PDA

View Full Version : باز كردن بانك پسورددار در كزيستال ريپورت

zoofa
سه شنبه 10 اردیبهشت 1387, 19:24 عصر
سلام دوستان
من يك بانك دارم و گزارش آن را كريستال ريپورت موجود در visual studio.net 2005 گرفته ام. بانكم داراي پسورد مي باشد. هنگامي كه در كريستال ريپورت نام بانك را انتخاب كردم در قسمت jet database password رمز بانك را وارد كردم ولي هنگامي كه از داخل vb.net 2005 گزارش را فراخواني مي كنم صفحه اي باز مي شود و پسورد بانك را مي خواهد. وقتي پسورد را وارد مي كنم پيغام Logon Failed. Please Try Again ظاهر مي شود.
لطفاً مرا راهنمايي كنيد تا بتوانم بدون وارد كردن پسورد بانك در vb و بدون ظاهر شدن كادر محاوره اي درخواست پسورد بتوانم گزارش گيري كنم.
با تشكر

davood-ahmadi
چهارشنبه 11 اردیبهشت 1387, 07:44 صبح
در عکس دوم چک باکس Use Integerated security را تأیید کن.

zoofa
چهارشنبه 11 اردیبهشت 1387, 18:19 عصر
در عکس دوم چک باکس Use Integerated security را تأیید کن.
تائيد كردم ولي بازهم مشكل حل نشد

davood-ahmadi
چهارشنبه 11 اردیبهشت 1387, 18:30 عصر
قالب کریستال ریپورت را با کدام دیتاست پرمی کنی.
آیا کانکشن استرینک آنرا با ویزارد درست کردی و یا کد نوشتی. چون من هم البته نه با این موضوع ولی کار ویزاردی می کردم و با ویزارد قالب گزارش را می ساختم به یه همچین مشکلاتی ریز و درشتی بر می خوردم.
توی کانکشن استرینگی که معرفی کردی برای ارتباط با اون بانک یک محل داره برای ذخیره نام عبور که شما باید آنرا فعال کنید.

zoofa
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1387, 00:19 صبح
با سلام
من كانكشن استرينك را با ويزاد درست كردم و پسورد بانك را هم دادم ولي در برنامه براي دادن محل بانك به صورت پويا دوباره كانكشن استرينگ را به آن مي دهم.

reportDocument1.DataSourceConnections.Item(0).SetC onnection(Application.StartupPath + "\DataBase\Abfa.mdb", "", False)

ولي بازهم مشكل برطرف نمي شود.
پارامتر چهارم setconnection براي password مي باشد و لي دادن و يا ندادن اين پارامتر تاثيري ندارد و پارامتر سوم گزينه‌ي useintegretedsecurity مي باشد كه True و يا False بودن آن هيچ تاثيري ندارد.
وقتي كه پسورد بانك را پاك كنم گزارش بدون هيچ مشكلي اجرا مي شود ولي وقتي پسورد مي گذارم مشكلات شروع مي شود.
اگر ممكن است راهنمايي ام كنيد
با تشكر