنیتی که برای نرم افزارها بوجود میاد از قبل پیش بینی نشده.

تقریبا در مواردی غیر از این، سایت مسدود نمی‌شه :)

SYNDROME
سه شنبه 10 اردیبهشت 1387, 05:51 صبح
با تشکر از شما
اگر در همان صفحه ای که پیغام داده می شود تاریخ شروع به کار سایت نیز نمایش داده شود می تواند تا حدودی به دوستان کمک کند.
با تشکر فراوان
موفق باشید

Identifier
سه شنبه 10 اردیبهشت 1387, 07:34 صبح
اگر در همان صفحه ای که پیغام داده می شود تاریخ شروع به کار سایت نیز نمایش داده شود می تواند تا حدودی به دوستان کمک کند.معمولاً مشکلات اینجنینی زمان مشخصی برای برطرف کردنشان وجود ندارند.

Sal_64
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1387, 23:40 عصر
سلام آیا این امکان وجود داره که به طور پیش فرض در زمان بروز اینجور مشکلات پیغامی برای اعضا نمایش داده بشه که زمان تقریبی رفع ایراد رو گزارش کنه من حدود 20 دقیقه قبل نمی تونستم وارد سایت بشم ظرف چند روز گذشته این چندمین باره :ناراحت:
و هر 2 دقیقه یه بار امتحان می کردم دیگه داشت حوصلم سر میرفت که مشکل برطرف شد

مهدی کرامتی
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1387, 23:42 عصر
سرور از ساعت 16 روز گذشته در فضا تشریف داشت :(