PDA

View Full Version : استفاده از قفل سخت افزاری

مهدی رحیم زاده
سه شنبه 10 اردیبهشت 1387, 18:16 عصر
سلام
یه برنامه دارم که وی اون باید از قفل سخت افزاری استفاده کنم . متاسفانه من تاحالا با این موضوع برخورد نکرده بودم . میشه یکی منو راهنمایی کنه ؟؟؟؟

H2K
سه شنبه 10 اردیبهشت 1387, 18:30 عصر
سلام
والا زمانِ ما يك مدل قفل بر كه سى دى رو ميگذاشتيم تو سى دى رم و يه disket داش يا يه فيش از پشت ميزديم جاى پرينتر و اون برنامه كار ميكرد يه مدل هم اين بود كه برنامه رو تو سى دى ميگذاشتيم بد يه شماره بهت ميده كه اون شماره رو زنگ ميزديم به sherkatesh و نسبت به اون يه كدِ ميداد كه وارد ميكرديم و ديگه برنامه ok ميشد يعنى درواقع شماره hdd رو ميگرفت كه به ما كدِ وارد شدن بخواد

اما اگه ميتونى اسم برنامه اى كه باهاش كار ميكنى رو بدى بنويس اينجا كه search كنم ببينم چيزى در موردش يافت ميشود يا نه

amirferdowsi
سه شنبه 10 اردیبهشت 1387, 22:49 عصر
سلام
دوست عزیز الان قفلهای سخت افزاری که استفاده میشه اکثرا از پورت USB استفاده می کنند که یک نمونه اون قفل سخت افزاری Tiny USB محصول شرکت منشور سیمین هست که هم قیمت مناسبی داره و هم اینکه احتیاجی به نسب درایور روی سیستم استفاده کننده نیست .
اینم آدرس سایت شرکت : http://www.dedj.com

موفق باشید

مهدی رحیم زاده
چهارشنبه 11 اردیبهشت 1387, 07:01 صبح
دوست عزیز الان قفلهای سخت افزاری که استفاده میشه اکثرا از پورت USB استفاده می کنند که یک نمونه اون قفل سخت افزاری Tiny USB محصول شرکت منشور سیمین هست که هم قیمت مناسبی داره و هم اینکه احتیاجی به نسب درایور روی سیستم استفاده کننده نیست .
سلام امیر جان
شما خودت تا حالا از این قفل ها استفاده کردین ؟؟؟؟
اگر آره و اونو قبول دارین بگید . آخه توی این مسئله امنیت خیلی خیلی مهمه ؟؟؟
ممنون .

hassan razavi
چهارشنبه 11 اردیبهشت 1387, 08:52 صبح
من از این قفل زیاد استفاده کردم . تا حالا هیچ مشکلی با هاش نداشتم .
تا حالا هم نشنیدم کسی تونسته باشه قفل رو بشکنه. خودشون هم 350.000 تومان جایزه برا کسی که ابتونه قفل رو بشکنه گذاشتند.

مهدی رحیم زاده
چهارشنبه 11 اردیبهشت 1387, 09:18 صبح
من از این قفل زیاد استفاده کردم . تا حالا هیچ مشکلی با هاش نداشتم .
تا حالا هم نشنیدم کسی تونسته باشه قفل رو بشکنه. خودشون هم 350.000 تومان جایزه برا کسی که ابتونه قفل رو بشکنه گذاشتند.
خوب حالا برای کار با این قفل های سخت افزاری باید چکار کنیم . من تا حالا با قفل های سخت افزاری کار نکردم . میشه راهنمایی کنید . ممنون میشم مراحل کار رو بگید .

hassan razavi
چهارشنبه 11 اردیبهشت 1387, 09:28 صبح
همراه قفلهای خریداری شده توسط شرکت مذکور ، SDK کاملی ارائه میشه که کاملا شما را راهنمایی میکنه. با اوم SDK هیچ مشکلی نخواهید داشت. فقط کافیه قفل ها رو سفارش بدید و بخرید.