PDA

View Full Version : جستجو و فیلتر کردن

فرزاد دلفی باز
جمعه 16 مرداد 1383, 23:38 عصر
با سلام خدمت دوستان گرامی :
من می خواهم در بانک ابتدا اطلاعات مورد نظر خودم را که در یک بازه مشخص می باشد را جستجو و بعد آنهایی را که دارای فلان شرط خاص هستند را پیدا کنم چطور باید این کار را انجام داد . از توجه شما متشکرم .....

orion188
شنبه 17 مرداد 1383, 00:24 صبح
select * from یه جدول where مشخصه خاص between شروع محدوده and پایان محدوده and فلان شرط خاص

MFCGalaxy
شنبه 17 مرداد 1383, 00:34 صبح
مقاله ای در بخش دلفی هست با عنوان روشهای جستجو در دلفی
نویسنده : Javan_Soft

حتما حتما آنرا دانلود کنید

فرزاد دلفی باز
شنبه 17 مرداد 1383, 00:44 صبح
من فکر می کنم باید یک بانک فرعی مثل Temp ایجاد کرد و محدوده اول را به داخل آن بانک برد و شرط دوم یا شرص های بعدی را روی این بانک اعمال کرد . اگر ایده من درست نیست لطفا مرا راهنمایی کنید . متشکرم ...

Panje Tala
شنبه 17 مرداد 1383, 07:44 صبح
با سلام
خوب خیلی راحت می تونی شرطهایی را که برای مشخص کردن محدوده مشخص از بانک گذاشتی را به شرطهای فیلتر اضافه کنی.اینکه قسمتی از بانک را در داخل بانک دیگر قرار بدی کار جالبی نیست. بهتر است که از قدرت برخی از امکانات دلفی بخوبی استفاده شود.

amir_22
چهارشنبه 16 دی 1383, 18:08 عصر
با سلام به همه دوستان

چطور میشود یک دکمه برای فیلتر کردن شرط خاص یا چند شرطی بر روی فیلدهای از نوع رشته درست کرد
16/10/83 ::نوشتن::

vcldeveloper
پنج شنبه 17 دی 1383, 02:29 صبح
چطور میشود یک دکمه برای فیلتر کردن شرط خاص یا چند شرطی بر روی فیلدهای از نوع رشته درست کرد
لطفا سوال خودتون رو در یک تاپیک جداگانه مطرح کنید!

JavanSoft
جمعه 18 دی 1383, 13:18 عصر
تمامی روشهای جستجو دارای اصول ثابتی هستند
اما ترکیب انها به ذوق و سلیقه برنامه نویس برمیگردد شما باید فکر کنید چگونه بجای 1 شرط در Where یا فیلتر ترکیبی از شرطها ایجاد / بررسی صحت / Optimizeو استفاده نمود