PDA

View Full Version : تمرین پی اچ پی به صورت آنلاین

sanaz_654321
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1387, 13:12 عصر
سلام بر همگی . من به تازگی شروع به کار با پی اچ پی کردم . چونکه اینترنت ای دی اس ال هم دارم می خواستم که به صورت آنلایت تمرین ها رو انجام بدم . به خاطر این تو یه سایت مجانی http://www.hostsnake.com که این زبون رو پشتیبانی می کنه ثبت نام کردم . تو قسمت کنترل هم می رم و یه فایل با پسوند پی اچ پی می سازم ولی وقتی تو اکسپلورر فایل رو می بنم . فقط کد هایی رو که نوشته ام مشاهده می کنم و هیچ اتفاق خاصی نمی افته . هر کاریش می کنم کار نمی کنم . حتی اولین تمرین php رو هم که می نویسم باز فقط متنی رو که نوشتم نشون می ده . باید چیکار کنم ؟ برنامه رو اشتباه نوشتم یا سایتش مشکل داره یا مشکل از جای دیگه ای است ؟
مثلا این یه کد ساده :
<html>

<head>
<title> "i am sanaz"</title>
</head>

<body>

<?php

print "heloo"

?>

</body>

</html

maysamscript
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1387, 16:04 عصر
من هم تست کردم. خب از هاستهای مجانی انتظاری بیشتر نباید داشت

محمد.مولانا
جمعه 13 اردیبهشت 1387, 02:24 صبح
خطا می ده یا چیزی نشون نمی ده؟

sanaz_654321
جمعه 13 اردیبهشت 1387, 09:35 صبح
نه خطا نشون نمی ده . فقط کد هایی رو که نوشتم تو خروجی نشون می ده . هیچ عملی رو کد ها انجام نمی دن . یعنی از >html < تا خط آخر رو نشون می ده . اگه مشکل از سایته چه سایتی واقعا پی اچ پی رو پشتیبانی می کنه ؟ آخه من اچ تی ام ال خالی رو هم که می نویسم باز فقط کدهایی رو که نوشتم رو نشون می ده . شاید من یه جای کار رو اشتباه می رم . مگه نباید تو فایل منیجر بری یه فایل بسازی با پسوند پی اچ پی ؟

maysamscript
جمعه 13 اردیبهشت 1387, 10:00 صبح
مشکل از هاسته و کاریشم نمیشه کرد . یه هاست بهتر پیدا کن!

sanaz_654321
جمعه 13 اردیبهشت 1387, 10:25 صبح
خوب چه هاستی پیشنهاد می کنین ؟ اصلا این آی دی منه . اگه ممکنه به این آی دی پی ام بدین بگین کی آنلاینین که من بتونم آنلاین دقیقا بدونم ماجرا چیه .

vahid4134
جمعه 13 اردیبهشت 1387, 12:49 عصر
چرا به صورت آفلاین استفاده نمی کنید. اینجوری که خیلی بهتره
من parsegig رو پیشنهاد دارم

mehran_337
شنبه 14 اردیبهشت 1387, 07:47 صبح
پیشنهاد من هم اینه که روی سیستمت یه سروری مثل wamp نصب کنی ( کمتر از 1 دقیقه ) و همونجا به تمریناتت بپردازید

abdonsd
دوشنبه 16 اردیبهشت 1387, 09:23 صبح
مي توني از سايتي مثل dhost.info استفاده كني من اباهاش كار كردم يه سري محدوديت داره اما برا آموزش سرويس php و mysql خوبي داره

fmehdi
سه شنبه 17 اردیبهشت 1387, 01:00 صبح
اشتباه نکن!
چرا وقتت رو صرف بارگذاری و بعدش غلط گیری دوباره بار گذاری می کنی ؟ اونم روی هاست فری که دیگه معلومه چیه !!!
بارگزاری برنامه کار سختی نست که بخوای تمرینش کنی !!! ققط خودتو خسته می کنی

fmehdi
سه شنبه 17 اردیبهشت 1387, 01:02 صبح
فقط wamp.
flash memory داری و دست دوست و آشنا نیست فقط usb webserver !!!
موفق باشی