PDA

View Full Version : گزارش گيري

mahdif123
چهارشنبه 11 اردیبهشت 1387, 10:21 صبح
با سلام

لطفا بگوئيد چگونه مي شود فرمي ساخت كه بشود بوسيله آن گزارش گيري كرد و برنامه اي كه ساخته اي را مديريت كرد . اگر كسي برنامه اي دارد برايم آپلود كند .

قبلا از لطف و محبت شما متشكرم .

amirzazadeh
چهارشنبه 11 اردیبهشت 1387, 10:49 صبح
با سلام

لطفا بگوئيد چگونه مي شود فرمي ساخت كه بشود بوسيله آن گزارش گيري كرد و برنامه اي كه ساخته اي را مديريت كرد . اگر كسي برنامه اي دارد برايم آپلود كند .

قبلا از لطف و محبت شما متشكرم .
براي باز كردن گزارش از يك فرم ميتونين يك باتن روي فرم (در نماي طراحي) قرار بدين و از ويزارد خود اكسس براي آدرس دهي به گزارش مورد نظرتون (كه قبلا طراحي كردين)استفاده كنين
در مورد كنترل ومديريت برنامه هم از سويچ برد اكسس استفاده كن (از منوي tools>database utility>switchbord manager)

mahdif123
شنبه 14 اردیبهشت 1387, 07:55 صبح
براي باز كردن گزارش از يك فرم ميتونين يك باتن روي فرم (در نماي طراحي) قرار بدين و از ويزارد خود اكسس براي آدرس دهي به گزارش مورد نظرتون (كه قبلا طراحي كردين)استفاده كنين
در مورد كنترل ومديريت برنامه هم از سويچ برد اكسس استفاده كن (از منوي tools>database utility>switchbord manager)

----------------------------------------------------
جناب اميرزاده عزيز از جواب شما ممنونم :

ولي من يك فرم مجزا و جداگانه مي خواهم كه بتواند كل جدولها و فرم هاي مرا مديريت كند به صورت دستي .
تذكر : اگر توجه داشته باشيد مي دانيد كه يك برنامه موفق برنامه اي است كه گزارش گيري قوي داشته باشد .
خوب اگر كسي راه بهتري مي داند لطفا سريعا راهنمايي كند .
ممنونم .
------------------------------------------------
هر عملي در عالم عكس العملي دارد .

mahdif123
شنبه 14 اردیبهشت 1387, 07:58 صبح
---------------------------------------------

ولي من يك فرم مجزا و جداگانه مي خواهم كه بتواند كل جدولها و فرم هاي مرا مديريت كند به صورت دستي .
تذكر : اگر توجه داشته باشيد مي دانيد كه يك برنامه موفق برنامه اي است كه گزارش گيري قوي داشته باشد .
ممنونم .

mahdif123
شنبه 14 اردیبهشت 1387, 08:00 صبح

ممنونم .

amirzazadeh
شنبه 14 اردیبهشت 1387, 08:27 صبح

ممنونم .
دوست من هيچ مشكلي پيش نمياد اگر شما باتن ها روي يك فرم مجزا بذارين بازم كار ميكنه(در ضمن همانطور كه قبلا هم گفتم سويچ برد اكسس براي اين منظور طراحي شده)

mahdif123
شنبه 14 اردیبهشت 1387, 10:09 صبح
جناب اميرزاده عزيز مي شود نمونه اي را برايم بگذاريد اگر مي شود يكي دو نمونه برايم آپلود كنيد .

ممنونم .
------------------------------------------
بدانيد آنچه كه در اختيار شماست روزي از دست خواهيد داد پس به آن وابسته نشويد .

amirzazadeh
شنبه 14 اردیبهشت 1387, 16:15 عصر
جناب اميرزاده عزيز مي شود نمونه اي را برايم بگذاريد اگر مي شود يكي دو نمونه برايم آپلود كنيد .

ممنونم .
------------------------------------------
بدانيد آنچه كه در اختيار شماست روزي از دست خواهيد داد پس به آن وابسته نشويد .
اينم يك نمونه(پسورد ورود:51667)

mahdif123
یک شنبه 15 اردیبهشت 1387, 08:53 صبح
سلام دوست عزيز
از برنامه اي كه برايم گذاشتي ممنون و سپاسگذارم . الان فرصت بررسي كامل آن را ندارم . انشاءا... فردا جواب آنچه كه مي خواستم بهت مي گم .
-------------------------------------
بدانيد بايكد كردن علم و در اختيار گرفتن آن ظلم به علم است .

mahdif123
دوشنبه 16 اردیبهشت 1387, 07:46 صبح
با سلام به دوست عزيزم
برنامه اي كه برايم گذاشتي بسيار مفيد واقع شد . از لطف شما ممنونم اما خواسته مرا برآورده نكرد . برنامه شما زماني مفيد است كه يك جدول داشته باشيم و كار با آن محدود باشد .
فرض كنيد چند جدول داريم و ميخواهيم برنامه را طوري بنويسيم كه پنجره ديتا بيس به هيچ عنوان قابل ديدن نباشد و ديگر احتياجي به برگشتن به حالت Report و Query نباشد . خوب پس بايد گزارش گيري كاملي داشته باشيم از تمامي جداولمان و كليه جدوال را براي آن تعريف كنيم و تمامي دسترسي را به آن بدهيم .اگر فرمي داشته باشيم كه به عنوان فرم گزارش گيري باشد :
1- از بين جداول ، جدول مورد نظر را انتخاب كنيم .
2- از جدول انتخابي فيلدهاي مورد نظر را بتوانيم انتخاب كنيم و به گزارش اضافه يا كم كنيم .
3- و هر چيز ديگري كه يك گزارش كامل نياز دارد .
لطفا اگر فرم يا برنامه اي داريد برايم آپلود كنيد .
باز هم از لطف و عنايت شما ممنونم .
ضمنا در برنامه شما متوجه شدم كه براي برنامه تان كدهايي براي نشان دادن تاريخ سيستم نوشته بوديد . من كدي دارم كه با قرار دادن آن در ماژول فرم تاريخ را به شما هجري شمسي نشان مي دهد و آنقدر اين كد قوي است كه در تمام اكسس به شما تاريخ هجري شمسي را بر مي گرداند و مي تواند حتي تاريخ سالي كبيسه را به شما نشان دهد . اگر خواستيد پيام بدهيد .
-----------------------------------------
آيا مي دانيد نام ديگر حضرت مهدي (عج) "منصور" است . همانطور كه به عيسي مسيح نيز مي گفتند به حضرت مهدي (عج) نيز -منصور- گفته مي شود . - برگرفته از كتاب تفسير زيارت عاشورا-
لطفا در اين مورد اگر نظري داريد ارائه دهيد .