PDA

View Full Version : استفاده از nmsmtpبرای فرستادن email

sahar8010
شنبه 24 اسفند 1381, 23:00 عصر
سلام
من از nmsmtpبرای ایمیل فرستادن استفاده میکنم. ولی همه ی hostها رو قبول نمیکنه. مثلا www.yahoo.comبه عنوان host نمی پذیره. اگه میدونید بگین باید چه propertieست بشه تا بشه از یک ID تو yahoo و یا جاهای دیگه ، mail زد.
ممنون

شنبه 24 اسفند 1381, 23:11 عصر
سحر خانوم
مشکل شما تو اصل قضیه هست شما وقتی میتونین از nmsmtp استفاده کنین که اصلا سرور ایمیل شما این سرویس رو پشتیبانی کنه pop access & smtp در یاهو خیلی وقته که پولی شده شما تا پولشو پرداخت نکنین نمیتونین از این سرویس تو یاهو استفاده کنین ولی جاهایی مثل hotmail هنوز مجانی هستند اونجاها رو امتحان کنین. :D
موفق باشید.

sahar8010
یک شنبه 25 اسفند 1381, 22:08 عصر
سلام
آقای افتخاریان اول ممنون از یادآوریتون و دوم اینکه با hotmailهم تست کردم ولی نشد.

SyntaxCheck
دوشنبه 26 اسفند 1381, 12:41 عصر
سلام
منم میدونم که smtp برای یاهو پولی شده. اما سحر خانم از آدرس www.yahoo.com که نوشته بودید حدس زدم که ایراد کار شما در وارد کردن نام هاست برای smtp باشه.smtp برای یاهو smtp.mail.yahoo.com هست.در ضمن معمولا آدرس سرور smtp به این صورت هست که قبل از نام وبسایت باید "smtp" آورده بشه.

amirrf
شنبه 09 فروردین 1382, 01:01 صبح
سلام،

سرویس SMTP در hotmail و yahoo هیچکدام رایگان نیست.

بیشتر سرورها برای فرستادن نامه از طریق SMTP نیاز به به authentication دارند، اما nmsmtp از مجموعه FastNet امکان مشخص کردن password را ندارد. بهتر است از Indy استفاده کنید. همچنین FastNet از دلفی 7 خارج شده است.