PDA

View Full Version : ارتباط با sql server هاستينگ در دلفي

atlas_web
سه شنبه 10 اردیبهشت 1387, 11:51 صبح
با سلام

براي ارتباط با بانك اطلاعاتي sql server 2000 هاستينگ دچار مشكل شده ام

و با پيغام
SQL Server does not exist or access denied
روبرو ميشوم
و جالب اين هست كه فقط با يك isp ميتوانم ارتباط را بين بانك و برنامه برقرار كنم و از ado استفاده ميكنم و اينترنت dailup(در حال حاضر) و تمام موارد را صحيح وارد كرده ام و اين كد كانكشن

Provider=SQLOLEDB.1;Persist Security Info=False;User ID=myusername;Initial Catalog=dbname;Data Source=sql.domain
در وب سايت هم جستجو كردم و مطالب مربوط را خوانده ام راه حلي نيافتم
خواهشمندم دوستان راهنمايي نماييد.

Delphi Coder
چهارشنبه 11 اردیبهشت 1387, 00:27 صبح
بعضی ISP ها پورت مربوط به SQL Server رو میبندن منم 2 سال پیش همین مشکل رو با شاتل داشتم بعد که مشکل رو بهشون گفتیم پورت رو باز کردن و مشکل برطرف شد. البته احتمال داره از Connection String هم باشه برای اطمینان یه بار با telnet از باز بودن پورت مطمئن بشید بعد می تونید به Connection String شک کنید.

shahram.sys
چهارشنبه 11 اردیبهشت 1387, 11:19 صبح
بعضی ISP ها پورت مربوط به SQL Server رو میبندن منم 2 سال پیش همین مشکل رو با شاتل داشتم بعد که مشکل رو بهشون گفتیم پورت رو باز کردن و مشکل برطرف شد. البته احتمال داره از Connection String هم باشه برای اطمینان یه بار با telnet از باز بودن پورت مطمئن بشید بعد می تونید به Connection String شک کنید.
منم این مشکل رو در حال حاظر دارم . نمیدونم چیکار کنم . دقیقا با همین پیغام خطا که دوستمون میگه مواجه میشم . دوست عزیز بی زحمت بفرمائید که با این telnet چطوری میشه فهمید که پورت مورد نظرت (مثلا 1433) باز هستش یا نه ؟

amin_alexi
چهارشنبه 11 اردیبهشت 1387, 12:55 عصر
من از این ConnectionString استفاده کردم
و با دلفی Connect شدم ....
Port رو بعد از اسم Site بنویس ...

Provider=SQLOLEDB.1;Password=123;Persist Security Info=True;User ID=amin;Initial Catalog=MydataBase;Data Source=Mysite.com,2433;Use Procedure for Prepare=1;Auto Translate=True;Packet Size=4096;Workstation ID=SOFT6;Use Encryption for Data=False;Tag with column collation when possible=False