PDA

View Full Version : نوشتن Application برای Packet PC

Erfanian
شنبه 17 مرداد 1383, 13:46 عصر
با سلام
من از VS.net‌ برای نوشتن برنامه جهت یک Packet PC‌ می‌خواهم استفاده کنم.طبق راهنمای MSDN‌ باید به‌اینصورت عمل کرد(قسمت قرمزرنگ):

Each platform supports specific templates. For example, the Pocket PC platform provides templates for developing a Windows Application, a Class Library, a non-graphical application, or an empty project.

To help you with these choices, Visual Studio provides the Smart Device Application Wizard. You launch the wizard from the New Project dialog box by first specifying your project type (Visual Basic or Visual C#) and then clicking the Smart Device Application icon under Templates. For details on using the wizard, click the Help button in the wizard.

ولی من این قسمت را در نرم‌افزار مشاهده نمی‌کنم.لطفا مرا راهنمائی کنید. :)

MSYNK
شنبه 17 مرداد 1383, 14:50 عصر
با سلام
من یه کتابی در زمینه NET Modbile. با همین عنوان مطالعه کرده ام. تو این کتاب نوشته برای یه همچین Applicationهایی(Mobile , Packet PC , ... ) باید از این نوع پروژه(Mobile prj) استفاده کنیم.
موفق باشید.

Erfanian
شنبه 17 مرداد 1383, 15:23 عصر
با تشکر
این موردی که گفتید کجاست؟ :)

MSYNK
شنبه 17 مرداد 1383, 16:09 عصر
با سلام
فکر کنم اسمش هست : ASP.NET Mobile Application
موفق باشین.

Erfanian
چهارشنبه 21 مرداد 1383, 11:41 صبح
با سلام
مشکل من از طریق نصب VS 2003 حل شد.
حا لا سوال دیگر من اینست که چگونه توسط برنامه نویسی ، بطور مثال اطلاعات یک Flash Card را بخوانیم یا برروی آن بنویسیم؟

Erfanian
چهارشنبه 21 مرداد 1383, 11:42 صبح
با سلام
مشکل من از طریق نصب VS 2003 حل شد.
حا لا سوال دیگر من اینست که چگونه توسط برنامه نویسی ، بطور مثال اطلاعات یک Flash Card را بخوانیم یا برروی آن بنویسیم؟

Erfanian
شنبه 18 مهر 1383, 14:22 عصر
با سلام
از رئیس این بخش تقاضا می‌کنم جوابی هرچند کوتاه را به من بدهند.
کارم شدید گیر است.... :(